Jump to content

Snima se DOMACI film o igrama!


Recommended Posts

vladica ili sharky, i par dana sa njima provedenih, to hocu da vidim :D

ili eli and cs kompanija :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala na predlozima...

Mi se vec neko vreme krecemo po igraonicama, pricamo sa ljudima... Kao sto vam je kurgan vec napisao, trazimo tri igraca koje bi pratili kroz ceo film. I upravo oni bi svojim pricama pokazali da nisu freakovi. Zato vas i molimo da nam napisete svoje price, iskustva i misljenja... Ili ukoliko smatrate da poznajete nekog ko bi mgao biti akter price ostavite nam neki kontakt ili ga zamolite da nam se sam javi.

I naravno, uvek smo otvoreni za predloge...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba prikazati obe vrste MP igraca : i ljude kojima je to ventil 1-2 nedeljno (kao mali fudbal) i likove koji su procerdali par godina mladosti zbog CS-a :)

ovde treba nkin da se prepozna :D

elem, reche mi drugar danas da su ga cimali neki momci koji snimaju film na slichnu (ili istu) temu da ih on uputi malo. goran se zove, nick mu je gore pomenuti nightkin... jeste ga vi cimali ili imate konkurenciju? :)

shto se same teme tiche... nazhalost ne vidim mnogo materijala za vas u srbiji... cs je propao, unreal i quake igraju samo stari igrachi... nema novih regruta ( [:D] )... wow ima par stotina igracha (200-300 mozhda?) koji su rashtrkani prilichno i nisu povezani u neku domatju "zajednicu"... igra se i eve gde isto ima oko stotinak nashih koliko sam pohvatao iz priche.

sve u svemu, iako mislim da nije losha ideja, teshko da se od tog materijala mozhe napraviti neshto zanimljivo za ostale smrtnike ;)

look at the bright side... ako uspete sa ovim stvarno ste zasluzhili diplome :)

Link to comment
Share on other sites

elem, reche mi drugar danas da su ga cimali neki momci koji snimaju film na slichnu (ili istu) temu da ih on uputi malo. goran se zove, nick mu je gore pomenuti nightkin... jeste ga vi cimali ili imate konkurenciju? :)

Da, to smo mi! Zvali smo Gorana i on je bio spreman da nam pomogne. Ocekujemo da se ponovo cujemo sa njim, ali isto tako se nadamo da ce nam i ostali pomoci ako mogu. Dakle, za sada, koliko mi znamo, nemamo konkurenciju...

Hvala na podrshci!

Link to comment
Share on other sites

Da ali tu ulazite sa predrasudom da je Goran momak koji je procerdao par godina zbog igara.

U sustini on je jedan izuzetno kulturan i vaspitan decko, koji nije nista procerdao, studira, inteligentan je, pomekad zaplace kad ga osusim u q3/q4/cs, imao je vanvremenske provale (mama ne mogu sad branim sajt). ista je situacija i sa Elijem, na koga se odnosi isto, ali je imao nebrojenih provala.

Moj stav je (bez hejta) da cete odlaskom u igraonice i intervjuom sa lokalnim pro igracima ili blejacima promasiti temu. Svet MP igara je daleko vise od nekog ko ce vam reci da kublja kanter. nakon toga ce neko ko ne igra igre i plasi se kompova samo biti jos ubedjeniji da je u pravu.

mada ja kapiram da je zanimljivije uraiti intervju sa nekim ko spava u metrou jer ce izazvati daleko veci sok/provokaciju od istorijata i razvoja MP-a. jer tu je neminovna i prica o karmaku, sredini devedesetih, 3dfx-u, prvim CPL-ovima, i legendama MP-a, a to mnogo razvodnjava temu.

Link to comment
Share on other sites

Da ali tu ulazite sa predrasudom da je Goran momak koji je procerdao par godina zbog igara.

Ne lupaj, kako si dosao do takvog zakljucka? Zasto mislis da bi ja koji sam na ovom forumu godinama i poznajem dosta forumasa licno radio nesto sa predrasudama? Nemoj da me vredjas... Drugo, nemoj da pricas stvari koje ne razumes. Ocigledno nisi upucen u koncept filma pa pricas tako. Mislis da bi mi Laki pomogao da je u pitanju grupa lejmera/verskih fanatika koji rade na temu lika Sotone u telima igraca? Mislim stvarno...

Liberate tutame ex infernis!

Link to comment
Share on other sites

u imam ja dosta pricica... jes da su mogle da se zavrshe kobno po mene al su ipak smeshne... cak i mornie zna jednu :) (mornie sa eve\a :) )

mada mi smo svojevremeno teli da napravimo dokumentarac...

vidimo se u MG\u (parodija na vidimo se u citulji)

u dokumentarcu sam bio jedan od onih koji su zavrshili u citulji [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

uuuuuuu da da zabrpvaio sam legendu...!!! guru :)

brate... e guru aj mi uplati za 20 din... aj bezi mali... (nekom klincu iz igraone)

e guru aj da igramo kolina... aj u des marki...

e guru nema kompjutera ... opushteno ( zaboshe mu komp na smeni [:D] )

ima josh mali milion prica... tog coveka nsam vidjeo pa ima dobrih 2-3 dine :/

yugo ftw! :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

U sustini on je jedan izuzetno kulturan i vaspitan decko, koji nije nista procerdao, studira, inteligentan je, pomekad zaplace kad ga osusim u q3/q4/cs, imao je vanvremenske provale (mama ne mogu sad branim sajt). ista je situacija i sa Elijem, na koga se odnosi isto, ali je imao nebrojenih provala.

trebao bih da branim dechka jer si mu ti zaplenio komp.. ali netju :)))

tachno je da plache kad gubi, mislim... dobija nekog lika 100 na prema 6, i ovaj ga ubije sedmi put i odma chujesh mrmljanje sa nkinove strane :D

eli, kolko znam iz priche, je pravi materijal za ove momke

a q4 mogu ja da pikam sa tobom ;)

btw, moj predlog je da i sami udjete u prichu... krenite malo da igrate neke mp igre, probajte da osetite atmosferu (ako vetj niste, otju retji :)

Link to comment
Share on other sites

Ili ce im driver reci da je PS2 zakon :)

Mada evo jedna ideja.

Ne znam da li ste gledali "yo puta". Mix dokumentarca sa filmom koji ima radnju, flesbekovi i tako to. Ide radnja filma, rez, intervju sa prostitukama i tako. Znaci mogli bi da pravite film o igracu CS-a koji jednom dnevno menja klan, a kao dokumentarac da idu pricice tih finih mambljasa :)

Edited by pER tU aMOR
Link to comment
Share on other sites

vazhi ... a ja cu iskoristiti prvu priliku da kada kojot krene da pricha kako je isao u Backu Palanku ili tako nesto izadjem iz kadra i odem ;)

pa ne mozesh da odesh zato sam tebe stavio u sredinu .. ti si vezivno tkivo izmedju ova dva velikana ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

guru jeste kralj, ali on je daleko od nekog pravog igracha. Slichno je i sa lakijem, jeste da je on "najglavatiji baja" :) ali mislim da ne prati toliko sva gaming podruchja. Shto se mene tiche izbor bi bio ovakav:

1 CS igrach - neko iz kgb-a, mozda bizha jer je dechko definitivni gotivac i kralj

1 wc3 igrach - vladica, sharky, moze i mile, on i radi i igra igre(zlatar po profesiji), rista kao apsolvent fakulteta u NS-u i njegova pricha oko nedobijanja vize za wcg je isto tako veoma zanimljiva, i drugachija

i kao treci Pedja, tj jedini chovek koji je neshto uradio na WCG/ECG, redovan student, koji kad vezba predje dnevno i po 40km od kuce do platoa.

Moze se takodje spomenuti wow fenomen, kao i fenomen mmorpg igranja (neko od EVE-ovace pre nego WoW-ashi, jer su igrachi eve-a daleko normalniji)

takodje, znam da ne bi pristao, ali Daut (nash najbolji aok/aom igrach i jedini progamer) bi bio pun pogodak, ali on ne voli da govori o tome kolko je para zaradio i gde je sve bio, koga je dobio, zashto je batalio shkolu zbog igranja, pa je opet nastavio i slichno, i kakav biznis planira da otvori od para koje je zaradio na age-u ;D

To su moja 2 centa, kakav bih ja kao neko ko prati domaci gaming, voleo film da pogledam, a izbor je naravno na vama

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ili ce im driver reci da je PS2 zakon :)

Mada evo jedna ideja.

Ne znam da li ste gledali "yo puta". Mix dokumentarca sa filmom koji ima radnju, flesbekovi i tako to. Ide radnja filma, rez, intervju sa prostitukama i tako. Znaci mogli bi da pravite film o igracu CS-a koji jednom dnevno menja klan, a kao dokumentarac da idu pricice tih finih mambljasa :)

Hvala na odlicnoj ideji! Razmisljamo slicno... :)

Link to comment
Share on other sites

Uf ... a da se oni ipak nekako vezuju sami, ili neka im pomogne kurgan? ;)

ma ajde laki .. ipak ste tu isti nivo .. po velichini [roflmao]

Pa deste bre rupe, jel ste porasli ? :)

Ovaj laki se vratio iz chechenije ? :)

hahaha

ne mogu da verujem da matori prati iz prikrajka ;)

jel si se ti vec vratio iz ameriku =) ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nije niko, ja mu dao link za topic, da je post'o sajber zvezda :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...