Jump to content

sta je to o cemu


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa imam nekoliko naj ortakinja i sa svakom vodim drugaciju pricu . Npr. , sa jednom ne mogu da pricam o faksu , jer nju apsolutno zabole dupe za to , sa drugom o muzici jer slusa samo nesto praistorijsko i muziku uvazava samo kao sredstvo zabavljanja , itd.

Ali uglavnom znam ni iz cega da stvorim pricu , pa makar krenula sa nekim glupostima kao sto su price o vremenu i uglavnom nemam problema sa komuniciranjem, ponekad malo vise lupam gluposti :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

o dropu nemesis roba iz nefaria ... cek, cek .. ne, ovaj zavisi od trenutka :)

kad sam sa onima koji su videli/igrali/igraju wow ili neku drugu mmorpg - tema je odmah dana, i traje spika dugo ;p

u normalnim situacijama, o svemu i svacemu, mada vise volim da slusam nego da kenjam :) sto je i prednost, jer drugarice obozavaju da pricaju samnom - mogu da slusam bilo sta do sutra ... samo da ne moram ja da serem :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujuci mom dragom kolegi (Bane, hvala ti ko sestri od tetke, vidimo se u igraoni :D) jedina tema za razgovor sa ljudima u Staklencu je moja navodna udaja... Lepo chovek reko da se udajem i sad bi svi da znaju kad, kako, zasho, za koga, vec prave planove kako ce da piju i jedu... A tu josh uvek nishta nije odlucheno... Strashno :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujuci mom dragom kolegi (Bane, hvala ti ko sestri od tetke, vidimo se u igraoni :D) jedina tema za razgovor sa ljudima u Staklencu je moja navodna udaja... Lepo chovek reko da se udajem i sad bi svi da znaju kad, kako, zasho, za koga, vec prave planove kako ce da piju i jedu... A tu josh uvek nishta nije odlucheno... Strashno :o)

ми те удадосмо, а ти види. [;)]

Cek cek za jednu znam sta je, a sta je druga??

еееее... [:D]

за коју знаш?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ми те удадосмо, а ти види. [;)]

e blago meni sa vama :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Prva je chicks & sex, what's the other??

јок, Статоре, ниси довољно дуго водио тај разговор. мада си близу... [;)]

другу коначну тему ћу ти рећи кад откријеш прву. [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

A sad samo wow? :P

Ovisi skim pricam i o cemu pricam, smaraju me price o drugim osobama i price na foru:

" Znas onog/onu"

" Da znam"

I onda krene prica kakva je osoba i njegova/njena zivotna prica.

Kad sam sa ortacima uglavnom se samo zezamo a ponekad vodimo i ozbiljne razgovore koliko je god to moguce, a sa devojkom pricam o svemu i svacemu, jer sa njom mogu da pricam bukvalno o svemu, sem u WOWu, naljutila se sto sam i kod nje instlairao glupu igru, sva sreca pa sam se malo odvikao od te droge pa vise ne igram osim kad imam vremena a ne znam sta cu.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...