Jump to content

SP 2006, Japan


Formica

Recommended Posts

Po cetiri ekipe iz svake grupe ide dalje u 1/8 finala

Grupa A: Argentina, Venecuela, Francuska, Srbija i Crna Gora, Liban, Nigerija

Grupa B:

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jednom nas je pogledala sretja, liban i nigeriju bi trebalo da ne mogu da nas pobede, dok u svim preostalim grupama je samo po jedna repka koja to ne moze.

samo se nadam da nam to nece biti jedine pobede :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Nisam neki optimista, kao bicemo prvi ili drugi...Argentina je trenutno velesila u basketu za nas, a sa Francuzima da se nadamo da nece da se ponovi EP, sad verovatno i Venecuela nije totalna boranija...mi jos nemamo ni selektora a od ekipe koja ce da igra daleko smo par svetlosnih godina...daj boze da nisam u pravu i da se vratimo na stari put, ali...

fml

Link to comment
Share on other sites

Selektor bi trebao da bude Pektovic jer je rekao,da ce verovatno prihvatiti ponudu da vodi nashu reprezentaciju,ali kako on kaze nashe sanse za zlato ili nesto drugo su veoma male,i da ljudi to i dalje nece da prihvate jer su navikli na nashu staru sampionski ekipu....I da veoma realno nashe sanse su veoma male da na ovom SP nesto uradimo.

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Selektor bi trebao da bude Pektovic jer je rekao,da ce verovatno prihvatiti ponudu da vodi nashu reprezentaciju,ali kako on kaze nashe sanse za zlato ili nesto drugo su veoma male,i da ljudi to i dalje nece da prihvate jer su navikli na nashu staru sampionski ekipu....I da veoma realno nashe sanse su veoma male da na ovom SP nesto uradimo.

kakav bre Petkovic, shta ti lupash?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, Pesic je pametan chovek, nece da dozvoli sebi da se obruka kao Obradovic i da sve shto je ranije uradio padne u vodu.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...