Jump to content

koja bi pesma bila?


FATA

Recommended Posts

neko ti je ponudio 1milion dolara da napustis svoj stan i odes na pusto ostrvo, na koje te je on naravno poslao, pre nego sto si krenuo tamo dao ti je mp3 player/diskemen kasetofon, bilo sta sto moze da emituje zvuk, ali dobio si mp3player na koji moze da stane samo jedna pesma,dobio si cd za diskmen na koji moze da stane samo jedna pesma isto tako, kasetu na koju moze samo jedna pesma da stane. koju pesmu biste odabrali?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eddie Grant - Gimme hope, Joanna gimme hope...

Ne znam zašto (nije mi čak ni naj najomioljenija pesma) ali uvek me oraspoloži maksimalno... Pre par godina išao sam nešto ujutru sav smoren na faks, i u tramu za divno čudo postojala zika, i pustili tu pesmu, izašao sam sav hepi...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Mislim, kad bih dobila milion dolara, krishom bih kupila neki flash na koji staje gomila muzike :o)))) Ali ako wec mora da se bira - Generacija 5 - Najjachi samo ostaju

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

htedoh staviti u prvi post, nema kompresije nema nicega dobio/la si 1mil imas jednu pesmu to sa bacanjem playera ne pije vodu zato sto nije dozvoljeno(vidim one koji pitaju a sto, zato sto u protivnom pijes metak :) )

@ grin; nije tiesto u pitanju nego imam u playlisti 1.3k pesama odabranih i koju god pustim prodje 5sec i kao promenim, tako da mi sinulo ! :)

@ weasel; da zaboravio sam da kazem 2-3 godine morate da provedete na pustom ostrvu posle se vracate svojoj kuci :)

i npr bili ste na pustom ostrvu te 2-3 godine, sada kulirate kuci proslo godinu dana i odjednom cujete pesmu koju ste poneli na ostrvo, sta bi uradili?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...