Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

@Rapid: Kachi kachi!

@Topic: Nishta upravo odluchih da je krajnje vreme da ne spavam celu noc i da ujutru ne idem u krevet, nego da tek sledecu noc odem da spavam. Valjda ce uspeti, ko ce ti ga znati.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probudio me telefon... Ako ikada uradim ono shto sam se zaklela da nikada necu, Nishlija ce biti taj... Definitivno...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kum mi dobio posao, ono 20.000 pocetna plata dok je probnom radu.. Mrzim ga iz zna duse [:D]

Juce mi bila bivsa komsinica koji nisam video curka 13 dina :) A ispricali smos e za sve pare.. Zamisli bedak prvi put sam cuo da je neko alergican na meso mleko i jaja... ono bas joj je bedak zbog toga...

Link to comment
Share on other sites

Probudio me telefon... Ako ikada uradim ono shto sam se zaklela da nikada necu, Nishlija ce biti taj... Definitivno...

Udajes se? [:o)]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Udajes se? [:o)]

Mozda!?

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Naravno... AKO, ali samo AKO, reshim da se udajem svi ste pozvani :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kum mi dobio posao, ono 20.000 pocetna plata dok je probnom radu.. Mrzim ga iz zna duse [:D]

Ne znam kako da ti saopstim ovo, ali mi se cini da pocetna plata od 20.000 i nije bas nesto zasto bi mrzeo nekoga. Pogotovu ako radi nesto u IT sektoru, a da nije nocni cuvar i te fore :)

Inace kao malo ucim, valja se, mada sve nesto trazim izgovore kako da to izbegnem...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ceo dan nesto citam, a grejanja i dalje nema, mislim da je toplije na severnom polu nego u mojoj sobi...kad vec moram da nosim sal i rukavice bolje da idem malo napolje, na svez vazduh...

btw, weco, navijam za tebe, nisam 100 godina bila na svadbi : )))

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

gvanjanjaaaaa...

ustao oko 1, rucao, zasladio se maminim mega kolacom sa piskotama, malinama i slagom, izdulatjio se i brundam... sad cu da pijuckam kafu. od raja me deli samo meki devojachki stomachitj na koji bih stavio glavu i zaspao... [:p]

zavrsio neke sitne obavezice, zavrsicu jos neke, pa cu da izadjem mozda malo predveche da se izluftiram.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...