Jump to content

No.2 reppack by SeT.VoOdoO_MaN !!!


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidis,ovo sto ti je sharky rekao je absolutno tacno...

kaze se apsolutno, ali ti ne idesh u shkolu, jer si papak ^^

ae nemojte o tim free winovima i sl, shta je bilo bilo je, ionako imamo premalo turnira

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da da kolachi ghoste fata je veoma zao covek i sprovodi neke mastermajnd planove, tvoja prica je sasvim ok i sve to, kad sam ustao pogledao sam na sat i video da je 11;15, a posto sam znao da riki nece doci ocekivao sam defwin, posto je jasno napisano na prvoj strani koga nema na vreme def win, tako da ja nemam nista protiv toga, dok ja ne bih mogao uzeti defwin nikome koga poznajem makar po cenu poraza.

inace, sharki i vudumen su na prst u dupe ;)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

pih sto meni neko ne ponudi free win ;) hehe e sad za taj free win sharky tu opcija sto je pruzio highli vudumanu je realna kasnio si dosta a decko je stigo iz velike plane (bogu iza tregera) na vreme kao i ja iz groba pa na tur :)) ja sam cuo kad je vudu pricao sa ortakom da tebe nemoze dobiti i da realno mora uzeti free win da bi prosao sto je i uradio e sad iskreno ja ovo ne podrzavam ali sta je tu je ja licno nebi uzeo nikad free win miletu risti iti ikome od drugara ali ono sta je tu je

btw fitjo i ja sam bio ubedjen da je absolutno :):))))

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

jednachenje suglasnika po zvuchnosti^^

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pih sto meni neko ne ponudi free win ;) hehe e sad za taj free win sharky tu opcija sto je pruzio highli vudumanu je realna kasnio si dosta a decko je stigo iz velike plane (bogu iza tregera) na vreme kao i ja iz groba pa na tur :)) ja sam cuo kad je vudu pricao sa ortakom da tebe nemoze dobiti i da realno mora uzeti free win da bi prosao sto je i uradio e sad iskreno ja ovo ne podrzavam ali sta je tu je ja licno nebi uzeo nikad free win miletu risti iti ikome od drugara ali ono sta je tu je

btw fitjo i ja sam bio ubedjen da je absolutno :):))))

vs tebe mile bi trebao da ti pokloni fw dobice decko nocne more....

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

To Sharky: No hard feelings Sharky ali ja nisam spavao prethodnu noc. Krenuo iz VP-a u 5:30h jer prvi sledeci bas je u 10:30h. Bio sam u igraoni u 7:00h. Igrao sam u igraoni i od 10 NE partija imao sam uchinak 2-8... Shto po mom mishljenju veoma loshe.

Kada sam ja mogao da se iscimam iz VP-a (a pre toga nisam spavao) i da dodjem na vreme, mogao si ti sigurno iz BG-a da dodjesh 100x do tada i da ne zakasnish...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Jao ljudi brate prekinite da serete sa tim sranjima nisam spavao bla bla,brate pa to je vas jebeni problem sto niste spavali a ne vasheg protivnika,mislim ono ko vas tero da nespavate,nemam nista protiv Voodoa ili bilo koga,nego vidim masa pishe nisam spavao ovo ono,pa brate ko vas jebe,sledeci put spavajte pa cete mozda i uraditi nesto na turniru,mada opet te free winove sto su ljudi uzimali,ono malo je glupo izvlaciti se na foru spavalo mi se jer je skroz glupavo,a posle toga vam se nije spavalo?....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Lepo je recheno,u najavi turnira da ce svako i najmanje kashnjenje biti sankcionisano sa default lose,tako da se jednostavno trebalo drzati tog pravila,tako da i ako u sushtini nisam upoznat sa situacijom kontam da je ovde odgovornost trebala da padne na highlija koji je odmah trebalo da reaguje sa upraznjavanjem gore navedenog pravila,a ne da odgovornost prebacuje na voodooa(cime je na neki nachin i prekrshio pravila turnira koja je samo odredio),i sad zbog toga svi da hejtuju voodooa koga ipak mogu da razumem...

ps.ajde pocnite da sa hejtom i flejmom^^

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znash Free meni se spavalo tokom celog tura, zato sam i sve vreme pio RedBull-ove i Guarane. Doshao sam iz grada oko 2. Bila je fora da li da spavam 3 sata (koja ce inache mnogo da mi znache) ili da sednem za jedan komp i da malo vezhbam. Odluchio sam da vezhbam, a da cu na turu da se kljukam ovim enerdzajzerima :)

Ali ako tako gledash da je moj problem shto nisam spavao i njegov je problem shto je zakasnio.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Lepo je recheno,u najavi turnira da ce svako i najmanje kashnjenje biti sankcionisano sa default lose,tako da se jednostavno trebalo drzati tog pravila,tako da i ako u sushtini nisam upoznat sa situacijom kontam da je ovde odgovornost trebala da padne na highlija koji je odmah trebalo da reaguje sa upraznjavanjem gore navedenog pravila,a ne da odgovornost prebacuje na voodooa(cime je na neki nachin i prekrshio pravila turnira koja je samo odredio),i sad zbog toga svi da hejtuju voodooa koga ipak mogu da razumem...

ps.ajde pocnite da sa hejtom i flejmom^^

da ti odgovorim ukratko: ne seri

nisi bio na turniru, nemash pravo glasa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da ti odgovorim ukratko: ne seri

nisi bio na turniru, nemash pravo glasa

ok,you are the big boss.^^Ali znam da se svi slazu samnom i ako ce sad mozda da cute...Nemoj da mislish da te prozivam,ali zaista takos toje stvari.

zeroxe,necesh chak ni da mi se zahvalish shto sam ti dao priliku da skupish koji post,sa tvojim novim nema_nikakve_veze_sa_zivotom komentarima?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ok,you are the big boss.^^Ali znam da se svi slazu samnom i ako ce sad mozda da cute...Nemoj da mislish da te prozivam,ali zaista takos toje stvari.

zeroxe,necesh chak ni da mi se zahvalish shto sam ti dao priliku da skupish koji post,sa tvojim novim nema_nikakve_veze_sa_zivotom komentarima?

kako stoje stvari, shto sam ipak hteo da im dam shansu da odigraju, umesto da pochnem da diskvalifikujem i sl?

Pa tako ghost ne bio uzeo turnir,ali njegov protivnik je pristao da igraju.. gluposti. Ja sam ochekivao i da vudu i goga ne uzmu freewinove,ali shta je tu je, njihov izbor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kako stoje stvari, shto sam ipak hteo da im dam shansu da odigraju, umesto da pochnem da diskvalifikujem i sl?

Pa tako ghost ne bio uzeo turnir,ali njegov protivnik je pristao da igraju.. gluposti. Ja sam ochekivao i da vudu i goga ne uzmu freewinove,ali shta je tu je, njihov izbor

O boze ne mogu da verujem da sam doziveo ovo,pa da i ja dochekam dan kada mi je highl jednom u zivotu odgovorio normalno i bez prozivki,vredjanja,etc...Jel bilo teshko?:))))

Inache slazem se sa tobom to je ok sa tvoje strane...ali ipak smatram da nije ok da sad toliko hejtuju voodooa,i bio bi red da ga bar malo razumeju.Znam kako je to kad morash da ustajesh u 4 ujutru samo da bi stigo na vreme na turnir,nachisto te sjebe i fizichki i psihchki.I zato smatram da je bez ikakve grize savesti,uradio ispravan potez(osim u sluchaju da je i sharky imao neku obavezu ili sl.)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate ja nemam nishta protiv vudua, ali ne mozes ochekivati da uzmesh freewin i da te i dalje svi gotive. Neko ce se sloziti sa tobom neko nece, takav je zivot, ne mogu svi da te vole.

a shto se tiche normalnog posta, desi mi se ponekad, i to kad sam smoren :) uzmi print screen na vreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hmm jedino mi bedak sto je poceo tur u nedelju za ne beogradjane tako rano iako za time nije bilo potrebe :) sto se tice free win ko sto rekoh voodoo puno si pravo imao znao si da ga neces proci i nema sta da se pravdas tamo si camio 7 sati bukvalno od 7 do 2 dok se sharky nije setio da dodje

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

hmm jedino mi bedak sto je poceo tur u nedelju za ne beogradjane tako rano iako za time nije bilo potrebe :) sto se tice free win ko sto rekoh voodoo puno si pravo imao znao si da ga neces proci i nema sta da se pravdas tamo si camio 7 sati bukvalno od 7 do 2 dok se sharky nije setio da dodje

Bash me zanima dali bi isto ovo pisao da si se ti nashao na sharkyevo mestu,ja npr. ne podrzavam to sto su goga i voodoman uzeli free winove,nista protiv njih nemam,ali mi je jako pederski nekako uzeti free win od nekoga koga znash godinama i idesh sa njime po turnirima i dobar ti je drug...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

To je stvarno bio pederski potez,mada je imao pravo to da uradi ,ali to je bio turnir u "kompjuterskim igricama" FFS valjda je zabava na prvom mestu i te price sa nespavanjem su za malu decu.Sharki nema prava da se ljuti takva su bila pravla sam je kriv sto je kasnio(to je onaj balkanski sindrom ,hocemo u Evropu ,a i dalje se ponasamo kao balkanci).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...