Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oh da ga posle predavanja zajebavam, a na vama je da pogodite zau licnost. Da malo pomognem recimo da najvise sansi imaju oni koji dolaze na RHH.

Ja znam ko je al' mi glupo da kvarim foru drugima ... mada samo jedan covek mozhe da ima takvu ideju u glavi ...

sto ranije legnem, to duze spavam :P

Ja sam to davno izvalio. Kada predjem odredjenu granicu u broju sati koje spavam, onda se posle samo "razvlacim" po krevetu i spavam mnogo duzhe, a nisam nesto ekstra odmorniji.

igi spremaj MNOGO alkohola ako mislite da dobijete 

Znachi ja ne moram nista da donosim? ;>

Link to comment
Share on other sites

to ti nevalja sine, vishe cica na jednom mestu netjesh natji, a tako neshto ne propushtam zbog mjuze [8D] , nauchish rechi svih pesama za 5 min i to ti je to, veselje i "sluchajni" dodiri u prolazu pochinju

Jel to znaci da se oprobam sa frizerkom koja mi zakaci rame sisom kad mi sredjuje zulufe? Udata je dodushe, ali sad si mi ulio nadu! [:)]

Ja sam to davno izvalio. Kada predjem odredjenu granicu u broju sati koje spavam, onda se posle samo "razvlacim" po krevetu i spavam mnogo duzhe, a nisam nesto ekstra odmorniji.

Sto ne rece :) Stvarno nisam mogao da izdrzim vise sinoc, morao sam u 1 da legnem. Dodushe, i da sam mogao, ponestaje mi ideja sta da radim do tri ujutru onako umoran...

Sad inace pravim malo pauzu od ucenja karakteristika japanske trgovine (javi se drale 8), i krkam djuvech, posle cu malo da se igram u cubaseu dok se hasan slegne, i da opletem dalje sa ucangijom, pa na srpski rhh :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

modelujem neku projekat za faks, ali sam se usput primio na pesmu Beogradski sindikat - Viteska ...

"ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome koliko je sila koja mi preti, nego po tome kolika je svetinja koju branim"

Milos Zunic je bio odlican glumac....a izgleda da kod nas odlichni glumci zaista rano umiru. Kao da prebrzo sagore.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sve je moje sto je tvoje

ja tako nemogu razmisljati

...

isve iz temenja

sacemo podjelitei

,,

kad nastupi tisina

mi smo je dvoje ljudi

sto se njemogu razjumeti

i cinim pravu stvar

.......

i tako vam ja kazem

srecan rodjus

;D

srecna nova godina

zivi bili veliki porasli

na poslu ludilo

sve pijane budale ;D

hehe

ae

T_T

Link to comment
Share on other sites

Bio mi ispunjen dan danas, prvo sam sredio sobu, potom sam ghostovao Win (trajalo je svega 15 minuta, bolje nego reinstal), malo učio, potom odgledao "Full Metal Jacket"... Danas mi se prvi put, posle nekoliko godina desilo da pročitam dve knjige u istom danu, Hese mi je ba

Link to comment
Share on other sites

JoJ kakav dan... Uparavo sam se vratila sa autobuske, ispratila dragog, ne idem nigde, mrzim NishExpress jer Vlada mora da je u 4h na poslu, sad cu verovatno da se bacim na malo chitanja, davno to nisam radila, a Stiven King ne voli da cheka...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...