Jump to content

Prodajem WOW


Kemp.

Recommended Posts

sad cu i ja da kenjam malo... ali brate...

Ja ne kapiram tvoju logiku. Na kraju si ostao bez lika u svakom sluchaju... samo sto si mogao umesto 3000 din da imash 300e?

Nisi mogao da prodash lika, "jednostavno nisi takav"? Pa brate da ga jebem... to je chista matematika... Ne znam kakav treba da budesh...

Ako ti je taj lik toliko bio drag, to je samo jedan razlog vishe da uzmesh pare za njega...

and btw, ti ako troshish 150e na jedan izlazak, onda si mogao da igrash wow i da platish dve kurve koje cesh da karash u pauzi dok letish grifonom...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JAAAAOOOJ,STRASHNO,KAKO JE MOGAO DA GA IZBRISE

ps jel se tebi dize kurac

[:(!]

Brate, niko od nas ne misli na to sto je lik bio mega jak, nego zato sto je mogao da profitira, ako je vec ulozio toliko vremena u igru...

kao sto rekoh, cista matematika... uopste mi niste jasni...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

sad cu i ja da kenjam malo... ali brate...

Ja ne kapiram tvoju logiku. Na kraju si ostao bez lika u svakom sluchaju... samo sto si mogao umesto 3000 din da imash 300e?

Nisi mogao da prodash lika, "jednostavno nisi takav"? Pa brate da ga jebem... to je chista matematika... Ne znam kakav treba da budesh...

Ako ti je taj lik toliko bio drag, to je samo jedan razlog vishe da uzmesh pare za njega...

and btw, ti ako troshish 150e na jedan izlazak, onda si mogao da igrash wow i da platish dve kurve koje cesh da karash u pauzi dok letish grifonom...

ma sve ti je jasno kad kaze "jednostavno nisam takav" znachi boli ga pun je ...

nebi ni ja bio takav da mobu potrositi 150e na jedan izlazak :D

it's time to raise the Flag of Hate

Link to comment
Share on other sites

smarachi, pitanje je da li bi mogao da proda acc za te pare, jer kod nas mu niko ne bi dao toliki kesh, a na ebay ne mozhe da postavi, jer paypal neda srbima da se registruju.. drugo, pitanje je da li chovek ima vremena da se mnogo cima da proda svoje charove, ovako mu je lakshe bilo i kraj priche...

Link to comment
Share on other sites

Svi pravi igrači znaju za

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

A i ako nishta drugo mogao je te pare da da za Marka Todorovica.Njemu makar trebaju pa makar bile i tako dobijene.

Jebiga nisam se toga setio. Al opet to nije poenta u ovom slucaju.

TO KEMPE RETARDU,uvek umes da odusevis ljude!svaka ti cast!  [:D]  heheh a ja tek poceo :(

ROFL , ko je tebe pustio ovde? :D Jel igras s Pajom?

Kempe, kako ide RL? Koji si LVL?

Nikako bate, nikako. Mlogo sam nervozan, ko kad sam ostavljo pljuge, pa jos gore ;)

Bio sam juce u bioskopu(znate ono kad otvarate mapu pa 53~ exp gained :D )al dobro, polako ni beba ne prohoda odmah... ;)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...