Jump to content

utisak nedelje


Recommended Posts

sasa ne tera nikog ni na sta. svako ima dovoljno slobode da radi sta hoce i da ne radi sta nece. (naravno, policija, zakon, porez se ne mogu izbeci ali to potpada pod okvire drzave kao institucije)

ako si gleda film saw jasno ti je da i onaj monstrum ne tera ljude da se poubijaju vetj im lepo da izbor, ako cenish zhivot ubitjesh svog "cimera", otvoritjesh mu stomak... ako treba golim rukama, izvaditjesh kljuch iz njegove jetre... i slobodan si :)

I da se razumemo, meni je potpuno jasno da svaka televizija prezentuje neki vrednosni sistem. Ono sto mene sada nervira nije sto Pink i dalje nastavlja da prosipa isti taj trash ljudima ovde. Mene nervira to sto ne postoji drzavna televizija na kojoj bi isli obrazovni programi, programi koji bi promovisali kulturu, postovanje razlicitosti misljenja, toleranciju. A umesto toga mi danas placamo pretplatu za televiziju ciji je glavni cilj da bude kalif umesto kalifa, tj da zauzme Pinkovo mesto po prostakluku. To je ono sto ja vidim kao najveci problem, sto niko ne zeli da promeni taj nacin funkcionisanja, uz adekvatnu podrsku drzave (koju i danas ima u vidu pretplate) ta drzavna televizija bi mogla vrlo lako da marginalizuje Pink i da ovom narodu ponudi kvalitetne sadrzaje. Ali niko ne zeli da promeni vrednosni sistem jer je stokom najlakse vladati, najteze je sa onima koji imaju svoje misljenje.

ovo ja jako lepo recheno i upravo je to mozhda i glavni razlog zashto mi je uzhasno glupo i diletantno da platjam pretplatu prokletom RTS-u.

btw, tek sad mi pade na pamet... kad vetj platjam kablovsku televiziju... zashto moram i posebno da izdvajam pare samo za pretplatu rts-u? dajem im duple pare O.o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde josh prvi deo ok , samo dok ne dodje do toga da trejdujem metal ribe

Al' sam se lepo ismejao na ovu rechenicu, kao i ostale shto su usledile u sl. maniru [:D] [:D]

A ako ne biste neku dobru samo zbog muzike ili odece, onda ili ste pederi ili ste ludi [:D] [:D]

Metalke, reperke, bimbo ili shta vec... mogu da nose shiljke, shiroke 'lone ili shljokice, kad ih skinesh, sve su iste [;)]

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

Al' sam se lepo ismejao na ovu rechenicu, kao i ostale shto su usledile u sl. maniru [:D] [:D]

A ako ne biste neku dobru samo zbog muzike ili odece, onda ili ste pederi ili ste ludi [:D] [:D]

Metalke, reperke, bimbo ili shta vec... mogu da nose shiljke, shiroke 'lone ili shljokice, kad ih skinesh, sve su iste [;)]

OMG , gnusna lazh!!!! Metalke su budjave , smrde , a cesto i imaju kite i dlake ispod pazuha!!111

Link to comment
Share on other sites

OMG , gnusna lazh!!!! Metalke su budjave , smrde , a cesto i imaju kite i dlake ispod pazuha!
za obim struka bi ja 100% rek'o

LoL... pa ko li vam je naprichao te priche [:D]

btw. shiroke lone se ne nose oko struka, vec se spushte nize, tako da ti kad gledash 'hoperku' (kako glupo ovo zvuchi), iako ti se tako chini - ne, nema ona kratke noge i shiri struk od tebe [;)]

a za 'metalke', do sada sam sreo dovoljno i lepih i dobro gradjenih (a tek crvena kosa, mmm)... [:)]

zaista mi nije jasno zashto oko devojaka cepidlachite, to je neshto najbolje u chemu mozete (i treba bre) uzivati [:)][^]

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

Ode topik u kurac, oplelo se o pankerima, metalcima i reperima. Pre nekog vremena sam rekao da 90% ljudi ovde jeste inteligentno i sve to trlalala. Povlacim rec.

@mali_smrda_koji_mnogo_sere_i_biva_odlican_demagog_u_najavi

Nemoj mnogo da seres, ostaces u zivotu ispufan balon bez stava koji ce leteti od price do price kako ga govnjivi vetar iz kanalizacije bude duvao... Sada su godine kada treba iskljucivo da slusas. Shvatices nadam se. Vrhunski nadmeno!

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...