Jump to content

Linkin Park


cairus

Recommended Posts

OK ... da se dogovorimo, iako mnogi od vas ne vole "linking" park, ne morate da hejtujete kao najgori (to govorim ovima kojima sam obrisao postove). Ako pravimo toleranciju medju muzickim zanrovima, onda ovde ne sme biti izuzetka.

Sto se topica tice, to su takve grupe koje se prosto sastavljaju i rastavljaju kako im se cefne. Imaju par ok pesama, ali nikada nisam bio neki uzasno veliki fan. Na kraju, ili ce ostatak nabaviti novog pevaca ili ce taj sto je otis'o sam da izda album, tako to biva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nop nego pauziraju(shot se tiche albuma) ,inache imaju planirane koncerte u Americi chak do polovine 2006.

Pritom album meteora je sniman chak 3-4 godine .

Tako da novi LP tek 2007 .

trebalo im je 3-4 godine da snime nesto sto ne traje ni 40 minuta? onda i treba da se raspadnu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

zbilja malo previshe mrachite

ok nisu bash teatralno interesantni i jesu u sushtini glupi fensi ameri,i 90 odsto je tachno da su sklopljeni radi zgrtanja para ali...

...u celom tom projektu ima pomalo i dobre muzike..kombinaciju dj-bend sam jedino u lp-u video da pravilno i dojaja funkcionishe...uz to neke pesme poput fainta,breakin a habita, in my heada zaista zasluzuju...ono barem pohvalu...a obrada enjoy the silence zasluzuje svih 5 zvzdica:) drugo za dj-a i ostale ne znam ali znam da je bubnjar, fazon jedan od najtalentovanijih na tlu amerike i da je na berkliju ili vec gde preskochio godinu(svojevremeno) jer je bio abnormalno dobar...

zato ne bih bash toliko pozdravljao raspad...nije da ih obozavam ali ono ok su i nek postoje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...