Jump to content

Da li ce mozda biti tur do kraja godine ??


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, najavljen je neki turnir u Trezoru u organizaciji mladog nam Goge, ne znam shta ima od toga. I najavljen je krajem decembra humanitarni turnir u KGB-u, u dosta igara (humanitarni jer ceo ufur ide za novo srce Marka Teodorovica (aka noodle-a)). To je ono shto sam ja chuo, ne znam za drugo.

Link to comment
Share on other sites

I tebi su rekli Makedonci za to? Ja stvarno planiram da idem, samo shto cu ostati koji dan vishe, da vidim rodbinu i drushtvo tamo. Inache, turnir ce biti u CS-u (1000E 1. mesto), Doti (500E), i wc3 (ne zna se nagrada [:)]), u igraonici Insomnia koja je stvarno extra (tamo su im bile i ESWC kvalifikacije). Valjda ce se Makedonci oglasiti i ovde na forumu. Inache, povratna autobuska karta je 30E.

Link to comment
Share on other sites

I tebi su rekli Makedonci za to? Ja stvarno planiram da idem, samo shto cu ostati koji dan vishe, da vidim rodbinu i drushtvo tamo. Inache, turnir ce biti u CS-u (1000E 1. mesto), Doti (500E), i wc3 (ne zna se nagrada [:)]), u igraonici Insomnia koja je stvarno extra (tamo su im bile i ESWC kvalifikacije). Valjda ce se Makedonci oglasiti i ovde na forumu. Inache, povratna autobuska karta je 30E.

mogli bi malo da ostanemo kod tvoje rodbine, shto jes jes :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

bezi bre pa da nas pokradu :)

koja lejm fora skroz..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ukrade mi rec iz usta, ne bi se zalio da budem sa vilenjacima, samo da mu robdina ne bude ko sestrici...

Najjache da smem tebe da pokazem rodbini, a tek ne daj Boze da ostanesh na spavanju. Kontaminacija kuce za zivota.

Shalu na stranu (koju shalu...), taj turnir bi stvarno trebao da bude dobar, i vrlo verovatno cu ja ici.

Link to comment
Share on other sites

e bi li postojala mogucnost da se ode u neku igraonicu i da se plati odredjena suma za igranje (pa mozda da se od te sume odvoji i za nagradu)

Teshko, skupilo bi se jako malo para za Noodle-a. Ako ce vec da se organizuje humanitarni turnir, sve pare bi trebale da idu u fond za to.

Link to comment
Share on other sites

Pa, najavljen je neki turnir u Trezoru u organizaciji mladog nam Goge, ne znam shta ima od toga. I najavljen je krajem decembra humanitarni turnir u KGB-u, u dosta igara (humanitarni jer ceo ufur ide za novo srce Marka Teodorovica (aka noodle-a)). To je ono shto sam ja chuo, ne znam za drugo.

Bilo bi dobro da naprave tamo humanitarni turnir u svim igrama nesto ko ECG sto se odrzavao!

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo stvarno neki LAN da bude...posto nisam bio od WCGa ni na jednom :(,a realno bio je samo 1...Po meni je najjaci deus,najjaca atmosfera,likovi,etc...GOGO TOUR ! :D

Ja u deusu da igram ne mogu.Mnogo me cudno gleda Joca.Ono kao svidjam mu se. [:)]

Btw gde god samo da se igra...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...