Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

To se u svetu radi otkad sebe. Instant intoksikacija. Dobro je da nisu i pivo poceli da pakuju u tetrapak :P

I to bi cak bilo logicnije, vino mu nekako dodje finije, a oni u goru ambalazu od piva. Dno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oprao kosu....chekam da se osushi pa sa ortakom u plato da se malo zajebavamo...svi kukaju kako je hladno....a mnei nije pa sam srecan :))imam frost imunity :)

Majke mi... Niko nece sa mnom vise do grada zimi:( Svima hladno, nece da se setaju... 'ebalo ih leto.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

da se mi razumemo, to u tetrapaku je "vino".. vino možeš naći u buretu ili su staklu sa plutom na vrhu, položeno na bok..

inače, ceo dan se jebavam oko kola i servisa i majstora i pički materinih..

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaa riknjava mi hard... sad rezem swe na cd-ove, spashavam ono shto se spasti da... nisam otishla do grada zbog 'ebenog harda... sad je nash'o da umire... i eto meni o5 nepredvidjenih troshkova... :/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sva ta slavlja bi znala da budu prilicno skupa kada bi se sluzhilo vino kako treba i prilici. Ovo iz tetrapaka je dobar nachin da prodjes jeftinije a da ipak imas i vino da ponudis.

seljaci po vojvodini uzimaju jedan evro za litar vina, natoče ti direkt iz bureta, nije bog zna kakav pedigre ali je bar prirodno.. eto besplatnog saveta :)

Link to comment
Share on other sites

seljaci po vojvodini uzimaju jedan evro za litar vina, natoče ti direkt iz bureta, nije bog zna kakav pedigre ali je bar prirodno.. eto besplatnog saveta :)

Za slichne pare ti daju i radzu u juznim delovima, al' idi ti juri po Vojvodini / Shumadiji par dana pred slavu da ti sipaju vino :)

Nista specijalno nisam radio, gled'o tu zvezdu u basketu, posle toga nesto calabrcnuo i sad idem da spavam, sutra imam solidan broj obaveza, krenulo je da se gomila, kao sto to obicno i biva. Nadam se da cu se lepo naspavati :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...