Jump to content

Transparent Factory in Dresden


Lucky

Recommended Posts

Ma, jesi li ti siguran da ovo nije Kragujevac?? :)

Oduvek mi je bio zanimljiv Phaeton, koji se ovde rucno radi. Prve godine su prodali samo 6000 kom. (worldwide) i bili su vise nego zadovoljni time. Cena automobila je na nivou Audija A8, tako da nije neka bas super ekstra ekskluziva poput recimo Maybacha (mislim da su do danas prodali isto negde oko 5-6000)...?

Clarkson je rekao da nikada nije vozio bolji auto u toj klasi, ali da ga nikad ne bi kupio jer ga na ulici mozete zameniti za Passata. So true.

Nego, pobegoh sa teme, stvarno kul fabrika... :)

znachi shta je sa tim phaetonom?video sam preview u fifth gearu i nishta vishe o njemu

Ja bih tako isutirao onu ribu iz fifth gear-a... Ne moze zensko da bude deo takve emisije.

Edited by dovlagsi

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja bih tako isutirao onu ribu iz fifth gear-a... Ne moze zensko da bude deo takve emisije.

ne znam bas Vicki je bas opasan vozac...pocela je da se trka sa 11,12 godina a pre punoletstva je postala "racing instructor" na Silverstonu...znam da drzi par trkackih licenci a cini mi se da ima i licencu za trke onih ubica od camaca powerboat,jedina zena koje je pobedila na Maserati trofeju...i jos kao veliki plus vozi s2000 [:)]

Link to comment
Share on other sites

ne znam bas Vicki je bas opasan vozac...pocela je da se trka sa 11,12 godina a pre punoletstva je postala "racing instructor" na Silverstonu...znam da drzi par trkackih licenci a cini mi se da ima i licencu za trke onih ubica od camaca powerboat,jedina zena koje je pobedila na Maserati trofeju...i jos kao veliki plus vozi s2000 [:)]

Ne vole muskarci da zene bolje voze od njih... :)

Edited by dovlagsi

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

corolla.jpg

Ahahaha .... pogle felne ... Kad si vetj editovao mogao si da sredis jos malo prednji deo, zadnji posebno, i to ... :>

Rece decko iz "Laponije"...!!!11[2+(e^(pi*i))]!!oneoneeleven!!exclamationmark!!!1

Ja barem imam Deda Mraza ... i ajd' da prestanemo da smaramo topic :)

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha .... pogle felne ... Kad si vetj editovao mogao si da sredis jos malo prednji deo, zadnji posebno, i to ... :>

A nisi primetio da nema bravu na zadnjim vratima? :)

Aj necemo vise offtopichiti... mada je ovo tvoj topic, a tvoji topici ionako nikad ne predju jednu stranu... hohohoho... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...