Jump to content

It's all gone Pete Tong


Recommended Posts

Mislim da ovo vishe odgovara muzickom forumu s obzirom da imam par muzickih pitanja, zato sam ostavio post ovde.

Radi se o filmu "It's all gone Pete Tong". Ortak jedno vece ulete , ostavi cd i kaze morash da odgledash ,film je extra, radi se o jednom poznatom dj-u koji je ogluveo i kako je ishla njegova karijera, istinita prica...

Sad manje vishe istiniti filmovi su vecinom dosadni zato shto nema nekog velikog odstupanja od glavne price i mesta za improvizacije, ma koliko neki film kvalitetan bio mozesh da zaspish dok ga gledash, samim tim shto je istina jednostavna, nema neke velike radnje pa sam reshio film da odgledam neki drugi put .Jedan dan sam izdvoio vreme da odgledam ovaj film i imam shta da vidim .

Jedan od boljih filmova koje sam gledao u zadnje vreme i prilicno me je zaintrigirao. Prica je tragikomedija o jednom dj-u , Frankie Wilde koga glumi Paul Kaye, koji je bio na top listama dok nije potpuno ogluveo, njegov comeback , itd. U filmu o njemu pricaju nekoliko poznatih Dj-eva shto celom filmu i tom dj-u Frankie Wilde-u dodaje na realnosti. Sve u svemu film je must see, juce sam ga gledao i josh uvek sam pod utiskom. Medjutim, kako nisam dosad cuo za tog dj-a, niti igde nashao njegovu sliku shto mi je veoma bilo cudno, malo sam se vishe bacio u pretragu. Downloadovao sam neke pesme koje su u sebi imale naziv Tribute to Frankie Wilde. Medjutim mislim da on nije bio izvodjac tih stvari. Sve je upucivalo da taj Dj ne postoji iako film pocinje "this film is bazed on true storry"

Ako je ikad bio poznat, nashao bi barem jednu njegovu sliku, pesmu,ali nishta. Takodje u filmu nijedan sountrack se ne vodi na Frenky Wilda, shto bi bilo logicno s obzirom da je prica o njemu.

I na kraju konstatacija, ime nije pravo ali je film baziran na prici o jednom gluvom dj-u koji mozda postoji. Dodao bi josh neshto shto ima veze sa krajem filma, ali ne bi da pokvarim utisak onima koji ce ga gledati. Ako je neko gledao film i ima neku ideju ,ili josh bolje ako zna o kome se zapravo radi, koji dj je (skriven) pod imenom Frankie Wilde bilo bi lepo da objasni .

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Film jebe kevu gledao sam ga 5 puta :D

Ako neko ima pesmu Hear No Evil od Frankie Wilde neka me pm-uje :)

Inache Frankie Wilde je stvaran lik imate na netu koliko god hocete njegovih pesama , jedino shto ne mogu da nadjem je ovaj Hear No Evil to je pesma koju je uradio gluv.

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

pa nije, o tome je i ovaj topc, izgleda da lik nije stvaran, lik sa te slike je glumac Paul Kaye. Gledao sam vilm vishe puta , stvarno je neshto.

Inache Frankie Wilde je stvaran lik imate na netu koliko god hocete njegovih pesama , jedino shto ne mogu da nadjem je ovaj Hear No Evil to je pesma koju je uradio gluv.

ajde ako mozesh da mi dash linkove od tih pesama. Vec sam rekao,nijedan soundtrack sa filma nije njegov tako da sumljam da on postoji , mozda da, ali ne pod imenom frankie wilda. Sve pesme koje sam ja nashao, jedno 5 koje su u imenu imale Frankie Wilde nisu njegove stvari. Onda nijenda jedina slika !!!!! 11 godina na ibizi i nijedna njeova slika!

Takodje sam nashao na netu da producent ovog filma radi mockumentary filmove, shto su lazni dokumentarci.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...