Jump to content

Gde naci...?


Recommended Posts

77756a352d4f546b456b6f4a4836715277-100x100.jpg

Znaci maltretiram seshu jos od mog rodjendana da mi pazari goru spomenutu i prikazanu kapu(jes da je shit slika,ali you got the point) i sve kao nadje zenske ili ono neke penzionerske i tako ja cekam da dobijem tu kapu od septembra,a nikako da je docekam pa sam resio da se obratim Rur zajednici u nadi da cete mi pomoci tj. reci gde mogu da odem u nadi da cu naci onako barem neki izbor tih kapa...?!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

guglaj, imash radnje koje prodaju sheshire preko neta... ako imash kesha to jest :)

inache ovo je french beret

785a.jpg

mene zanimaju bowler hat i neki sheshir koji su nosili mafijashi 20-tih i 30-tih godina recimo... ne znam kako da ga opishem i mrzi me sad da guglam previshe ali neshto ovako (samo boju bi mozhda pomenio u zavisnosti od garderobe)

p.s. josh verzija mobster sheshira

skapirao sam da su ti mafijashki u stvari neki tipovi platnenih ("canvas") i "panama"

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

U Balkanskoj ulici, koja je deo nekadašnje zanatske četvrti, imaš još uvek bar 2 radionice šešira, pa ako nemaju na lageru baš takvu kakvu želiš, odštampaj sliku i ponesi, sigurno će moći da ti naprave u kratkom roku identičnu, a po kvalitetu verovatno neuporedivo bolju nego što bi mogao da kupiš preko neta ili u nekoj fancy radnji... Radnje se nalaze u onom kaldrmisanom delu Balkanske koji se spušta prema Gavrila Principa.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

@topic:

ima "sheshirska radnja" u Prizrenskoj pri vrhu sa leve strane (kad se penjesh) ispod hotela Balkan .. tu obichno imaju jedno 3-4 vrsta bereti, a i prave .. al ako trazish bash ovo shto si okachio na slici to cesh teshko naci jel su to neke sportske-reperske shto znachi da se mogu naci samo nike, ribok i slichnim prodavnicama a to oni nemaju odavno .. svojevremeno sam ja trazio istu al sam na kraju zavrshio sa kapom jel nigde nisam mogao da nadjem

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

u principu tu trazim,ali ono,prilagodio bi se... :)))

stvarno je vreme za promenu,jedini kacket koji mi u zivotu dobro stojao sam uspeo da izjebem do kraja(NY crveni i to flex :))) a kape vise ne mogu da nosim,smorile me,pa reko aj malo da krenem na ovaj fazon :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

probao si i na bazaru? tu obicno covek mozhe da nadje i nesto sto najmanje ocekuje :)

prob'o ;)...nema...mada sam nasao onaj USB prikljucak za sonyjeve dzojstike :))))...iscimacu se sutra prekosutra tu u Prizrensku i Balkansku pa cemo da vidimo dalji tok situacije :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

77756a352d4f546b456b6f4a4836715277-100x100.jpg

Znaci maltretiram seshu jos od mog rodjendana da mi pazari goru spomenutu i prikazanu kapu(jes da je shit slika,ali you got the point) i sve kao nadje zenske ili ono neke penzionerske i tako ja cekam da dobijem tu kapu od septembra,a nikako da je docekam pa sam resio da se obratim Rur zajednici u nadi da cete mi pomoci tj. reci gde mogu da odem u nadi da cu naci onako barem neki izbor tih kapa...?!

ISTU ovakvu sam ja imao, ali nazalost izgubih je 2004. u martu zahvaljujuci prevelikoj dozi alkoholoa :(

Link to comment
Share on other sites

pffff,bio sam danas i ono smorio sam se...:))) nema nista...samo crne i to je to...moracu da nabavim neki insajder info:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...