Jump to content

svinje ili papuche


Recommended Posts

shto se samoga topica tiche... nisam pametan.

mogu da kazhem za sebe da sam jako chudan (ili bar tako sam sebi delujem:)

recimo, u nekim stvarima sam jako promenljiv kad su u pitanju devojke... sa nekim devojkama se ponasham ovako... sa drugim devojkama se ponasham onako... drugim rechima... moje ponashanje u vezi dosta zavisi od devojke. ali ovde govorim o ponashanju uopshteno, ne o papucharima/svinjama.

na primer, drugovi me zezaju da "promenim glas" kad muvam devojku zato shto su me videli par puta da se ponasham drugachije od onoga na shta su navikli... ali to je samo zato shto je ta devojka "takva", zahteva takav pristup.

mada, ja se u vezi isto ponasham kao i van veze... nisam u fazonu da joj tepam "mazo" kad ni drugarice ne zovem "sretjo" i shtatijaznam. ili, neki put kad bi trebalo da popustim u vezi ja puknem i oteram je u 3 kurca zato shto bi tako postupio i sa drugaricom/drugom.

sve u svemu, umem da poklonim cvet, kupim chokoladu/bombonjeru, plishanu igrachku, ili bilo kakav poklonchitj koji zavisi od trenutka (znam da voli shlag pa joj kupim i ti fazoni)... umem i da budem romantichan, ne zbog toga shto se njoj to svidja, vetj zato shto sam JA takav. umem da slusham kad ima neki problem... ili ne problem, vetj bilo kakvu prichu koju hotje da podeli sa nekim... itd.

Ali sve to radim zato shto JA tako hotju, ne zato shto ona to ochekuje od mene... ako me razumete... netju joj napraviti palachinke zato shto joj dolazi drugarica da uche zajedno pa da ima sa chim da je ponudi, ali tju joj napraviti palachinke dok je chekam da se vrati od nekud da je iznenadim.

jbga, ne znam dal ste skapirali shta sam hteo da kazhem :P, ali uglavnom... mrzim gore pomenuto pretvaranje i foliranje (koje u sushtini ne vodi nigde)... za koje su potpuno isto sposobne i zhene i mushkarci, iako vlada mishljenje da su zhene vichnije toj manipulatorskoj igri.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na ovu temu niko ne moze da mi dokaze da generalizacija ne stoji...

Sve su uchile iz iste knjige. ( tachka )

Nekoj dopizdi pre, nekoj kasnije. Neka to ispoljava na jedan, neka na drugi nachin. Na kraju se sve svodi na isto. Prema kojoj god sam bio odbojan me jurila... bio sam odbojan ne zato shto sam hteo da me juri nego zato shto mi se jednostavno ne svidja... Prema kojoj god sam bio "papucha" to bi se brzo zavrshavalo... Nisam bio papucha iz nekog levog razloga nego zato shto mi se stvarno svidjala...

Kako god okrenem nema ne valja... da se promenim ne mogu... Mogu one/vi da kenjaju koliko oce uvek je u praksi drugachije... Najgore je shto neke zaista veruju da je tako... neke odu i toliko daleko da dokazu da je tako... nijedna nije dokazala... Toga ima samo u Americhkim filmovima... Sve u svemu... jos uvek trazim zlatnu sredinu...

Neko reche ( zensko ) par strana ranije... neshto u fazonu ... "zashto nema vishe takvih, normalnih"... Upravo nas vi pravite "nenormalnim" ( Mrzim inache rech nomalan/na... zato shto svako jebeno koristi tu rech, a niko nema definiciju za istu... )

Inache... Ivan_ je pogodio sushtinu i jedino je njegov post ostavio utisak na mene ( Na prvoj strani poslednji post ) Dodushe... svi su ga protumachili drugachije od mene...

Kapiram da ce se neko javiti i reci mi da mnogo serem... blah

Link to comment
Share on other sites

a kakwe swe to weze ima sa swinjama i papuchama? :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ahahahahah...zar nisi vec provalila da na ovom forumu topici uglavnom skrenu sa teme?

hehe, bio je jedan legendarni...simpsons pre par godina...pocelo je sa simpsonovima, a zavrilo posle 100 strana sa ne znam ni ja cim...

e nek si nam to potanko objasnila!

stvarno, taj topic o simpsonovima... koma ebote :p

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

hehehehe... po meni je to skretanje sa teme superishka... expert sam u tome, kako kazu moji patuljci :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

4ll kn33l bef0r3 my hax0r sk33lzz!!1

l33t_cereal.thumb.jpg

iako vlada mishljenje da su zhene vichnije toj manipulatorskoj igri.

Nisu vicnije, nego nama vishe seva paja da se smaramo sa manipulisanjem. A one ionako nemaju p posla.

recimo, u nekim stvarima sam jako promenljiv kad su u pitanju devojke... sa nekim devojkama se ponasham ovako... sa drugim devojkama se ponasham onako... drugim rechima... moje ponashanje u vezi dosta zavisi od devojke.

Ma stvarno? :)

umem i da budem romantichan, ne zbog toga shto se njoj to svidja, vetj zato shto sam JA takav. umem da slusham kad ima neki problem... ili ne problem, vetj bilo kakvu prichu koju hotje da podeli sa nekim... itd.

Ali sve to radim zato shto JA tako hotju, ne zato shto ona to ochekuje od mene...

Ribe sa foruma ne padaju na te fore [:D]

netju joj napraviti palachinke zato shto joj dolazi drugarica da uche zajedno pa da ima sa chim da je ponudi, ali tju joj napraviti palachinke dok je chekam da se vrati od nekud da je iznenadim.

To je ustvari mehanizam protiv grize savesti eonima ugradjivan u ljudsku svest. Time stices utisak da si tim palacinkama zasluzio da je jebes, a ne da je samo koristis [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

у основи сам свиња, чак не свиња, него Генерал Свиња који једе јабуку... [:D] али ми се не да да то испољавам, јер не могу ни према коме да будем поган, поготово не планирано и са предумишљајем. живим у паклу.

оне срећнице које су наслутиле каква сам свиња у суштини, провеле су најлуђих 3 до 6 месеци у мом друштву, оне које нису, откачиле су ме после 2 недеље.

проблем настаје јер сам са свим девојкама у почетку фин, а даље се ситуација развија у зависности од ње...

раније је ишло овако:

ако ми не значи ништа, постајем хладан, одбојан, суров, итд. све у нади да ће ме откачити (терај ову будалу у пичку материну), јер нисам имао муда да јој одмах лепо кажем завршили смо... и шта се испостави? полуди, па не могу да је откачим на крају недељама...

е, ако ми се свиди, постајем памук, па она почиње да ме мучи и на крају ме откачи... толико о генерализацији...

и шта је научио мали Ђокица?

жене лажу када кажу да чекају лепог, нежног, паметног, неког ко их разуме, финог, итд. за то постоје другови. имам гомилу другарица па знам. све су завршиле са џукцима који су их отерали у клиничку депресију, а јурила их је армија принчева.

оне у ствари чекају дрипца, не свињу него Вепра, Веприну, да им помери свет и одузме душу, само таквог могу да воле јер им делује недодирљив, што их доводи до лудила.

научио сам и да нађем снагу да одмах откачим везу која не води ничему.

научио сам да ослободим Вепра из себе, макар ме то коштало живаца и патње јер идем против својих уверења и година рада на себи, научио сам да будем Играч, иако бих волео романтику без Игре.

научио сам да жене лажу чим зину, да немају мали мозак и да не заиста значи да и обрнуто.

dixi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

у основи сам свиња, чак не свиња, него Генерал Свиња који једе јабуку... [:D] али ми се не да да то испољавам, јер не могу ни према коме да будем поган, поготово не планирано и са предумишљајем. живим у паклу.

оне срећнице које су наслутиле каква сам свиња у суштини, провеле су најлуђих 3 до 6 месеци у мом друштву, оне које нису, откачиле су ме после 2 недеље.

проблем настаје јер сам са свим девојкама у почетку фин, а даље се ситуација развија у зависности од ње...

раније је ишло овако:

ако ми не значи ништа, постајем хладан, одбојан, суров, итд. све у нади да ће ме откачити (терај ову будалу у пичку материну), јер нисам имао муда да јој одмах лепо кажем завршили смо... и шта се испостави? полуди, па не могу да је откачим на крају недељама...

е, ако ми се свиди, постајем памук, па она почиње да ме мучи и на крају ме откачи... толико о генерализацији...

и шта је научио мали Ђокица?

жене лажу када кажу да чекају лепог, нежног, паметног, неког ко их разуме, финог, итд. за то постоје другови. имам гомилу другарица па знам. све су завршиле са џукцима који су их отерали у клиничку депресију, а јурила их је армија принчева.

оне у ствари чекају дрипца, не свињу него Вепра, Веприну, да им помери свет и одузме душу, само таквог могу да воле јер им делује недодирљив, што их доводи до лудила.

научио сам и да нађем снагу да одмах откачим везу која не води ничему.

научио сам да ослободим Вепра из себе, макар ме то коштало живаца и патње јер идем против својих уверења и година рада на себи, научио сам да будем Играч, иако бих волео романтику без Игре.

научио сам да жене лажу чим зину, да немају мали мозак и да не заиста значи да и обрнуто.

dixi.

vasha ekselencijo.... [:D] da odem po kishobran... naoblacilo se:)) vashe mudre reci su izazvale bes bogova :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

и шта је научио мали Ђокица?

жене лажу када кажу да чекају лепог, нежног, паметног, неког ко их разуме, финог, итд. за то постоје другови. имам гомилу другарица па знам. све су завршиле са џукцима који су их отерали у клиничку депресију, а јурила их је армија принчева.

оне у ствари чекају дрипца, не свињу него Вепра, Веприну, да им помери свет и одузме душу, само таквог могу да воле јер им делује недодирљив, што их доводи до лудила.

научио сам и да нађем снагу да одмах откачим везу која не води ничему.

научио сам да ослободим Вепра из себе, макар ме то коштало живаца и патње јер идем против својих уверења и година рада на себи, научио сам да будем Играч, иако бих волео романтику без Игре.

научио сам да жене лажу чим зину, да немају мали мозак и да не заиста значи да и обрнуто.

dixi.

ochigledno mali Djokica nishta nije nauchio i mora josh mnogo wode da proteche Dunawom i Sawom da bi nauchio :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

е невероватне сте, Јапана ми... чак кад вам човек лепо разложи све и сажваће на логичан и прихватљив начин, и даље више волите да живите у порицању... "што ти је женско!" [:D]

oно мало што сам прочитао о теби, што си написала на већ-заборавих-ком-топику, уклапа ми се некако у ову моју констатацију. нешто ми се чини да ће Дунав и Сава да теку за неког другог овде. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Drale je posebna stavka :)

:*

vasha ekselencijo....  [:D]    da odem po kishobran... naoblacilo se:)) vashe mudre reci su izazvale bes bogova :))

( [;)] )...

[:D]

е бре Мигшолино, сад си ме разнежио нешто... кад се сетим само те вечери...

ево и теби један :*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

е невероватне сте, Јапана ми... чак кад вам човек лепо разложи све и сажваће на логичан и прихватљив начин, и даље више волите да живите у порицању... "што ти је женско!" [:D]

oно мало што сам прочитао о теби, што си написала на већ-заборавих-ком-топику, уклапа ми се некако у ову моју констатацију. нешто ми се чини да ће Дунав и Сава да теку за неког другог овде. [;)]

heh ima li shta twrdoglawije od mushkarca koji nije u prawu :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

jock... gori ste mnogooooooooooooo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

axam... pazi kad ti ja kazem :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...