Jump to content

Angelina Jolie trudna


Recommended Posts

paaa, bice veca [:)]

jel to iz iskustva [:D]

to sam ja hteo da kazhem lol, socijala varijanta : )

ae shto je soc varijanta nego shto su prljave do bola :)

Pa rekoh ja da ima stomacic a ignis neveruje :)

ma josh je veca .. video sam ja neku sliku kad izlazi iz aviona gde je maksto josh veci, a slika je od ranije .. ovde se ne vidi dobro zato shto je em u shirokom em okrenuta frontalno

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa rekoh ja da ima stomacic a ignis neveruje :)

ма видео сам и ја слике, али нисам веровао. ово НЕ МОЖЕ ДА БУДЕ трудница у трећем месецу. у трећем неке нису ни сигурне да су трудне, мисле да им касни, а стомака нема ни од корова. него рецимо у петом.

неке су жестоке преваре око свега тога... [;)]

јуче чух да је дошла у Давос... у екипи је са Боном из U2. шностра... мораће да поведе рачуна с ким је у друштву, иначе ће да падну минусићи... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa jebacu je dok ne umrem makar morao prvo pittu da popusim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

omg,brad pit ima prirodno crnu kosu? :))))

Inache,vi svi shto kenjate za bp,zaboleme da li je lep ili nije,covek je faca i smeker najveci,odlican glumac.

Isto vazi i za vas shto vam je kao AJ neprivlachna,a j***** bi ste je do 101 i nazad.Mada ne bih sada o njenim glumachkim (NE)kvalitetima...

Isto vidim da vecinom mislite,da ce dete kao biti bozanski lepo,a imam neki gadan osecaj da ce da bude neki sasvim prosek,ako ne i ispod proseka,jer se crte bp i aj savim razlikuju...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa jebacu je dok ne umrem makar morao prvo pittu da popusim

mislim da ona to radi mnogo bolje od tebe..

jebiga

ne mogu svi da nose crvene patichice kao ti

samo ti si dovoljno fensi... :p

predosetio sam ovaj penal, šteta što ne postoji neka kladionica na forumu..

u stvari, eto ideje za sledeću turu apgrejda. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...