Jump to content

KHAze mi lik ovako


Inorog

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ochigledno ga ne poznajesh. Ja eto ni ne znam da je nabudzio lv60 za 5-6d played time (ili H? ne kapiram) ali ga mrzim jer je PURE RETARD. Primer: lik mi je doshao i bukvalno 2h molio da kupim Mature Sinew za 300g jer tju kasnije motji da ga prodam za 700g.. prvo je bilo zanimljivo, kao slushao sam ga ali posle je smorio za medalju.. smarao me je ali bash 2h i na kraju sam ga stavio na ignore a onda je rekao ortaku da me pita "da li sam siguran da netju?". Ima josh gomila primera.. mnogo gorih primera ali me mrzi sada da pricham.. eto samo hint, unishtio je sa josh par ljudi jedan od najboljih gildova na serveru itd itd.

RETARD!

Hehe stvarno se zapitam ponekad...

Bio sam sarkastichan, zamisli :P

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jedno vrlo jednostavno rjesenje barem u mene pali /ignore :) tko to jos nije naucio jadna mu majka :)

Drugo nemoj te srat po incorporated-u ako niste njihov member (je da je incorporated guild smece jer raidovi kasne po 1h-1.30h i da bi najradje otisao iz guilda ali ima dosta dobrih ljudi pa sam osta )

Jos jedna stvar Doomer i Metropolis vise ne igra na haomarushu pa jedan retard manje trebalo bi jos retard.a napustit server ali polako ima vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...