Jump to content

Warlock talent build


Srbin2k5

Recommended Posts

e moji nabovi tt ... pa ja mislio taraba da ti nesta znash ?! roflmao ... pa koji ce ti kurac intensity i pyro clasam ? gde cesh sem u av da bacash rain of fire ? lol koje bacanje poena ... elem

evo ja cu gosha da ti kazem ako hocesh da budesh fire mag sa lockom kao sto ti je taraba dao evo ...

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...050005122525151

? zasto ovako ? zato sto bez after matha igrati pvp ne dolazi u obzir daleko da su intensity i puyroclasam loshi ... ali jednostavno je to ili aftermath a after math radi na sve tvoje fire magije a uglavnom cesh i koristiti immolate / configulate + searing pain ... znachi ... za pvp kada ti prilazi lik spamujesh searing pain i mora da padne aftermath koje je life saver ....

dodushe on je samo oslabljena verzija ignitea od fire maga ... kao sto je shadow burn oslabljena verzija fire blasta od maga ( jer trazi shard i ima 2 x vec cd ) a hellhifire i da ne govorimo koliko je oslabljen u odnosu na iae i blastwave ...

elem ... prestao sam da igram pvp sa lockom i vratio se na maga ? Zasto ? Zato sto lock jeste imba ... dakle 1 x 1 shadow priest je totalno inferioran , sa magom da ne govorimo koliko mag ne moze da pipne locka itd itd itd ... ali opet ... nema nista lepshe nego ici naokolo bacati blast waveove , kombo coc + frost nova coco + frost nova + iae .... jednostavno locku fali pokretljivost... isto kao i shadow priest on stoji ti kastuje ... mena nikakve instant magije da te zaustavi ... mislim nije to njegova mana jednostavno smara da stojish sa strane i bacash magije ...

Opet u pve je totalno druga pricha... lock je extremno korista .

Jedino sto bi me drzalo jeste sl lock .. ali opet mag je mag :) , ima li ista lepshe kada vas pala ili shaman juru oko lumber mila u ab i vi skocite dole i ukljucite slow fall a on krene za vama padne dole izgubi pola hpa a vi josh od gore njega onako zbunjenog gadjate instnat kast magijama ... znachi prajsles .

tako ... jbg ... mag je unikatan ... ko god kaze da je sjebana klasa je debil ...

sjebana je klasa !

thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

7 / 33 / 11 LOCK >>>>>>>> ownovao je priesta BEZ OPREME ! >>>>> a priest je bio shadow i imao benediction i pola transedance ... pun u epicima ... vs locka bez opreme !!! ... toliko o priestu ... chain fear + drain mana + dots ftw !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Znash kolko mi se puta desilo da je Soulfire stunovao <target>

MNOGO!

Zato sam predlozio to.

Ja sam furao par fire buildova, izmedju ostalog imao sam Cataclysam jer sam imao 4k mane (sto je bedno)

kad sam nafurao malo bolju opremu respec na Imp. Shadowbolt i uzivancija [:D]

Jeste da je vaste 4 poena, i da je bolje staviti na Aftermath, ali ja sam ipak voleo da AoE-ujem paukove u ZG-u [:p]

Inace Fire Lock u 1na1 zavrshava za 15sec max svaki fight.

1v2 je takodje moguce bez mnogo frke.

Edit: Ocekujem maximalan flame od strane ljudi koji nemaju pojma o cemu pricam, jer je poznato da ovde ljudi znaju dosta vishe o nekoj klasi od ljiudi koji su je igrali.

Sad ce da se javi 5 likova koji ce da tvrde da ce paladin da ownuje fire lock-a kad ocesh i da su oni tata-mate za tak'e stvari....

STFU n00bz... [^]

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

JA MISLIM DA WARLOCKU SMRDE NOGE !!!

/sgin

samo pogledajte wow intro i sve u vezi lockova ce vam biti jasno [:D] . U BS dobijaju skill da bacaju carape po igracima, tier 3 skill :D

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Alo bre scione...chovek pitao za lock build tarabash mu dao...shta sad ti kenjash i uvodish maga i prista...ako imash build za koji mislish daj choveku i nemojte da se svadjate oko toga koji je bolji nego pustite choveka da odluchi...jbt....

Retardirani mongoloidu ja sam mu i dao warlock build koji ja mislim da je dobar i UPOREDIO GA sa drugim buildovima sa kojima je slichan njegove mane i prednosti ... nauchi da citash ili iskopaj sebi oci i stavi ih u teglu za krastavce ...

---------------------------------------------------------------------------------------

Taraba ... znam to je super talent ok je sto si ga stvaio ... samo ono ... mrzim soul fire :) , da se taj talent odnosi na searing pain onda bi bio extra ... ovako searing pain sa talentom + after math je po meni mnogo sigurnije :) .... u principu stvar je ukusa ... dodushe igrao sam fire build mozda 2 nedelje samo ...

mene nervira kod fire locka to sto imaju jako malo hpa , mnogo lakshe padaju nego ostali lockovi :) , a i nemaju PoM :) ehehehe zato i volim nighfall ~~

moHi vodi svoju vashljivu mechkicu da se opere i istrebi od buva lol ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Retardirani mongoloidu ja sam mu i dao warlock build koji ja mislim da je dobar i UPOREDIO GA sa drugim buildovima sa kojima je slichan njegove mane i prednosti ... nauchi da citash ili iskopaj sebi oci i stavi ih u teglu za krastavce ...

---------------------------------------------------------------------------------------

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Isti rad kod mene. [:D]

Pa da ... md / ruin je po meni lichno ubedljivo najbolji build za instance ...

e jbg sto sam sada malo vishe popio to je druga svrt

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Retardirani mongoloidu ja sam mu i dao warlock build koji ja mislim da je dobar i UPOREDIO GA sa drugim buildovima sa kojima je slichan njegove mane i prednosti ... nauchi da citash ili iskopaj sebi oci i stavi ih u teglu za krastavce ...

---------------------------------------------------------------------------------------

debilchino samo mohi ima pravo da h8uje tako na ovom 4umu

Link to comment
Share on other sites

Po meni najbolji build ti je 30 affliction 21 destruction :) Mada mi se svidja i fire lock ali vise volim da pobacam curseve i da gledam kako ga jedu :)

Elem takodje 31 demonology nije los stim sto onda mozes da ides poene u destruction ili affliction..moj ti je savet do nightfall-a.

Sto se tice opreme za pvp najjaci moguci set do nemezisa-stvari iz bwl-a su ti bloodguard rukavice+cizme....pogotovo za destruction warlocka a i set bonus je keva :)

Oprema za pvp ako si affliction treba da ti bude +dmg zbog dotova a i sb je tada keva....ako si fire moras da imas i +crit opremu takodje jer conflagrate udara nenormalno a i immolate je onda keva :) Mada ti je moj savet ako ides na fire locka moras da stavis 5 talenata u imp. seraing pain jer je ta magija stvarno ubica.....ali kazem ti opet velika prednost affliction warlocka je nightfall+imba dotovi :)))

Ja sam trenutno 30 demonology(bwl jebiga :( ) i 21 destruction do ruina mada se razmisljam da sjebem ruin i odem na soul link.

My two cents ^^

Link to comment
Share on other sites

sva oprea se zasniva na + dmg i stamina ...

Ako si destruction lock onda pak mozesh + dmg i stamina mada malo izbalansirash staminu i intelect i kritikal sansu ... npr za destro locka ogre magi crow i ogre magi staff je keva dok ne dobijesh neki mc / bwl opremu ...

za afflection / demo locka najbolja stvar u igri je claw of chromagus dok za destruction je azuresong mage blade ... zato sto ovaj daje suv dmg a ovaj daje i dmg i kritikal .

md / ruin je najbolji build za instnace ... za ostalo je prosecan .

sto se tiche sm / ruina vec sam negde pisao da je to poprilichno losh build

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

debilchino samo mohi ima pravo da h8uje tako na ovom 4umu

ej bre prasetino ... pa moram malo da se ulizem mohiju , jer onak cu da postane faca u grad i ondak bi mogao da izlazim iz zatvora sedam u mercedes i devojke da me gledaju ... i da kazu ah ah ah ah ... ali ja ih ne gledam ... ne ne ne gledam

faca u bg bre !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...