Jump to content

aaaaaaaaaaaaa!!!


Sharulja

Recommended Posts

Brate,

znachi kada sam se pozdravljao sa guildom i ortacima...doshlo mi je da plachem bre...

za tih par minuta sve one lepe stvari koje su mi se desile su mi prolazile kroz glavi..

prvi put u WC, prvi put kada sam kupovao mounta i kad sam bio toliko uzbudjen da sam bukvalno skochio sa litice TBa kada sam trchao da ga qpim i poginuo :))), kada sam se vukao po instancama sa ekipom ((shamrock, smorisha, veshtica, 3hunt i ja LOVE U ALL:))), prvi put u moltenu i u bwl, prvi put kada sam ubio alijansu (meni ce paladin da se shiri po XR ) }:))

mozda se i vratim da igram u martu, nisam obrisao likove...ali sve jedno.... nije malo 3 meseca bez WoW-a !!!

ne pitajte me zashto sam postavio topic....verovatno sam morao da se ispraznim negde :)))

/cry

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Brate,

znachi kada sam se pozdravljao sa guildom i ortacima...doshlo mi je da plachem bre...

za tih par minuta sve one lepe stvari koje su mi se desile su mi prolazile kroz glavi..

prvi put u WC, prvi put kada sam kupovao mounta i kad sam bio toliko uzbudjen da sam bukvalno skochio sa litice TBa kada sam trchao da ga qpim i poginuo :))), kada sam se vukao po instancama sa ekipom ((shamrock, smorisha, veshtica, 3hunt i ja  LOVE U ALL:))), prvi put u moltenu i u bwl, prvi put kada sam ubio alijansu (meni ce paladin da se shiri po XR ) }:))

mozda se i vratim da igram u martu, nisam obrisao likove...ali sve jedno.... nije malo 3 meseca bez WoW-a !!!

ne pitajte me zashto sam postavio topic....verovatno sam morao da se ispraznim negde :)))

/cry

1. cekaj...u toalet si otisao prvi put tek kad si poceo da igras wow??? a ja se pitam sta smrdi na casu svaki dan

2.da budemo iskreni nikad nisi bio u MC i BWL...

3.sta seres pederu..pa ti u zivotu nisi dobio loladina...cak mi je rek'o Dzuna da si jednom kada si vid'o paladina skocio u lavu...cak si i sam rek'o da radis fake dead...

4.koja bre tri meseca??? pa koliko si izdrzao prosli put??? hm recimo.......5 dana???

5.pusi karu [^]

6.defektbyep1c2kq.jpg

. <-----------tachka

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

respect brate:)

evo i ja prestajem cim mi istekne pretplata, do tad cu da lvlujem druida i da berem cvece po winteru da konacno i ja kupim epic konja.

kad se samo setim onih lepih noci u uldamanu koje smo proveli cekajuci da tebi ispadne polearm i pokusavajuci da konacno ubijemo poslednjeg bossa... pa kad smo ga konacno ubili radovao sam se kao da sam ubio nefariana:)

ajd uzdravlje, a pare cu ti vratiti kad izadje expanzija:P

Edited by hellboy
Link to comment
Share on other sites

E petre ja krecem sada kod tebe...ali ozbiljno :)))

@ vestica...znachi da li se secash koliko smo farmovali raspali uldaman za josh raspaliji polearm :))

ali najgore kad samo vidim kod 3hunta polearm dodje mi da plachem :))

/o chat u prvacima je bio najjachi :))

ma sve brate :))

znachi sinoc nisam mogao da zaspim od muke....svakog jebenog sata ingame sam se setio i smejao se ko budala u krevetu :)))

ps....za onih 5g ti raste kamata svakim danom do expanzije :))

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Stefi, jedina dva puta kada si "prestao" sa wow-om je bilo kada si me iznervirao i nisam par dana hteo da ti uplatim pa si me smarao svaki dan i kada si sjebao sve mb za adsl pa nisi smeo da prekoracis za taj mesec pa si dolazio kad mene da smaras bar malo da ti dam, onako bas narkomanski, i sad satro pred zimski raspust kao neces vise

youlooser.jpg

Edited by /7ETPOC

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja pohvalim da sam prestao da igram WoW posle ravno 4 meseca aktivnog igranja.

I mogu vam reci da mi nije nimalo zao.

Ostavio sam Paladina 60 level i Rogua level 60 (Hordasa)

I jos mnogo drugih levela :)

Ostavio sam preko 1500 golda i brdo materijala skilove kao Enchanting na 300 i Tailoring na 300.

Imao sam sve formule za Enchanting i skoro sve za Tailoring.

A sto se tice opreme ona je bila prica za sebe to su bili setovi samo za pricu za koje sam se mucio nedeljama.

Jedino sto nisam imo snage je da izbrisem likove nego sam ih sve ostavio onako.

Ko zna mozda nekom mom prijatelju poklonim sve to ako bude hteo da igra WoW.

Eto toliko od mene posto zurim da igram jednu drugu igru.

Ali to je vec prica za neki drugi put. :)

Poz.

Link to comment
Share on other sites

pa naravno, ni meni  ne bi bilo zao da sam ostavio paladina :P

shalim se...ma meni nije do para i opreme...najvishe mi je do zajebancije i do ljudi sa kojima se verovatno necu nikad vishe sresti i zajebavati se...osim ako se ne vratim WoWu :))

ajde bre budalo naprzena drzao si burning crusade walpaper ko ikonu i ti ces da ostavis wow lol... brate ako se ne vratis kad izadje 1.9 onda 100% se vracas kad izadje expanzija a jos sada ide raspust... (sad treba da ide ona slika *u my friend, are retard) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...