Jump to content

Angelina Jolie trudna


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahhaha. Nice words. Btw mogli bi mi sad ovde da polemisemo do sutra. TO je isto kao kad su bile Nestasne godine pa su sve tinejdzerke lozile na Drezika. Zasto ? Muskarac ne moze da bude lep kad ima dlake po licu, kada ima jabucicu, kada mu vire dlake iz nosa.

Muskarac moze da bude privlacan, da ima smek, da ima stav, da ima drzanje, da ima reci koje ce da raspaljuje po zenskom rodu, i ono najvaznije da ima pogled. E to osvaja.

Ovaj tvoj Ivo ima facu kao da ce svakog trenutka da se ukenja. NHF ali Bred je za njega bata ipo. Naravno da ima svakojakih ljudi i da se neko pali na maljave, a neko na baby face, ali ja opet ponavljam ovde nije bilo reci uopste za fizicki izgled nego ko je baja, a ko nije.

Mozete da zamislite Medoksa kad bude bio stariji. Keva Andjelina, a cale BRed. Pa moze da bude 100 puta ruzniji Indonezanin on ce biti baja.

;)))

V

Link to comment
Share on other sites

Al' nam se neko smorio od ranog jutra ^_^

Ma jok... Nikad... Samo bila malo pospana :P

pilence ljubi ga mama...

E da znash vala... Ljubi ga majka u ochi predivne :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Isprovociran tvrdnjama RuR forumasha da nije dovoljno macho, ovaj shto kole zna kako se zove je izdao novu sliku:

murray-inside.jpg

ааааааа, сад је прешао са циљне групе клинки и ликова са сумњом у своју сексуалност од 14 година на рибице и апрувд педере од 16-17...

pa bogami danas sam video slike kad je nosila usku majcu i primecuje se

a u kom je mesecu ne znam :)

или ја имам лоше информације, или су ретуширали слику. лажу или мене или тебе... [;)]

Ovaj topic tek postaje zabavan ... :) A covek pomislio da ce biti jos jedna spika o andjelini, pa onda srba kazhe losha je, pa drasko preti da ce doci u rusiju, goto10 i to.

нећ се предати!!! [:D][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...