Jump to content

KOJA JE OVO PESMA?


byp_

Recommended Posts

jel moze neko da mi kaze kako se zove ona tehno stvar ili sta je vec ne znam ni ja, u glavnom znam da se spominje body ili se mozda tako i zove.. ali ne znam cija je.. :D poznato je mnogo.. ide tipa ta na na na na na bum ta na na na na na na na "ta na na na body, ta na na na body baby" jbg ne znam bolje da objasnim ;/

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

takodje ne mogu da prodadjem ni jednu od ove dve pesme :(

dobri ljudi pomagajte :)

My Digital Enemy - Flamenco Loco (Original Mix)

Pryda - Pjanoo ( Makke remix )

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

VOOOODDDDOOOOOOOOOO

jel mogu ovako da vicem?

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

ovu pesmu pokusavam da nadjem vec duze vreme...

dizel pesma,domaca tekst ide nesto sta bi bilo da sam ja tebe ????? da sam plakala.... tako nesto

ako neko provali dobija kilo praznog bureka od mene !

edit:nasao sam :O

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...