Jump to content

Administracija....


Recommended Posts

ovde je pocheo da se pojavljuje jedan chudan fenomen. naime, kad neki chovek sa malo postova iskazhe svoje mishljenje koje se razlikuje od onog koje preovladava na forumu krenu svi da ga pljuju a najvishe oni koji su i sami predmet ismevanja (manje vishe opravdano).

takvo ponashanje vishe govori o vama nego o njemu, jer dechko nije rekao nishta uvredljivo vec samo iskazao svoje mishljenje a slozhicete se da to i jeste svrha postojanja ovog foruma.

http://rev.users.sbb.co.yu/tolerancija.jpg

Ne nije on iskazao drugo misljenje, nego je napljuvao administraciju/moderaciju foruma u prvih 10 postova. To je tipican "srpski sindrom" ja znam najbolje sve...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prihvatis cinjenicu da nisi baja i da ces ako zelis da budes morati da se cepis nekome (od administratora) ili da napravis svoj forum a do tad kad god imas zelju da kazes nekome STFU samo dodas na kraju neki smile i vozis dalje

niko te ne dira :D

P.S. Cinjenica da se novajlije hejtuju ali zar nije to svuda tako?

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

LOL Carma me pomenuo. Kao neko ko je licno bio hejtovan od Carme i takodje ga upoznao u RL moram da vas obavestim o jednoj stvari:

Lika koji je vishe izgubljen u vremenu i prostoru nisam video nikad :).

Voleo bi da mogu da kazem "nishta licno" ali stvarno je nemoguce :D.

Ovako matori vido si me jednom u zivotu i vec si zakljucio svakakve stvari...

MOzda sam bio high atm nebitno a i h8ovo sam te zato sto si me isprovocirao nekim lol pricama....ne trpaj se gde ti mesto nije.Svatam da si ubedjen da si najpametniji najachi najbolji itd ali istina je sledecha:Ti si decko kompleks samo to ti mogu reci.Nista licno LoL sto nije

Ono sto si pricao tada poredim sa sledecom pricom:

To ti je kao kad bi ti sad otiso kod pokojnog ajnstajna i reko mu da nema pojma sa fizikom i kako je izgubljen u vremenu i prostoru da si ti ustvari njegov tata...Morao sam da reagujem nebitno uostalom netju da se prepucavam sa tobom

Inace hvala Reve na backupu nije sto si mi ortak ali....stvarno si reko za sve pare

i hvala ti na tome.

Mozda bi trebali da otvore neki deo foruma gde je sve ovo sto sam pomenuo u prvom postu bilo dozvoljeno a da se ti postovo ne racunaju U overall posts jer kapiram da postoje ljudi koje boli kobasica za broj postova...kazem to jer sam jedan od njih.Ovde sam 3 godine i nikad me nije zanimalo da postujem gluposti cisto da bi sebi budzio postove.Neznam nisam pametan

Nisam Pljuvao administraciju vec sam samo revoltiran nekim stvarima i zeleo bi da se to promeni zato nemojte ovo da pretvarate u nesto sto to nije.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ovde je pocheo da se pojavljuje jedan chudan fenomen. naime, kad neki chovek sa malo postova iskazhe svoje mishljenje koje se razlikuje od onog koje preovladava na forumu krenu svi da ga pljuju a najvishe oni koji su i sami predmet ismevanja (manje vishe opravdano).

takvo ponashanje vishe govori o vama nego o njemu, jer dechko nije rekao nishta uvredljivo vec samo iskazao svoje mishljenje a slozhicete se da to i jeste svrha postojanja ovog foruma.

tolerancija.jpg

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Pravila ova pravila mojne ovo mojne ono pazi reklamacije avatar nepogodan blablabla mojne hejtujes mojne spamujes mojne dises mojne karas....Aaaaaaaaaaaaaaaaaa zasto tako kad moze prosto i jednostavno na srpski nacin...ajmo pisite sta milite mozda sam ja jedini retard a vi svi normalni

Znash kako ... Svako pravilo iz pravilnika koji mozhes da citas ako kliknes gore na link nastalo je ne da bi se administratori izdrkavali, sto je ocigledno misljenje odredjenog broja clanova, vec da bi diskusije bile zanimljivije, kulturnije i da bi uopste poseta forumu bila ugodna za sve. Kao sto sam odavno rekao, zamislite sebe uvek kako uzhivo govorite nesto nekome sto planirate da napishete na forumu pa isto tako zamislite i njegovu reakciju.

Ogranocenja u velicini avatara i signature su tu iz dva razloga - 1) velike signature / avatari (po kilobajtazhi) smetaju korisnicima sa dial-up konekcijom koji bez razloga moraju da svlache megabajte necijih avatara ili signatura samo da bi procitali tekst topica koji ih interesuje. 2) Veliki format signatura / avatara ne samo da rushi koncepciju izgleda foruma vetj i sprecava ljude da normalno prate desavanja i postove u okviru jednog topica. Kada govorimo o reklamiranju, glavni razlog stavljanja te zabrane tj. regulative je stigao negde u vreme ekspanzija igraonica "na svakom cosku" pa je onda svaki klinac koji igra u toj igraonici (za dzabe ili ne) stavljao u svoju signaturu sliku i reklamu te igraonice. Pa su se takmicili ko ce da stavi vetju i tome slicno. To je tek cinilo threadove nepreglednim. Drugo, zasto bi bilo kome bilo dozvoljeno da se reklamira i od toga sebi pravi finansijsku dobit a da nista ne daje za uzvrat? Nije problem da stavimo 10 sticky topica za Marka i njemu slichne, ali ne vidim nijedan dobar razlog da neko pokushava da sebi poboljsa posao tako sto ce spamovati forum a nista ne dati za uzvrat. Postoje cene i formati bannera, koji su upravo zbog toga i tu.

Kontrola postovanja na forumu u smislu uvredljivih ili uznemirujucih poruka je sasvim prirodna stvar koju zapravo ne treba ni previshe komentarisati, a svi koji misle da mi to ovde radimo mnogo strozhije nego na drugim mestima neka odu pa cekiraju neki drugi forum, pa neka jave utiske, siguran sam da ce biti prilicno iznenadjeni time kako funkcionishu drugi "sistemi".

Sto se disanja i karanja tiche, tu ne mogu da ti pomognem.

Link to comment
Share on other sites

Ah Carmo samo cu da reci da tog dana, nesrecnog po mene moram dodati, ti si pricao 2 sata bez prestanka objashnjavajuci mi sve shto znash o diablu a ja nisam ukupno progovorio 3 reci :).

Ne mislim da sam najpametniji na svetu, ali mislim da sam pametniji od tebe.

[edit] Moram da dodam da si me tada prvi put video u zivotu :P

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

.....Smorio si.....Fakat.....Dosta...Ajde ovako umesto da te napushim (a zelja je prevelika mada kapiram da ce to neko da edituje ili w/e :( jbg sux pravila) reci cu sledeche:U pravu si ja sam pajser ti si kralj imas 10Xvecu kitu od mene jaci si jebach bolji si frajer 3xsi bolji rpg igrac 15Xbolji cs igrac 300x bolji rts igrac 10000xveca faca aj sad Stfu pls i idi smaraj nekog drugog PLSplxplxpxlpslplsplxplxpsl...Odo da spavam a ti skupljaj pgs kao i svi ostali gg ownage zamisljeni samoproglasheni leekowi pa me /w kad se opametish da ti dam free itanze...Nuff said ty peace

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

.....Smorio si.....Fakat.....Dosta...Ajde ovako umesto da te napushim (a zelja je prevelika mada kapiram da ce to neko da edituje ili w/e :( jbg sux pravila) reci cu sledeche:U pravu si ja sam pajser ti si kralj  imas 10Xvecu kitu od mene jaci si jebach bolji si frajer 3xsi bolji rpg igrac 15Xbolji cs igrac  300x bolji rts igrac 10000xveca faca aj sad Stfu pls i idi smaraj nekog drugog PLSplxplxpxlpslplsplxplxpsl...Odo da spavam a ti skupljaj pgs kao i svi ostali gg ownage zamisljeni samoproglasheni leekowi pa me /w kad se opametish da ti dam free itanze...Nuff said ty peace

au brate, toliko 1337 izraza, ochi me peku [:D]

shto se tiche ovog stari vs novi chlanovi i dupli standardi, jbga. mnogi stari likovi em shto su zasluzhili da im se povremeno progleda kroz prste em shto se znaju u rl sa adminima. ali to ne znachi da za njih pravila ne vazhe. znam da sam imao neke warnove pre dva meseca zbog hejta.

svet nije savrshen i admine ne placaju dovoljno da budu dadilje svakom uplakanom detetu. uostalom, niko te ne tera da dolazish na rur [;)]

btw laki te je slagao

Sto se disanja i karanja tiche, tu ne mogu da ti pomognem.

mozhe - 99831-1800-PRON - 5 evra prvi minut, 1.99 eura svaki sledeci. stisni 5 za lakija, 2 za ivana ili 7 za zwerka

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche ovog stari vs novi chlanovi i dupli standardi, jbga. mnogi stari likovi em shto su zasluzhili da im se povremeno progleda kroz prste em shto se znaju u rl sa adminima. ali to ne znachi da za njih pravila ne vazhe. znam da sam imao neke warnove pre dva meseca zbog hejta.

Dovoljno je to sto je tip uspeo da nadje za potrebno samo da pljuje Stinga nakon njegovih postova a onolika moja beseda ostade bez komentara, a odgovorio sam mu na pitanja iz topica kojeg je zbog toga valjda i postovao. Pa toliko o ozbiljnosti :)

mozhe - 99831-1800-PRON - 5 evra prvi minut, 1.99 eura svaki sledeci. stisni 5 za lakija, 2 za ivana ili 7 za zwerka

To je broj samo za drugare, rekoh ti da ne shirish dalje, dok ne bude krenula reklama na TV Most ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...