Jump to content

nadimci, aka "nikovi"


Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pff...

sedimo cosmic i ja u kgb-u...on pika wow ja usao u cs i kazem mu "ajde kazi neki nick kako da se potpisem.." "epic" "sto brate epic?" "ma nemam pojma,ali lepo zvuci"

i eto...

sad planiram da menjam jednom za svagda nick u Flu0...ali videcu

a Doca..zato sto se zovem Dobrivoje...

eto...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Noodle Update:

Always the most centred of the band, Noodle takes Gorillaz' success in her stride. For her, the world is the same big playground it always was, buying gadgets from around the globe and trading guitar licks with some of her biggest influences. Full of wise words and light actions she creates an atmosphere of childlike wonder in every new situation. Her joy is the moment but remember, "it is not wise to despise the snake for having no horns, for who is to say that it will not become a dragon?"

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
noodle.jpg
Link to comment
Share on other sites

Marko > Mare [:p]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pER tU aMOR je igor na spanskom

Ajde pojasni ovo, molim te. Kako Igor? Per tu amor bi trebalo da bude: "za tebe ljubavi", ili za ljubav tvoju", kako mi se čini.

Osim ako ono ERUMOR nije Igor? [:)]

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@Kemp, ni slichajno ne menjaj avatar :D

inache, therion, zato shto slusham therion, likovi su mi skroz ok, a i ime je nekako cool, inache znachi beast, zver. A shto se tiche nicka u shkoli, jedno vreme je bio sotona... hmm, interesantno, dobro jeste da nosim marte, sav sam u crnom, i slusham mjuzu od koje oni ne spavaju 3 notji, ali jbg, cicama se u vetjini svidja tako da me bole qrac za ove kloje :)

Link to comment
Share on other sites

Tiger ,rodjen u godini tigra po kineskom

21 eee to vec ne mogu reci ,pritom nije velichina polnog organa :)

"Redni" broj u klanu, tipa Fuse21-Tiger? [:)]

Sreća da ja nisam stavio godinu po kinezima, majmunisao bih se :)

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kad sam bio klinac mnogo sam se lozio na SC00TER....i jelte u jednoj od njihovih pesama ( ne mogu da verujem da sam zaboravio kako se pesma zove) lik spominje sve DJeve i ekipu sa kojom je radio ....i tako je spomenuo cosmic i meni bilo gotiva .

E sad mnogo bi bilo glupo da se potpisujem "cosmic" ili "Cosmic" ili "CoSmIc"....tako da sam ja cosmiC ! :P

Edited by cosmiC

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Pa kad sam bio klinac mnogo sam se lozio na SC00TER....i jelte u jednoj od njihovih pesama ( ne mogu da verujem da sam zaboravio kako se pesma zove) lik spominje sve DJeve i ekipu sa kojom je radio ....i tako je spomenuo cosmic i meni bilo gotiva .

E sad mnogo bi bilo glupo da se potpisujem "cosmic" ili "Cosmic" ili "CoSmIc"....tako da sam ja cosmiC ! :P

retard.gif

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

moj nick vuce stare korene iz 96-7 ako ne i ranije , kada je izasao starcraft...u lokalnoj igraoni pala je jedna provala , koja se non-stop ponavljala dok se igrao sc...i tako osta meni u glavi...i posle dugog niza godina pre nego sto cu se regovati na rur..pricam sa ortakom i on me podseti te fore i pod navirom starih lepih secanja i vremena ispade "e jebes baku" [:p] u igri je bio i nick .. "baka nema muda" [:D]

secam se kada sam se regovao na netgames...ili kako se vec zvao sajt,sto je vodio onaj lik nedelja,ili kako vec su ga zvali (mislim da je bio neki dan u sedmici) i posaljem ja registraciju i dolazi mi mail od njega kao na foru "nick i nije toliko strasan , koliko mogu da budu neki koji ce doci iz tvog...pa stoga izaberi neki manje vulgarniji nick". i ja sam iz inata izabrao e je*es baku [:p]

tjanteru sam menjao nickove tj.. uvek su bili sprdnja tipa:

shlagode sa jagom , bokoladne chombonice...

jedini nick normalan je morph1 (morfi) skraceno od morpheus , tako me neki i dan danas zovu [:)]

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...