Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svako moze biti tako skrnav

ali ja sam u americi a ti si tu

normalno je da me tovaris, jer ipak svi su ljudi ljubomorni...

u jebote, kakva je ova teorija i stiven hoking bi imao problema da je rastumachi. Trebao bi da je stavish na papir, bila bi to odlichna fantastika.

a i da hocu da te tovarim, mrzelo bi me da cekam u redu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

votevr san votevr

snou nisam opsednut nego je tako kako je... tu sam i to je to

sad smo zavrsili sa otvaranjem bozicnih poklona. wow toliko poklona na jednom mestu nisam nikad video! oni su loodi!!!

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Ustao/okupao se/obrijao (mroam da vam bedem lep za vecerasnji PB [:)] )

Inace sada cu da skoknem do kineza da kupim rukavice i sal za sve ukupno 50 din prosli tu sa igrao PB bez njih i zalamo da najebem :)

A posle toga nekio ucenje pa cu vec i da smislim sta cu i kako cu..

Link to comment
Share on other sites

u jebote, kakva je ova teorija i stiven hoking bi imao problema da je rastumachi. Trebao bi da je stavish na papir, bila bi to odlichna fantastika.
brate shta ti tu nije jasno?on je sad uspeo u zivotu jer je u americi, a mi smo beznacajni crvi jer smo i dalje ovde, i mozemo samo da mu zavidimo.

@darijan

odlichan si sine.ne znam samo koji si se kurac i oprashato kad si ponovo ovde, nije valjda da znash nekog sa foruma i uzivo. ovako je mozda neko posmislio da u toj americi nema interneta.

ali da ne kenjam vishe, dosta je ljubomornih scena za danas.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

izashao iz radionice nakon 3 sata, jbt u 9 sam sishao, zajebavam se sa nekim servo motorima i pm, pokushavam da napravim ruq, ali me jebe sve zhivo...

svako moze biti tako skrnav

ali ja sam u americi a ti si tu

normalno je da me tovaris, jer ipak svi su ljudi ljubomorni...

nego, darijane, ne znam jel sam to zasluzhio, ali bi mi trebala jedna usluga, kada si vetj u svetu. Ako nekikm sluchajem negde vidish ovako neshto za malu voltazhu i naravno jeftino, aj plz postuj

edit: dodatni info :) http://en.wikipedia.org/wiki/Servo_motor

Edited by Therion
Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc u SKCu gde je bilo predobro, posle otisao na gajbnu zurku gde se drndao elektro i tehno, cirkao kocu i blejao, nije bilo lose...no zezao me stomak bash bash, pa sam pohitao gajbi negde oko pola 3, a i ekipa je smorila samo tako...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate shta ti tu nije jasno?on je sad uspeo u zivotu jer je u americi, a mi smo beznacajni crvi jer smo i dalje ovde, i mozemo samo da mu zavidimo.

...nije valjda da znash nekog sa foruma i uzivo...

iguana je previse ocigledan

nisam se oprastao, rekao sam da je vreme da idem.

a mogao sam da upadnem ovde da nemam komp mesec dana bar... tako da ono... i sa 4uma znam gogu longlija i laga uzivo ako ne jos nekog

i opet, nisam ja prvi poceo

Edited by darijan

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaahhhh

kakav vikend.

evo me, sedim u badenmantilu u pola 5 popodne... u petak posle RHH-a i konacnog obracuna nas Endzijevaca sa Srbom, odosmo u Pancevo taman na vreme da vidimo kako mali Milos objasnjava definiciju dobre zurke onoj mrsavoj rvatici (kapiram da ima periku, ali joj svejedno ne bih oprostio). hvala ti Milose... znas da ti je vece dobro proslo kada u 5 ujutru na pustoj ulici pustas zmaja iz kola, jer nema vetra i kada ti dodje lik sa kiselim osmehom i kaze: "zmaj jebote, ZMAAAAJJJJ!!!!! ocu i ja da pustam", pa onda uzme zmaja i trci jedno 40 minuta, bezuspesno pokusavajuci da ga podigne.

sinoc je bilo jos bolje... nas desetak velicanstvenih smo prvo ubili nekoliko litara vodke, domace rakije i absinta (onog krs Ceskog) i par desetina piva, pa smo otisli u SKC na Smirnoff promo parte, gde sam video Milosa opet i Kurka, obojicu sa zenama. proveo sam se sjajno... onda do Lokija, koji se megamega popravio, pa nas nisu pustili onakve u Apartman, pa smo morali do S. Brauna taman negde oko 4 da vidimo onaj preostali shoder koji se svima baca u zagrljaj. i onda kuci... ustao oko 8 ujutru, popio neke antibiotike i aspirin c+ (majka), vratio se u krevet i spavao do skoro i ustao kao nov.

juce mi se kola zamalo zapalise zbog nekog kratkog spoja, moracu da ih slepujem do elektricara, i tako... zivim brzo a hranim se jos brze.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...