Jump to content

Zasto mrzeti alijansu


Solflaj

Recommended Posts

Hm,kao sto rekoh,nisam pro,al mislio sam da wow sluzi da se dobro zabavis,a ne drkas(perverznjaku!!!)

@svi

Pa naravno da je topic retardiran,mora biti u moru visoko intelektualnih topica bar 1 retardiran

Nisam rekao da drkam. Ali si ti rekao da ti se vishe svidjaju krave nego humanke... [^]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kill on sight sve kiligore i sva ostala govna ... imam i alijansu i hordu i svi su govna podjednaka zato sve ubijam ... kiligor je igrao sve rase znachi da su svi otishli u kurac .... da da taurena i gnoma mi je najsladje da ubijem

dakle red ide ovako koga najsladje ubija i posle toga pljujem po govnetu :

gnome

tauren

dwarf pala

troll

etc etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Joj, deco...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Nije isti procenat idiota i dece, ne kazem da ih nema u hordi, ali u alijansi daleko vise, deci se mnogo vise svidja elf ili human nego raspadnuti ud ili zvalavi ork ili smrdljiva krava ili rogati troll, njima je najbitnije da im lik lepo izgleda a jos kad cuju da imaju paladina onda svi trce tamo jer bi svi da budu na strani dobra. Kada vide da elf ima racial da bude nevidljiv svi klinci pohitaju na elfa jer misle da to sto su nevidljivi znaci nesto do jaja, a to sto ud ima will of the forsaken im ne znaci nista jer pola njih i nezna to lepo da procita i protumaci sta znaci. Tako deca razmisljaju, pomiri se sa tim.

Ima i onih koji igraju samana ali daleko manje jer je malo komplikovaniji za igru.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

E ovaj post je cisto da bi moj topik i ovaj topik bili jedan do drugog da vidite u stvari kolko ste glupi ....

procitate lepo oba onda prst na celo onda odigrate hordu do 60 pa alijansu do 60 ili obrnuto i skapirate kolko ste u stvari nezrela deca koja se jos uvek loze na fudbalske timove ili tako nesto (konkretno ovde na alijansu ili hordu)

Ima na lopate debila i na jednoj i na drugoj strani sto pre skapirate to pre cete otvoriti sebi u mozgu opciju da igrate sa svim rasama u wowu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E ovaj post je cisto da bi moj topik i ovaj topik bili jedan do drugog da vidite u stvari kolko ste glupi ....

procitate lepo oba onda prst na celo onda odigrate hordu do 60 pa alijansu do 60 ili obrnuto i skapirate kolko ste u stvari nezrela deca koja se jos uvek loze na fudbalske timove ili tako nesto (konkretno ovde na alijansu ili hordu)

Ima na lopate debila i na jednoj i na drugoj strani sto pre skapirate to pre cete otvoriti sebi u mozgu opciju da igrate sa svim rasama u wowu ...

da,da sigurno znash, ja nemam ama bash nishta u zivotu drugo da radim sem da igram wow sa svim rasama i klasama O.O

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

jao strashno...ali uvek ce biti ovakvih rasprava..pa bacite pogled nekad na general chat i smejacete se..jako :)) Imam i ja i ali i hordu i do jaja su mi svi...lepsha mi je alijansa ali zato obozhavam svog tauren warra...izgleda jebeno mocno :D Tako da to gey ne gey...zajebite to...chista glupost...

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Nije isti procenat idiota i dece, ne kazem da ih nema u hordi, ali u alijansi daleko vise, deci se mnogo vise svidja elf ili human nego raspadnuti ud ili zvalavi ork ili smrdljiva krava ili rogati troll, njima je najbitnije da im lik lepo izgleda a jos kad cuju da imaju paladina onda svi trce tamo jer bi svi da budu na strani dobra. Kada vide da elf ima racial da bude nevidljiv svi klinci pohitaju na elfa jer misle da to sto su nevidljivi znaci nesto do jaja, a to sto ud ima will of the forsaken im ne znaci nista jer pola njih i nezna to lepo da procita i protumaci sta znaci. Tako deca razmisljaju, pomiri se sa tim.

Ima i onih koji igraju samana ali daleko manje jer je malo komplikovaniji za igru.

OMG ELFOVI IMAJU NEVIDLJIVOST!!?!??!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...