Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poludecu u svojoj rodjenoj kuci. Moji nashli da poslednjih deset dana, na -15 rekonstruishu stan, ali bukvalno. Poceli sa kupatilom, olupali mi kadu, kupam se u selu ili kod ortaka, vec nedelju idemo da biramo plocice, bordure, tush kabine sa masazerima, pa majstore da nam izmeste mokre cvorove, da nameste plocice. Nece biti gotovo josh deset dana a tek cu onda da izgubim razum jer je sledeca na listi moja soba - novi parket, tapete ili krecenje, plakari....

na srecu sam dovoljno inteligentan da znam da se pravim blesav, pa nista ne fizikalishem, ali treba i ovo izdrzati.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

konachno poslao sve mejlove shto sam trebao, sada na spremanje hasa pa chenje do RHHa

poludecu u svojoj rodjenoj kuci. Moji nashli da poslednjih deset dana, na -15 rekonstruishu stan, ali bukvalno. Poceli sa kupatilom, olupali mi kadu, kupam se u selu ili kod ortaka, vec nedelju idemo da biramo plocice, bordure, tush kabine sa masazerima, pa majstore da nam izmeste mokre cvorove, da nameste plocice. Nece biti gotovo josh deset dana a tek cu onda da izgubim razum jer je sledeca na listi moja soba - novi parket, tapete ili krecenje, plakari....

na srecu sam dovoljno inteligentan da znam da se pravim blesav, pa nista ne fizikalishem, ali treba i ovo izdrzati.

preseli se kod bivshe :p

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

AA nervirame sto nikad nemogu da se probudim na vreme

trebo sam da idem jutros da snimam jednog mog ortaka

prijavio se da glumi za sveto-savsku preiredbu glumi nekog svestenika a lik je panker pa ono mmnogo bi se smejo

ali sve u qurac nikad ne ustanem na vreme JBG

[:D][:D][:D][:D][:D][xx(]

vfdsdas0gs.png

dotica1tj.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...