Jump to content

photoshop


Nox

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lichno meni je proshle na trgu bilo bolje ... ove sam na trgu bio malo , ali kazu da je bilo loshe ?!? ja sam se motao po nekim okolnim budzcima enivej ... bilo je ok ~~

e kule kako je bilo na marku bulatu ?!!?!!? ahahhahahhahahaahhahaha koji si shaban ... ja sam se malo sabijao po moju ... bilo je ok lepo

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lichno meni je proshle na trgu bilo bolje ... ove sam na trgu bio malo , ali kazu da je bilo loshe ?!? ja sam se motao po nekim okolnim budzcima enivej ... bilo je ok ~~

e kule kako je bilo na marku bulatu ?!!?!!? ahahhahahhahahaahhahaha koji si shaban ... ja sam se malo sabijao po moju ... bilo je ok lepo

jebo te marko ;D

Link to comment
Share on other sites

kakav bre marko bulat ,jedino shto ga gotivim je to shto je veliki FAN Star Wars-a:D

brate ja za novu godinu bio kod ortaka na zurci ,ostao do 11 ujutru i josh nasao dve devojcice pa neznam koju da muvam sada :D

prosle godine sam bio na slaviji i bio tezhak psyho....sve je vrvelo od narkomana :p

ali je muzika bila xtra.

e ljudi stvarno mi dajte screenshotove ako ocete ... :)http://img458.imageshack.us/my.php?image=shield10df.jpg

May the force be with you >>>

Link to comment
Share on other sites

ma vazi da muvam obe nisam P.I.M.P :D

that biatches better give me some money or ill slap their hineys !!!!

fear leeds to suffering,suffering leads to anger,and anger leads to the dark side < : )

btw jel neko cuo mozda kad izlazi underworld 2 :?

Link to comment
Share on other sites

brate uzeo ja juce da gledam LoTR 3 ,kao fora nisam odavno.

znaci neznam koliko puta su mi krenule suze zbog nekih extra scena (dolazak mumakila,dolazak nazgula,kada aragorn krene sa mrtvacima da se pegla protiv orkova...)i gledam ja tako film i na kraju filma pocnem da PLACEM(!!!)koliko je dobar film!!!!!!!!! [:p] najbolji film ikada snimljen , J.Tolkinu bio dao bubreg da je ziv i da mi je trazio [:D]

jel ima josh nekih fanova LoTR-a ovde ??? (ili star wars-a)

ako ima nek mi odgovore samo na ovo

Ko je doveo mumakile?(ja znam odgovor ali samo da vidim da li vi znate)

Z0P

Link to comment
Share on other sites

brate citao sam knjige i brate naravno da su bolje od filma ,ali mora se dati peteru jacksonu poshtovanje za ovo shto je uradio

brate 3 deo je najbolji,i ako cemo po komercijalama 1 deo je po MENI bio najveca komercijala.

ali zato star wars I , II ,III epizoda su ciste komercijale,moram priznti iako sam veliki fan SW.Jar JAr binks je usrao celi film za njegovim glupim recenicama :(

Link to comment
Share on other sites

nije bas tako, ja volim Obi-vana jos od 1 epizode(99 god).Svideo mi se u borbi da sithom)

a na SW se lozim jos od malih nogu...Pre sam skupljao ( isual dictionary-kao ilustrovana inciklopedija naravno za SW) sada sam uvideo da od toga nema nista :(((( samo gubljenje vremena i novca.

Link to comment
Share on other sites

pa nemam omiljenog sitha u SW filmu [V] (kao sto znas njih ima veoma malo...)

ako si igrao igru KOTOR 1 i 2 deo(maelstralne igre, tu se prikazuju sithovi koji imaju obicne maceve) takve sithove obozavam. kada dolazis na kariban (planeta u SW cuces sta prica jedna starica zaboravio sam kako se zove :(( prica o drevnim sithovima koji su bili u manjini i bili mnogo mocniji od djedaja... ako nisi igrao obavezno probaj ( kao SW fan ti preporucujem neces se pokajati [;)] )

Link to comment
Share on other sites

Oduvek sam navijao za sithe , jedini ok jedi je umro tako da sada i must step into the dark side of the force ... nebitno ... vazno je da legolas osvaja grand prix skejborda ove godine vezbao je dobrano nema sta ...

ajde sada rise

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...