Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustala rano zorom, ali sa dobrim razlogom, pijuckam kafu, posle na stanicu da sachekam jedan bas, a onda uzivancija :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ustao mngoo rano da izvadim krv u domu zdravlja i sada ono predajem papire i cekam to jest sedim. Izvadih SK kupljen specialno u tu svrku i poceh da ga citam. Odjedanput deda pored mene poce da drzi monolog o tome od cega je sve bolestan kako ima sina u inostranstvu itd.. i ja sve kapiram da ce da prestane (ono ni rec nisam reko). Medjutim ma jok bacao je tako spiku sigurno jedno 10 min nista manje. I tu meni dopizdi i izderem se na njega "E boli me kurac za govno koje ti raste na dupetu". I ono sada kapiram da ce da zacuti ali avaj onda je sledecih 20 min bobonjao kako je omladina nevaspitana kako nema postovanja prema starijima kao je on u svoje vreme pokazivao postovanje etc... bah udavi me...

Link to comment
Share on other sites

:)

zec mi se israo po krevetu, moram da menjam posteljinu...smor...izvalio sam, sto ranije legnem, to duze spavam :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

probudila me neka budala, sad palim s gajbe pre nego što kevi dođu da prezentuju neki usisivač.. :)

ahahahah...pa da. sanjaj. samo to i mozes...

hihihihih...

sutra ostajem bez glave zbog ovog.

pošto inače jebem sve neke loše ribe, majku mu..

Link to comment
Share on other sites

плата плата плата лалалалалала [:D]

my financial torment has come to an end...

иначе, ништа посебно ми се не дешава, спроводим зајебанцију. размишљам шта вечерас радити...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

^ verujem, posle ove vecheri, ne znam kako tju dalje, ove godine me cheka jedno 50 18., tako da O.o , ja bez cd-a ne dolazim, a dj neki peder, slavljenice [:)] ga pitaju da pustineq pesmu ( one su chak donele svoje cd-ove, bilo neshto metallice, pepersa, guns, ql stvari) a on kao, jao pa ne mogu, morao bih da iskljuchim miksetu) O.o ja kao, pa vi ga platjate za to? - da.... - sooper

inache idem danas po dvd-r/dvd-rw/cd-r/cd-rw :D jupi konachno!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...