Jump to content

Kha, mora sve da bude transparentno!!


Kobayagi

Recommended Posts

[:)] Vec duze vreme ne mogu da spavam, po ceo dan razmisljam o jednoj jedinoj stvari i jos uvek nisam ni blizu odgovora na veliku misteriju koja je obavila Houmarush...

Pitanje za tebe: Kha, koliko 'leba ti ima kesha u tvojoj torbi, a?

Ja smem da se opkladim u 50g da imas preko 3000g ?

Uh, kad bolje razmislim verovatno ces se slatko nasmejati kad procitas ovo i protresti kesicu u kojoj 5000+g vristi da se troshe!!! [8D]

...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

On pre nikada nije imao kesh, uvek je troshio za nove recepte itd itd.. mada mozda je i imao a govorio da nema.. ko zna. Ne bi me chudilo da ima i preko 10k golda.

[|)] Pa gledam ovako, ako ja kao elemental LW, bez druge profesije koja donosi kes (sitan trgovac) zaradim oko 50g za 3 sata u AH... On, najveci trgovac Orgrimara, jedan jedini veliki privrednik "Mighty Kha" (Kha the 1 man company) sigurno je jedan od retkih nasih ljudi hiljadonera na serveru!!! [:o)]

...

Link to comment
Share on other sites

nikad mi nije bilo jasno zashto se ljudi loze na kesh posle epic mounta ..

Jebi ga, svakom UD ili Trolcu, mozda i jebenom Orku (kravici svakako) je san da pojebe n elficu a brate moj, one nisu jeftine...

BTW ja jos nemam epica, tako da o N Elfici mogu samo da sanjam...

Cujem da naseg druga Kha samo posecuju elfice u njegovoj vili na obroncima planine Hyjal!!!

...

Link to comment
Share on other sites

koliko para, ko ce ga znati , mada skoro sve shto imam investiram u neki ench , rep  itd . that's all

Nemoj tako, ajde priznaj ljudima da si mi nudio 200g nedejno da radim za tebe od 6 do 8 ujutru svakog dana da ti farmujem elementale za essence? [:p]

plus ako treba nesto da se pocisti u vili i namire gosce kad si ti zauzet, ajde priznaj!!!

krivo mi sto se nisi zajebo kad si ono slikao da se vidi i kesh!!

...

Link to comment
Share on other sites

lol fasciniranost TUDNJIM novcem je nesto toliko ljigavo da nemam rechi, pogotovo kada iza istog novca stoji toliki rad...pa makar bio virtuelni novac i realan rad u igri...

chovek ima toliki /played i toliko se cima da radi to sto radi, da bilo ko drugi radi tako nesto imao bi iste pare

znachi pitanje treba da bude: "Dele, koliki ti je /played na Kha i koliko si DANA proveo pustajutji ponude na trade kanalu?"

lichno mislim da kha nema vise od par stotina golda u efektivi, ali da je imao preko 10k promet od pochetka servera ne sumnjam uopste =o))

Link to comment
Share on other sites

lol fasciniranost TUDNJIM novcem je nesto toliko ljigavo da nemam rechi, pogotovo kada iza istog novca stoji toliki rad...pa makar bio virtuelni novac i realan rad u igri...

chovek ima toliki /played i toliko se cima da radi to sto radi, da bilo ko drugi radi tako nesto imao bi iste pare

znachi pitanje treba da bude: "Dele, koliki ti je /played na Kha i koliko si DANA proveo pustajutji ponude na trade kanalu?"

lichno mislim da kha nema vise od par stotina golda u efektivi, ali da je imao preko 10k promet od pochetka servera ne sumnjam uopste =o))

ma tebi je krivo shto je dechko bizmismen ! [:D][:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

sloboda govroa =/= sloboda psovanja

a ja i moj kolega se lepo razumemo =o)

Kole, druze moj... Ti si prvi koji nije shvatio sta sam ja hteo da kazem u mojim postovima ali moderator mora da se umesa [:)] ako vec hoces da kazes nesto procitaj ih ponovo pa razmisli!!!

Prvo, najiskrenije me ne zanima koliko kha ima para u igrici, [b)] TO JE SAMO JEDNA IGRA i nista vise, namena topica je bila da se nasalim na Kha-ov racun i na njegovo kretanje AH->mailbox [:o)] koje je inace i moja omiljena ruta... Meni je WoW totalno nebitna stvar u zivotu i igram ga u pauzi izmedju ucenja,vidjanja sa devojkom i izlazaka...

"Fasciniranje tudjim novcem" ma daj!!! [xx(] /lol

Fasciniranje tudjim brojem ubistava u Morhunu mi je toliko ljigavo da nemam reci... /lol

Nemoguce da si bio ozbiljan ili trezan?

Cini mi se da sam uocio onu zajednicku crtu karaktera izmedju pojedinih moderatora i pandura!!! (nadam se da ovde nije bilo psovanja) Pozz Kole!!

Edited by mija...

...

Link to comment
Share on other sites

i koliko ima para ... mislim da se sve svodi na pitanje oko petocifrenog ili mozda shestocifrenog broja :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...