Jump to content

evo spiska


Recommended Posts

ovo je spisak ljudi koji su se prijavili da uchestvuju u akciji pomotji nudlu.

spisak, nadam se, nije konachan, i po potrebi tju ga editovati.

Beograd (ili bar ja pretpostavljam da su svi dole navedeniiz BG-a jer ne pishe svima odakle su)

corey

de1rekton

nykolla (samo subotom)

zeki

sheyn

sa1nt (kolko se setjam samo da nije uveche jel momak radi 3-tju smenu:))))

cali

soulstorm

stator

ika

green

colonel

demian

peja_

weasel

wanderer

raven

sasuke :)

intruder

ep1c

cartman_

ivan

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam, i Direkton je iz Pancheva, mada mozda gresim, a IvanTM iovako ide na faks.

Inache, ja sam danas prikupljao neke informacije oko stamparija, a to cu raditi i sutra, doduse u nesto direktnijim kontaktima, pa ostaje da vam onda nabacim info oko toga sta i kako. Jurim da nesto ne moramo da keshiramo, ako bude neka veca cifra, javicu vam naravno o cemu se radi i o kojoj svoti pricamo.

Link to comment
Share on other sites

I ja ne mogu za petak...obecao sam ortaku jos pre dve nedelje da kad budemo isli ujutru u skolu da idem kod njega u petak posle skole da mu formatiram hard...jbga:(

mozda stignem nesto...u koje vreme??

u subotu 99% mogu...

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

OK, posto se Noodle javio i rekao ono za koncert, te zamolio za odlaganje, posto se sve zaista vrti oko njega mislim da je u redu da odlozhimo akciju za posle 5. Decembra. Kao sto sam vec tu negde napisao, videcemo da pripremimo te letke i da odradimo dizajn i stampu cak, pa cemo to posle 5. onda podeliti.

Jedino sto me interesuje jeste da mi kazhete koju cifru letaka imate u glavi? Ja kapiram da biste ono podelili "koliko treba" ali cisto da vidimo sta je zaista neki optimum, koliko letaka po coveku, pa da vidimo koliko stvarno mozhemo da ih istampamo.

Link to comment
Share on other sites

Mene ubacite sa nekim pošto ne znam sa kim bi mogao a da nije previše daleko od mene :)

P.S.ep1c gde živiš?

U brace jerkovic...ali skoro sam se doselio pa ne znam nikog ;P

ali kakve veze ima,so mora neko da bude sa foruma...

ako niko od ovih sto znam sa foruma ne bude mogao iscimacu nekog retarda iz razreda :PP

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

OK, posto se Noodle javio i rekao ono za koncert, te zamolio za odlaganje, posto se sve zaista vrti oko njega mislim da je u redu da odlozhimo akciju za posle 5. Decembra. Kao sto sam vec tu negde napisao, videcemo da pripremimo te letke i da odradimo dizajn i stampu cak, pa cemo to posle 5. onda podeliti.

Jedino sto me interesuje jeste da mi kazhete koju cifru letaka imate u glavi? Ja kapiram da biste ono podelili "koliko treba" ali cisto da vidimo sta je zaista neki optimum, koliko letaka po coveku, pa da vidimo koliko stvarno mozhemo da ih istampamo.

Vrsac ima 11800 domacinstava od toga oko 3800 zivi u zgradama, ali koliko god da dobijem bice podeljeno.

fml

Link to comment
Share on other sites

Jedino sto me interesuje jeste da mi kazhete koju cifru letaka imate u glavi? Ja kapiram da biste ono podelili "koliko treba" ali cisto da vidimo sta je zaista neki optimum, koliko letaka po coveku, pa da vidimo koliko stvarno mozhemo da ih istampamo.

Ja mislim da bi trebalo da bude , 100 letaka po lobanji to je ono za jedan dan deljenja , mada nzn u bgu verovatno je veci promet nego u ns pa je mozhda veca letkazha po lobanji produktivnija nzn , al za ns kapiram 100 po glavi pa ako bude trebalo josh lako cemo fotokopirati....

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Slobodno dodaj mene, mogu da pomognem kad ocete u bilo cemu (osim ovaj vikend ce biti turnir u doti u deusu). Inace takodje se zovem Marko (...Mare...) iz Zemunske gimnazije. Znaci slobodno me stavi na spisak.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

vidim da spominju neki 15-ti/16-ti decembar... shto se mene tiche mozhe i tada... ali ukoliko do koncerta dodje, t.j. do odlaganja, rachunajte da kretjemo u akciju prvom prilikom posle koncerta, t.j. 9-tog i 10-tog

vreme radi protiv nas.

@laki

video sam da je neko spomenuo 100 komada po glavi shto je po meni malo.

nikad nisam uchestvovao u nechem slichnom, sem ubacivanja reklama u poshtanske sanduchitje :) za jednu piceriju kad sam bio pikavac... i ne setjam se koji je broj letaka bio u pitanju...

elem, ja cenim negde 30 000 flajera da bi bilo ql. bitje nas 35-40 do tada a i delitjemo nekoliko sati, plus tje neki deliti i 2 dana. rachunam da 1 grupa od 4 choveka mozhe da podeli 10/minuti (ipak je shit vreme pa i netje biti toliko ljudi ali 10 je po meni minimim)... shto tje retji za 3 sata deljenja (recimo) to je 1 800 komada... podeljeno na 4 choveka (450 po choveku). na nas 40 to je 18 000 komada za 3 sata deljenja... samo u jednom danu. u svakom sluchaju mozhemo i vishak letaka da podelimo po kraju/faxu/shkoli/poslu...

pa ti vidi kolike su cene za tako neshto... ili mozhda, da uzmemo iz 2 cuga or something.

Link to comment
Share on other sites

vidim da spominju neki 15-ti/16-ti decembar... shto se mene tiche mozhe i tada... ali ukoliko do koncerta dodje, t.j. do odlaganja, rachunajte da kretjemo u akciju prvom prilikom posle koncerta, t.j. 9-tog i 10-tog

vreme radi protiv nas.

Ja sam od 10. pa narednih par dana u govnima tako da tada nikako ne bih mogao.

Link to comment
Share on other sites

JA se prijavljujem u ime dela goasapiens foruma. Znaci nas 10ak (za sada a bice nas nadam se vise ) je voljno da pomogne u celoj akciji. Za sada samo deljenje letaka i licne donacije a a ako bude nesto vise tu smo.

Neka mi neko posalje PM sa nekim informacijama kad, gde i sl.

pitjesh obaveshten :)

hvala na odazivu ;)

@

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...