Jump to content

Profesije...


Mario^^

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A i wipe :D

Wipe je rec koju ces voleti. :D Salim se naravno, to je deo kada u ct_raidassistu vidis vise mrtvih nego zivih ;) Znaci wipeovasmo-izgibosmo :)

Uglavnom dolazi do izrazaja pri pokusaju ubijanja novih bossova. Ono, kad me pitaju kako je bilo sinoc, - wipeovao sam 4 sata ;) Zanimljivo nema sta :D

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Hehe skapirao sam do sada shta je mob, nisi morao to da prevodish :) Znao sam i shta je boss :PP Trash znam da je djubre, ali sam mislio da ima neko preneseno znachenje u wow-u s tim shto sada znam i shta je wipe pa je rechenica brzo dobila smisao :)

E sad molim za ozbiljan odgovor :)

Dakle ako se ljudi neznaju to jest nisu iz istog guilda i rade instancu njih 20 na primer i naidju rudnik/corpse shta se onda radi...? Nije valjda da svi rolate ? :)

Btw, mi smo napravili mali guild na Haumarushu... ima nas desetak ortaka ( svi pochetnici :) ) a upalo je jos petnaestak likova, najvishe iz Shvedske i Engleske... Sad me zanima to shto si pomenuo... ta guild banka, kako se to otvara...?

Link to comment
Share on other sites

Treba ti 2 ziranta, potpiz iz EFG, Raifaisen, i dal bese Societe General i primanje na 20 000. I naravno potpis nase Komercijalne. E kad se predaju papiri u vladu ceka se jedno 2 dana oni sve to odrade fakturisu i onda ako imas neku vezu(zavisi na kom si serveru) e onda ti mozda odobre jednu guild banku.

AAAAAAAAAAAAAA SMORIO SAM SE. (ja sam malko puko izgleda ;) )

Sad ozbiljno:

Guild banka - Nema potrebe imati istu na low lvl-ima, dobija pravo znacenje tek na high end igranju. Sve ce ti se vremenom kaz'ti. Jednostavno, guild leader(ili neko od poverenja) napravi alta i tamo svi salju stvari(recepte, biljke, iteme sta god mislis da ce nekom nekada koristiti) i kao svi to dele i koriste. Al lepa stvar ono pomazete jedni drugima itd.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

KOje profesije da uzmem za pare ja sam pala :P sada imam mining=168, BS=180

Pa mozes da budesh oglasna tabla za nekog enchantera ili da se udruzis sa magom pa on da pravi vodu a ti da prodajesh!

Generalno, pala sa shieldom privlaci dosta paznje, tako da bi zgrnuo pare veoma brzo!

Skining ti se ne isplati, jer verovatno za ceo dan ne bi skupio 40 light leather-a.

Mozda probash herbalisam, to je onako dobro za paladine, pa kad krenesh da beresh cvece, a slucajno agrujesh nekog moba, uvek mozes da dignesh shield i neometano uberesh cvetic, pa i HS po potrebi ako je mob zelen ili nedajboze zut!

[:p]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

palas kill only gray mobs !!! zato sto je najisplativije i najekonomichnije :)

i jedino moguce. [:D]

ko kaze da je skinning shit ?

jes' da je malo smor, ali da sam zznao da cumoci 62 elita da ubijem a da me ne udari, uzeo bi i ja skinning i padali bi chromatic cloackovi sa neba, ali jbga tail/ench mi je bio izbor, sa tailom nema shta da se pricha, moze se reci a-must-have za locka/popa/maga - fine svarchice i epik robe ;)

a enchanting je super, mada ima nekih elemenata teshkog smora u njemu, kao shto je gubljenje razuma od ubijanja medveda u felwoodu za +15agi enchant, ili sa TB da ni ne pricham, ali ono shto je prilichno jeftino za nabavljanje i dostupachno na AH od recepata je vrlo isplatljivo, a ja blizzardu cu da pisham po grobu shto su izbacili mogucnost disenchantovanja twilight set itema [:p]

ako nekoga ne mrzi aj' mi napishe komplet listu stvari za koje mogu uzimati Darkmoon repku [:I]

Link to comment
Share on other sites

Pa mozes da budesh oglasna tabla za nekog enchantera ili da se udruzis sa magom pa on da pravi vodu a ti da prodajesh!

Generalno, pala sa shieldom privlaci dosta paznje, tako da bi zgrnuo pare veoma brzo!

Skining ti se ne isplati, jer verovatno za ceo dan ne bi skupio 40 light leather-a.

Mozda probash herbalisam, to je onako dobro za paladine, pa kad krenesh da beresh cvece, a slucajno agrujesh nekog moba, uvek mozes da dignesh shield i neometano uberesh cvetic, pa i HS po potrebi ako je mob zelen ili nedajboze zut!

[:p]

skoro se tako slatko nisam smejao kao kad sam procitao ovo [8D]

Sto se tice tailor, tu nema mnogo para, eventualno da se prave itemi i da se discantuje i par stvari koje mozes da napravis za sebe, ali zato enchanting keva za mlacenje love. Trenutno samo discantujem iteme i prodajem reagense na AH jer je na Dunemaul-u toliko encantera da su uzas oborili cenu encantova a imam skoro sve sem +15agi 20int i crusader. Sad od 1.9 stizu novi encantovi pa cu malo da se potrudim oko njih, jedino sto ce biti potrebno discantovati 50+ epic iteme da bi se dobila neki novi reagens i bice neki novi reagensi koji ce omoguciti dodavanje vremenski ogranicenih encantova. Mozda i tailor postane popularan jer ce moci da se prave nature rez itemi koji ce biti za nove instace potrebni kao sad fire rez

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Poslao mi ortak iz finske account i uplaceno vreme 1 mesec, oce me nazad ;) ko sekta jebote.

hehe [:D]

ako ti ne treba daj meni [8D]

nemoj da propadne [}:)]

mozhe i za nekih 2000dindzhi [^]

Kad Srbin Hrvatu kaze brate, kad Slovenci pice plate, kad se Crnogorci posla hvate, Makedonci dobiju vece plate i sve to Bosanci shvate, bice opet SFRJ brate!

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice tailor, tu nema mnogo para, eventualno da se prave itemi i da se discantuje i par stvari koje mozes da napravis za sebe, ali zato enchanting keva za mlacenje love.

e pa sad...recimo ja sam od onih ROBES OF ARCANA za warlock quest uzeo sigurno preko 1000g od kada je HauOmarush poceo sa radom, takodje od Moonlotha imas 15g na svaka cetiri dana, nije mnogo, ali je bar sigurno.

14slot torbe uvek imaju zavalu, CLOAK OF WARDING, ROBE OF WINTER NIGHT i jos par recepata nisu bas laki za nafarmovati, ali daleko da su nemoguci...

Na RICH PURPLE SILK SHIRTu sam isto zaradio preko 500g...i uopste na svim shirts imas zaradu, malu ali konstantnu, jedino je smaranje sa njima...

Ali naravno ovo sve mnogo zavisi od servera do servera...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...