Jump to content

Harry Potter and the Goblet of Fire


Kole

Recommended Posts

ochekuj dobru zabawu... Ja sam knjige pochela da chitam ceri pred spawanje, a kad ona zaspi, nisam ih ispushtala iz ruku dok ne zaspim i ja... Swe filmowe sam odgledala i iskreno sam odushewljena... Dugo nije bilo tako dobro filmowanih knjiga, ako ne rachunamo Gospodara prstenowa...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa knjige su uwek bolje od filmowa... mislim... :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ha! hoces da se menjas? vise manje svaki dan fax oko 6-8 sati( 6 kad ne mogu vise da izdrzim), i 5 kolokvijuma strpanih u nedelju dana(menadzment, marketing, osnovi finansija, informacioni sistemi- dobro to je smesno ali opet, i spanski)... a jos nisam poceo da ucim... plus treba da napisem seminarske radove iz informacionih sistema, finansija i iz menadzmenta na temu "analiza menadzmenta kroz istocnjacku filozofiju san tzu-a"( i to mi je jos profan dao temu, inace on zahteva za svaki seminarski da se koriste minimalno 5 kjiga i to 2 na srpskom i 3 na engleskom, meni je dao temu u kojoj mi je potrebna samo jedna knjiga i sarkasticno se nasmejao kad mi je davao) i to sve do kraja sledece nedelje!

eh da mi je da se vratim u srednju... koja je to sprdnja bila

edit : eh da i jos treba da napisem elaborat na temu razvoj i predispozicije turizma sremskog okruga, to moram da uradim danas jer veza koja mi je u sremskoj mitrovici moze dati te informacije sutra ujtru ide u italiju!!! dobro to nije za fax ali je za posao tako da mi dodje na isto...

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...