Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio na treningu, prethodno tražio od keve neki lagani ručak, piletinu i bareno povrće.. vraćam se gajbi, a ono keva stvarno spremila piletinu i povrće, s tim što je piletinu napunila kačkavaljem i šunkom i još ubacila neki preliv od 75% ulja.. al je to bilo toliko dobro i toliko se trudila da nisam imao srca da joj kažem da je malo promašila temu :)

prethodno sam završio cimanje sa kolima koja idu gore nego kad smo ih odvezli kod majstora, al boli me pajzla, nije da su moja..

Link to comment
Share on other sites

bio na treningu, prethodno tražio od keve neki lagani ručak, piletinu i bareno povrće.. vraćam se gajbi, a ono keva stvarno spremila piletinu i povrće, s tim što je piletinu napunila kačkavaljem i šunkom i još ubacila neki preliv od 75% ulja.. al je to bilo toliko dobro i toliko se trudila da nisam imao srca da joj kažem da je malo promašila temu :)

ma samo joj ti napomeni da u sluchaju da ti pravi tako fin ruchak, daje dzabe pare za teretanu :p

Link to comment
Share on other sites

Doshao gajbi, pozdravio se sa ortakom portugalcem, vraca se u LiZbon :(

Malo testirao call of duty 2, fina igra, nalozhio sam se ko na keca :)

Sad cem da zhvacem neshto, nisam davno jeo pashtetu .. ima .. hm. Jebote 8 meseci [8)]

Doneli deda i baba .. uh uh uh ..

Link to comment
Share on other sites

Ma zabavi nikad kraja. Oni sendvichi sto cete da jedete? Prava slast ... dva parcheta leba, podrigusha i neko parche sira. I onda posle josh umires jedno dva sata od zavrsetka testova do "rezutata", da bi mog'o gajbi :)

Dobro da si rekao, ima da napunim ranac sendvičima i slanim zanimacijama....

Link to comment
Share on other sites

Uzela sam parice! I sad su mi sve koze na broju!

Inache, danas malo o5 izigravala Viteza Koju - dala Corey-u cd, zvala kolegu na ruchak, uplatila drugu kredit za mob., drugom drugu poklonila knjigu, iaoko mu nije rodjendan... Prosto se pitam shta mi je :o)

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

prethodno sam zavr?io cimanje sa kolima koja idu gore nego kad smo ih odvezli kod majstora, al boli me pajzla, nije da su moja..

[V][:(][V]

wellcome to hell...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

je li matori jel to pravio neko poznat ili noname-winner..?

niko posebno poznat, a u tom istom cikaskom milenijumskom parku ima josh dosta interesantnih motiva.

BTw , danas je lep dan bio. Uspesno odbranio koncept projekta na faksu, prosetao se malo gradom,otisao do agencije da zavrshim neki dizajn i josh stigao da jedem njoke sa vrganjima i zelenim biberom. A kada sam dosao kuci cekala me najnovija epizoda Battlestar galactice i neki vintage Star Trek...

btw kruko, jesi li planirao da pimpujesh ford sa nekim besnim ozvucenjem?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Au sine, koji dan. Ustao boga oca rano sa nekom jebenom mucninom od koje sam hteo da se onesvestim (prejeo sam se pechuraka sinoc), onda sam se iscimao u ljermontovu da uzmem dozvolu, a posle se nasao sa caletom u "Uradi Sam" gde se razmisljao da li da uzme glavu za grabulje od 14 ili od 16 zubaca i slicne krucijalne stvari. Zatim zapalio gajbi, video koje cu ispite da prijavim sutra, otisao do studija, pomirio se sa ortakom sa kojim radim, jer smo bili u nekom hejtu, napravili novi razmesta u studiju, promenili sijalice, lepo se ispricali, posle otisao po ploce neke pa gajbi. Uzeo kljuceve da se provozam, i na izlazu iz bloka me zaustavi murija i pita gde ti je putni nalog...pokazem im dozvolu i kazem da sam je danas uzeo, dam im sto dinara i izvucem se. Dosao gajbi, krkao, stavio da mi se skidaju neki programi sa neta, icqovao se sa drugarima i drugaricama i sad palim na kuntanje, sutra vozim ujutru moje na posao, pa na faks da prijavim usrane ispite...prija mi kad se ne naspavam pa zaspim cim legnem uvece, ali je budjenje jebeno pakleno...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...