Jump to content

rofl , AQ, najruznija instanca ever ! :D


Immortalis

Recommended Posts

scione taj set kojeg si video, emisarry roman'kahn je quest mob :P

deo je quest serijala od natalije i rewarduje razlichite iteme po klasama, ali svaka klasa dobija gace sa +25 nature resistanca i josh nekim statom (za maga je 11stamine i 23 spell dmga), dok je drugi item je kod svake razlichit i to ne znam na pamet :P

ne kontam da li je blizzard retardiran ili neko od njih trazi ovako neshto, POBOGU 130 dps MACE !?!?! KOJI DAJE +ATCK POWER ZA DRUIDOVE FORME FFS ?!?!?!

to je za warra, on treba da bije I NEKA BIJE ! ! !

sladace shto ochekujem posle ovoga je cloak koji daje +50 int +100 spit i Axe skill +20 ?!?!?

kakve odojotizam u komponovanju statova itema....ccc

sad sam video ove knjizice ""teaches Shadow Bolt(RANK 10),teaches Heroic Strike(RANK 9),teaches Backstab (RANK 9)......gde se one najceshce nalaze,ciji su drop...

jackale brate.......odakle ti pade na pamet ovako neshto glupo majke ti ? :P

Link to comment
Share on other sites

aa to sam ja i rekao gore ... da je quest mob i da potiche od tog questa .. procitaj malo bolje :)

btw te knjiges su boe ... tako da ... plati pa se klati

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne kontam da li je blizzard retardiran ili neko od njih trazi ovako neshto, POBOGU 130 dps MACE !?!?! KOJI DAJE +ATCK POWER ZA DRUIDOVE FORME FFS ?!?!?!

to je za warra, on treba da bije I NEKA BIJE ! ! !

sladace shto ochekujem posle ovoga je cloak koji daje +50 int +100 spit i Axe skill +20 ?!?!?

kakve odojotizam u komponovanju statova itema....ccc

Nisi u pravu, ovaj mace ima statse koji u potpunosti odgovaraju druidu... Naravno za feral formu... E sad da se za njega rolla ja bi naravno pustio War-u ali posto je q reward onda je skroz ok...Tako da nije bas da su pomesani statsi...

Link to comment
Share on other sites

Auu to je prava stvar za medu...Ako obratite paznju ima 8 oruzja sa napisanim ' weapon is infused with elementium' tako da mi deluju kao q rewardi za razlicite klase... Sto ce reci da je ovaj mace za druida...

elementium se pravi od arkanita i elementium ora iz bwla ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ako su q rewardovi shta li onda traze u loot listi :P mada nije bash sve ovde loot,rekao bi da su epiq questovi u pitanju.

nije me mrzelo pa sam iskopao rewardove za svaku klasu od "the vcalling questa"

Rogue

Dunestalker's boots

Cenarion Reservist's leggings

Priest

Desert Bloom Gloves

Cenarion Reservist pants

Druid

Sandstorm Boots

Cenarion Reservist's Leggings

Hunter

Desertstalker's Gauntlets

Cenarion Reservist's Legguards

Mage

Sandworm Skin Gloves

Cenarion Reservist's Pants

Paladin

Crystal Lined Greaves

Cenarion Reservist's Legplates

Shaman

Wastewalker's Gauntlets

Cenarion Reservist's Legguards

Warlock

Sandworm Skin Gloves

Cenarion Reservist's Pants

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...