Jump to content

Pitanje za Loloadine!?!


Undenis

Recommended Posts

Ja sam critovao sa mojim loladinom:

Blackhand doomsaw crit(~500) + njen wound crit(~600) + soc crit(~800).... bolelo je tog socijanog tauren druida dok je healovao  [:)]

Khm......bolje da ti ljudi sto igraju druge klase ne pricaju kolike critove zabadaju....i to bez crit proca samog weapon-a.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Khm......bolje da ti ljudi sto igraju druge klase ne pricaju kolike critove zabadaju....i to bez crit proca samog weapon-a.

salac, ti bi,cisto radi reda,mogao da procitas prvi post u topicu, da te prisetim

Sinoc se pokrljam sa palom u Tyrsu i tip je samo trcao oko mene i primao i primao udarce samo jednom opalio i skinuo mi je skoro 80% hp-a?Ajd sad da mi neko pojasni jel to neki novi build za palu i sta??? [V]

Ocigledno je da Undenisa neki pala critovao a ja sto sam rekao je jedan moguci scenario...

Ja kazem koliko sam ja kritovao a boli me uvo koliko su druge klase kritovale... ja ovo kazem zato sto toliki krit je za paladina cudo.... tako da....

Edited by neeboja
Link to comment
Share on other sites

samo jos da pitam, znaci ne postoji ogranicenje za stakovanje extra atackova ako imas reckoning 5/5 ?

NE NAPISAO SAM U POSTU PRE TVOG DA JE TO DAVNO JOS PETCHOVANO

Postoji ogranicenje ali nije malo - sigurno mozes da istekujes par desetina primljenih critova pa da pocnes da ih delis kao cuveni 'reckoning bomb'. Pre 4-5 patcheva inace mogo si da nastekujes par stotina critova.....

OGRANICENJE JE CAPOVANO JOS DAVNO NA 4 BONUS UDARCA STO SAM ISTO NAPISAO U POSTU

ALO BRATE lik je postavio topic pre 2 dana , znaci tada mu se to desilo ... jebote niko ne prica o jebenom  BUG-u sa reckoningom ,cap-ovan se sada ...sto je bilo bilo je .. jedino sto sam se zajebao je ime seal-a , i jedva si docekao da mi seres. U cemu je tvoj problem ?

Aj iskuliraj se malo...

NIJE BAG .... NE ZNAS SVOJE TALENTE COVECE NIJE ON NJEGA UBIO JEDNIM UDARCEM VEC MU JE ZAREDJAO UDARAC + 4 RECKONINGA + SOC I SABIO MU 80% JEDNIM UDARCEM NA STA SI TI REKO "to ne postoji ja igram palu 6 meseci nemogutje lalalalla" I NA STA SAM JA TEBI REKAO LOL NE ZNAS SVOJU KLASU ...

I NAUCITE DA CITATE LJUDI DZABA SPAMUJEMO FAKIN FORUM POSTOVIMA ZATO STO VI NE UMETE DA PROCITATE STA SAM NAPISAO JOS PRE 20 POSTOVA !!!!!

PS: znam da capsujem al mi je prosto neverovatno kako ljudima mozak ne radi ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sto bre niko Holy ne razvija. Bas cudno. Ima tu jakih stvari.

A oko rebuilda, jos uvek ne znam.

ja sam holy ... tj poceo sam novog palu kada sam video changes ... i ono i dalje je smarach , ali ce da bude ono sto pala treba da bude ... support char u partiju , a necu da se lozim na to da radim melee dmg ... ako cu to onda cu lepo roguea i wara ..

build 31 do holy shocka i 20 u retribution ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Konacno pala progovara iz Maste, a hteo da se maskira kao War...He he...

ma svi su pala wannabe samo niko nema muda jel se plashi osude ..

a i oduvek mi je bila muka oko tih imba kenjanja oko klasa kad se zna da blizz radi po rok/papr/sizors sistemu ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mohi chill brate, malo trave i bice sve ok... 100 godina vec visis po foruimma i dalje nsi skontao da ne vredi da se raspravljas :P

Ma meni gotivno tako se napusavam malo ....

kako se svi pravite sada pametni a niko nije znao pre 3 meseca kad se prichalo prvi put o ovome .. ae beshte kuci

Pa nisu svi zaljubljeni u paladine pa da pomno prate desavanja vezana za njih o sveti ratniche nash .... ^^

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

... ne zaboravi pecurke! [;)]

Ma pecurke kurac moj ....

mozete napravite skoro najveci dps u igri imate fear imate silence imate purge/dispell(devour magic) onda crowd control(seduce) kilo hpa + na to coil/lifedrain/ono afliction govno sto leci ... ma lol

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da nekoga ownuju warloci redovno [:D]

Smiri se Mohi, smiri se!

ja nisam samo josh jedan warlock !!! ... i am the last one ... the last scion

rofl rofl rofl :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja sam holy ... tj poceo sam novog palu kada sam video changes ... i ono i dalje je smarach , ali ce da bude ono sto pala treba da bude ... support char u partiju , a necu da se lozim na to da radim melee dmg ... ako cu to onda cu lepo roguea i wara ..

build 31 do holy shocka i 20 u retribution ...

Ja sada imam holy shock i jedno 20 tak poena na retrib i savrseno sve radi.

Link to comment
Share on other sites

E pa to ... to je extra :) a ne ono ima ortaka paladina koji sve sto ga zanima kod statsova je agiliti i dmg ... oce da bude dmg dealer u partiju , i odusevi se kada ima veci dmdg od nekog retardiranog wara koji samo udara normalnim udarcem :/ ... kako je to smeshno .

A ono kao sto rekoh jednom sam se zajebao pa ishao u retribution i pokushavao da napravim dmg / dealear paladina ( na karju provalio koji je shit ) i nikad vishe ... sada sam krenuo lepo holy paladina , upravo ono sto i treba da bude .... unikatni perfect support :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Whee probudio se Mohi a bas sam se uplasio da smo ostali samo na Stormu [:D]

@SabijamZivot posle onakvog odgovora se dokazalo da kao i na pocetku ti i sad posle 6 meseci nemas pojma te stoga obrisi lepo WOW i sabijaj zivot pecajuci

Nobody is perfect i am nobody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...