Jump to content

Eh taj partizan ...


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde ne budite seronje... opravdavati bilo koju stranu u onoj tuci je nenormalno sa bilo kog aspekta... kao i porediti ovu tucu sa bilo kojom drugom na nasim terenima, do sada se nisu onako makljali..... ono je tuzno... taman se iole smirili navijaci a ono poceli igraci... kreteni... nema tu mozga...

milojevic je puko posle ep gde je igrao kao zabica (valjda covek shvatio da moze samo u nasoj lgi da bude baja pa se skenjao)

tuga jedna u sta se partizan pretvorio... koliko im treba da dodje iz dupet u glavu da vujosevic nije trener za prvi tim ...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daj... Ne lupaj... Kakav zatvor? Nisu tukli publiku, niti pandure, pobili su se medjusobno, a po onoj narodnoj - za tuchu je potrebno dvoje - krivi su jednako i jedni i drugi.

Pre bih strpao u zatvor ljigavce iz oba kluba koji pishu proglase koji tje se povlachiti po shtampi, kao i novinare koji prave farsu oko jedne obichne tuche kakvih je uvek bilo i bitje. Ili bih makar tuzhio klubove i novine zbog klevete, pa da vidish kada bi tako neshto pisali.

Kazniti sa vishe utakmica neigranja treba Novicu, Konlija, Slavka i Dzhoa poshto bez njih tuche ne bi ni bilo, kao i Lokija koji je zbog verbalne provokacije uzvratio chelom u nos. Sa manje utakmica kazniti Miloja, Shuputa i Rakitja i to je to.

Inache, u vezi bajke o Miloju koji je slomio tvoje srce svojim divljachkim ponashanjem, iako si ga ti zamishljao kao viteza na crno-belom konju, primeti da je on razdvajao ljude dok ga Vukosavljevitj nije udario u lice, nakon chega je Miloje pochistio patos dotichnim simpatichnim mladitjem.

Duleta takodje treba skloniti sa klupe dok se ne smiri malo, poshto ovaj lichni rat koji vodi sa GY ligom postaje bljutaviji i od onoga shto su Zvezda i FMP radili prethodnih sezona, ili od Hajlijevih postova.

za tucu je potrebno dvoje... ali za prebijanje nije... mislim da su vasi svi zdravi ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

jbte ispade sasvim normalno sto su se posibali. a zakon ko zakon, trebalo bi da usvoje rigorozniji ako se ne varam. meni nije problem u slovu zakona, nego u njegovoj primeni, i tu se slazemo oko problema sa nasim pr. sistemom

secas se kako je kantona prosao posle onog nabadanja sa navijachem? zabo je stotine sati dobrotvornoh rada, i prosao je jeftino. mislim, ovamo se divimo redu na engleskim stadionima, a previdjamo da iza toga stoje drakonske norme koje su idiotima ulile elementarne civilizacijske norme. zasto bi kod nas bilo drugachije?

sorry za treci vezani post... ali ovaj starbak u svakom postu ima jebenu poentu topica... respecta matori...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

kibu je zabo dragojlovica, pa je radivojevic uleteo, sad je konley isprovocirao onu dvojicu pajvana, pa ste vi krenuli na njih

bottom line: nauchite da gubite, i vaspitajte malo igrache..

E vidish ta teza da je tucha zbog poraza je smeshna, narochito zbog toga shto je Slavko Stefanovitj - pobednik, najkrivlji za tuchu.

Naravno da je lakshe isprovocirati nekoga ko gubi, ali to nije glavni razlog.

jbte ispade sasvim normalno sto su se posibali. a zakon ko zakon, trebalo bi da usvoje rigorozniji ako se ne varam. meni nije problem u slovu zakona, nego u njegovoj primeni, i tu se slazemo oko problema sa nasim pr. sistemom

secas se kako je kantona prosao posle onog nabadanja sa navijachem? zabo je stotine sati dobrotvornoh rada, i prosao je jeftino. mislim, ovamo se divimo redu na engleskim stadionima, a previdjamo da iza toga stoje drakonske norme koje su idiotima ulile elementarne civilizacijske norme. zasto bi kod nas bilo drugachije?

Pa nije normalno, ali nije ni tragichno kako se predstavlja ovde. Taj zakon po kom se izjednachava frka izmedju igracha na terenu sa masovkom stoke na ulici je neshto najsmeshnije shto sam ja video u zhivotu. Ni po kom osnovu nema veze sa mozgom, a o kolichini licemerja koje taj zakon olichava bih morao da kucam predugo...

Kantona je zabo navijacha, Artest je (i na konto svog bad boy imidzha i prethodnih prestupa) dobio suspenziju do kraja sezone za isto. Od svih ostalih igracha, maximum je dobio Jermaine - 1/4 sezone.

U NHL-u imash ferke 1 na 1 svako malo, ljudi dobiju iskljuchenje od 5 minuta ili do kraja utakmice i zavrshi se tako...

Liga treba da ih kazni suspenzijom.

Klubovi za koje igraju treba da ih kazne novchano.

To je to.

stojim i dalje iza svojih reci...

I chvrstinom svojih argumenata i mene polako ubedjujesh da si u pravu. [|)]

sorry za treci vezani post... ali ovaj starbak u svakom postu ima jebenu poentu topica... respecta matori...

Vidish kako je meni uspelo da sve strpam u jedan post.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

za ime boga promeni avatar... ne mogu da dovrsim sendvic zbog njega...

prijatno... :))

Lex, slazem se sa tobom... satanizacija na delu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne mislim ni ja da treba slati nekog u zatvor jer je to glupo iz vise razloga, kao npr. sta ce mi jebeni kosarkas u zatvoru kada je mnogo vredniji van njega (porezi, doprinosi, bla, bla, bla), ali da ih terba kazniti i novcano i suspenzijom je jedino ispravno.

Inace poredjenje sa NHL je vrhunsko poredjenje. Svaka cast Lex. Cudi me da nisi rekao kako se malo malo pa u NFL-u neko u nekog zaleti, a o ragbiju gde kopackom gaze jedni drugim po glavama - namerno, i da ne pricam.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

[8D]

sve to stoji, ali previdas (i ti bole) da se u americi navijachi ne sibaju medjusobno, i da ljudi kontaju da su te frke u hokeju samo zajebancija, show (iako lete zubi). himna-pivo-gol-hotdog-nabadanje-chirsliderice-gol-nabadanje idemo gajbi. kod nas satro pokusavas da suzbijes nasilje medju navijachima a ovde se majmuni tuku po terenu. ne ide. nije meni problem njihova tucha, meni je cela pricha odraz generalnog stava koji vlada ovde.

ne mozes imati isti kriterijum, jer je ovde u principu natalozeno nasilje u ljudima koji idu na tekme, i tome se mora stati na put. to se moze samo ako stavis ljudima do znanja da tome nije mesto na terenu. a to mozes samo ako ih rigorozno sankcionises dok ne nauche

slazem se da ovo nije za zatvor, ali za neko pravno cimanje i uslovne osude sigurno jeste.

bole pricas o porezima. koliko poreza ova drzava i nas sport gubi jer ljudima ne pada na pamet da vode decu na ofk-vozdovac npr?

Pa nemam isti kriterijum, i ne previdjam nishta. Upravo zbog toga je razlika u duzhini kazne. NHL = 5 minuta, ovo = odredjen broj utakmica i novchana packa. Problem je samo shto klubovi kod nas ne kazhnjavaju igrache, te treba krivichno goniti klubove, a slazhem se da u tom sluchaju treba amortizovati to shto ih niko ne puca po dzhepu nekim drushtveno korisnim radom ili slichnim stvarima.

Takodje mislim, da sportisti (ili javne lichnosti uopshte) treba da budu rigoroznije kazhnjavani zbog prekrshaja u civilstvu, od nas - obichnih.

Vodjenje dece na OFK - Vozhdovac (ili bilo koju tekmu) nije problem samo nasilja na tribinama. Zna se na koje tribine vodish decu, a gde su 'divljaci'.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Evo shta kazhe GY liga:

Najveću kaznu dobio je Nikola Lončar koji neće igrati na četiri utakmice u ovom regionalnom takmičenju, a uz to će platiti i 5000 evra.

Novica Veličković je suspendovan sa dve utakmice a uz to će platiti 2200 evra, dok će Hemofarm na jednom meču biti li

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je Loki recimo dobio ok kaznu, ali da su ostali preblago kazhnjeni.

A slichno misli i uprava Partizana koja je ulozhila zhalbu na ovu odluku.

A slichno misli i uprava Hemofarma koja je ulozhila zhalbu na ovu odluku.

Problem je samo shto obe uprave smatraju da su samo protivnichki igrachi preblago kazhnjeni. :p

Uprava Partizana je pokazala da ima bar malo mozga i u svom saopshtenju je koliko toliko kritikovala svoje igrache zbog incidenta.

No, u svakom sluchaju josh chekamo shta tje panduracija da kazhe. Evo, Djordje Pantitj je dobio 30 sati u zavodu za transfuziju koje mora da odradi u 120 dana, kapiram da tje neko od kosharkasha dobiti vishe... Mozhda tjemo motji da idemo da ih smaramo na radnom mestu. :p

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

No, u svakom sluchaju josh chekamo shta tje panduracija da kazhe. Evo, Djordje Pantitj je dobio 30 sati u zavodu za transfuziju koje mora da odradi u 120 dana, kapiram da tje neko od kosharkasha dobiti vishe... Mozhda tjemo motji da idemo da ih smaramo na radnom mestu. :p

Da ih zaposlimo da budu moderatori na forumu? :> Ili jos bolje, zaposlimo ih na adi leti da trche po loptu kad su oni ada basket okrshaji :>

Link to comment
Share on other sites

au ako grobari budu radili u ztk, moracu da kazem kevu da ih smara, ili da im uvali da peru epruvete :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...