Jump to content

PVP MAGE


Milani

Recommended Posts

uff, nisam igrao wow prilichno dugo... kolko se setjam frost/arcane mage je cilj. Za pve ochigledne su prednosti nad bilo kojim fire buildom... a i u pvp-u je frost chudo.

mislim, bezveze da pravish pvp 1vs1 build :/

a sa frost/arcane imash dobar 1vs1 kad uvezhbash kombinacije, nenormalno jak za mass pvp, i prilichno jak za group pvp.

Link to comment
Share on other sites

fire

ja bi isao ovako fire ,da idem na fire

Ima previse dobrih kombinacija za maga tako da ni ja sam ne znam sta ja najboje zasta ,

ja imam trenutno ovakve talente frost

ali se razmilsjam da skinem sa Ice bariere i 2 poena sa frostbite-a da bi imao POM

i onda je gg

Npr bacis frost novu ,castujes Frostbolt pa COC pa Instant frosbolt i ako barem 2 od toga budu critkal gg , itd . . .

Link to comment
Share on other sites

ako znash da izmasterujesh frost / arcane = ubedljivo najbolji build .... sve sto ti treba iz frost stabla su ice block i cold snap ... ostalo kako hocesh ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

igram maga otkad igram wow, probao sam dosta kombinacija i za pve i group pvp je 33frost/18arcane extra, za 1vs 1 je fire build ali realno to ti treba samo da bi se dokazivao na duelima, to mozes ako ti je bas stalo do duelisanja da odradis i da se nedelju dana duelises ali ce da te kosta

i pom kod frost/arcane ne znaci kao sto znaci ice barier

Pita Nemanja Vidic Fergusaona : Sefe jel mogu da igram u subotu?

Ne znam Nemanja

Vidicu

Link to comment
Share on other sites

KIli debil pom / cast pyro .... RESIST !!!! ... I sta onda radi ?skace i udara acrane explosion ...

a to sto ti ice block daje da birash narednih 10 sec kada cesh da izadjesh i da sacekash cooldownove to je za noobove ... da ne govorim , da kada vidim da pyro blast leti prema meni ja samo pritisnem 1 dugme !!! i imun sam , naravno to sto sam mu pojeo pyro koji ce mozda da udari kritikal 2000 k nema veze ... i sto mogu da mu pojedem josh 1 fire ball ili bilo koji projektil koji leti ...

uostalom kada bacish pom / pyro / fire ball posle toga ako meta ne umre imash josh maximalno 5 sec zivota da uradish bilo sta , dok sa 2 x ice blockom imash da zivish da bacish 3x fn coc = 3700 dmg sa shit opremom , da udarish bar 2 counter spella i da se josh pride zezash ...

Amoskg kao sto sam rekao ice block je za mene 10/10 spell , dok je ice barrier 9/10 spell ... ice block mozesh da uzmesh npr na hot key kao sto drzim ja g , i vidish let npr soul fire od warlocka koji ce da napravi 4000 dmg i ubije te iz prve i ti samo uskoristish ga i on moze samo da pizdi dok vidi immune ... i odmah posle toga u 1 sec da pustish ili da cekash da on radi bandage ili pocne neki heal i da izadjesh i udarish counter spell ... kao sto rekoh ja lichno vishe volim ice barrier , ali i pom + ice bolt ima vrlo lepu perspektivu ... uostalom i cold mag ima lvl 11 fire ball , gde ti je pom extra super vs rogueova zbog instant dota , a i ima lep dmg , + opet dobar je pom + ice bolt kada neko bezi a blink i frost nova su ti na CDu + josh malo fire powera nije na odmet , blink u njega frost nova + coc + pom + ice bolt ... ako ta 2 kritikaluju zbog shatera onda samo moze da kaze ouch :)

dakle

ice block 10 / 10

ice barrier 9/10

pom+ice bolt 7.5/10

tako je realno gledano , e sada naravno tu je kiligor koji dueluje samnom i uspe da mi skine .... 0 % hpa ? extra ... onda dovede nekog extra baju rank 11-12 pa kada i njega sabijem ode da se respectuje ...

mozesh da slushash kiligora a njegov duel ide ovako ... blink do tebe frost nova , fire blast ( da pukne frost nova da ne bi ima + 50 % dmg burst na coc .... reta ) , posle toga coc i onda pocne da skace i spamuje arcane exlosion ... posle 10 sec kada mu nestane mane i hpa onda iskoristi ice block i bash onako iskusno da pokaze da zna prekine ga posle 3 seca i blinkuje se sa 0 % mane da bi na mene sa 100 % hpa krenuo ogre mage staffom ili njegovim gosu fokal swordom ...

elem sve u svemu ovde decko necesh normanog coveka naci , a to sigurno kiligor nije :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...