Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

savrshen dan. Probudio se oko 12, u 2 se nasao sa jednom bivshom ljubavi moga zivota u vetrovitom Zemunu, otisli na pice prvo na Savanu, posle na neki pikantni ruchak u onaj mali Santjago u Majke Jevrosime, pili toplu cokoladu, razgovarali na spanskom i engleskom sa vlasnikom koji je iz Cilea, svratio posle i do agencije, saznao da u sledeci ponedeljak upoznajem Kolina Dzeksona, i na kraju vratio se kolima u ovu moju vukojebinu....znachi savrsheno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smaram se...puko 300dindzi na pokeru...u jednom trenutku imam izgembovano 8000poena(800dindzi) i reko aj lupim jos jednom i da se proslavim...sta mislite da li sam pogodio? [:D]

Trcao posle da nadjem kladionu koja ima vec Fa cup za vikend i uplatio Celzi 7+,5+ i 4+,svaki za 300kinti...posto sutra ocekujem veliko smanjenje kvota,osecam se zadovoljnim(naravno kad u subotu budem video 2:0,necu biti:)))

i tako...keva me smara da usisam,a ja jurim na sve strane kola kojim cemo da idemo veceras za Smederevo :))...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

provela sam pola dana u wc-u .. fantastican osecaj :))) ... salim se , bolesna sam od juce..izgleda stomacni grip... ne mogu vise da gledam tv pa sam sela malo za komp ;)

btw... s obzirom koliko mi visi sat na ruci , moguce je da imam 45 kg :((( ......a imala sam 50 :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Ma jeste, osushila si se 5 kila za dva dana. Izgubila si vode koju ces nadoknaditi za jedan dan, i to je to.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ono sestra mi kuka oce neki p2p ali ne moze jer nisam FW port na routeru pa nemamo javnu ip adresu. Nista sednem ja za komp otvorim router i skapiram da to ne moze da se uradi preko gui-a. Nista proguglam malo i vidim da moram da se logujem na router preko teleneta i da kuckajucom metodom to resim. Ok skinem ja manual sa net-a i instant se smorim kada sam video da ima 300 strana :) ma koji ce njoj p2p kada malo bolje razmislim :))

Link to comment
Share on other sites

doshla sa posla... o5 se swadjala sa najboljim drugom, shto je za nas postalo rutina... ispunjen dan, pa mogu mirno na spawanje....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

спавао сам 12 сати. [jupi] сад имам осећај да лебдим на 15-ак цм од земље и не могу да скинем кез са лица. данас радимо скраћено, а не видим зашто радимо уопште, када је 90% народа у топлим домовима...

размишљам да ли да запалим цигарету или не...

добио сам коначно да радим нешто занимљиво, па сам срећан и због тога.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

trazim neke pesmice...

ae neka mi neko preporuci neki opsuhteni jazz`ic (skinuo sam ono sho se moglo skinuti sa jazz kutka, al nije zadovoljivlo potrebe) :)

( [;)] )...

imam ja neku gomilu jazz-a, shto stranog, shto domaceg... wichi ako ti treba....

malopre ustala... probudio me batin drugar koji se wratio iz shpanije pa doshao da nam chestita owoa chuda i doneo poklokchice... blago meni :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...