Jump to content

Viva la Revolusion


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ko voli b92, onako sustinski, politicki, ne govorimo o serijama/filmovima/sportu, taj bi, da su ga okolnosti bacile u vreme posle Oktobarske revolucije, bio glavni gonich svih onih koje bi Partija prokazala. ili bi obozavao naci Nemacku '30-tih godina. ili bi se divio moci svestenika u Starom Egiptu sto pomracuju Sunce.

drugim recima, bio bi tup, glup i povodljiv kao i sada sto je. o tome se radi, o ljudskoj gluposti, i uz to, o gordosti u svojoj gluposti, zbog ubedjenosti da je u pravu bez ikakvih suvislih argumenata, a ne o uverenjima (ma kakva ona bila, uvek ih poshtujem). a ako oni sto podrzavaju politicku pricu b92, i svu pricu koja uz to ide, nisu glupi, onda su pokvareni. sto je jos gore. dakle, ili su ispranog mozga, ili su pokvareni. ekipa za pozeleti...

inace, zahvalan sam b92 i MTV-u i dnevnom listu Danas sto mi pomazu da ostanem na zemlji i ne uljuljkam se u saznajnom optimizmu, sto mi pomazu da ostanem naostren.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да је суштинска грешка што је већина помислила да је 5. октобром постигнута победа и да је све готово. То је тек био почетак, права борба је тек тада требало да почне. Пошто се то није десило, имамо ситуацију да људи који су се борили и протестовали толике године, као Зеки, сада размишљају, као Зеки...

bgsvet.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma za vreme slobe je bilo dojaja :)

a inace boli me dupe ko je na vlasti jer su svi isti ...

a inace tolko smo propali u ovih 10 god ratovi itd tako da nam treba dosta vremena da se oporavimo mislim rancide shta ti ocesh odma da sve odjednom krene

tek je proslo 5 god od slobe mislim pogledaj imamo wifi , adsl kablovski , dolaze strane grupe da drze koncerte , sve je osvetljeno mislim za vreme slobe nisu imali para da zamene sijalice , a da nepricam kolko se izgradilo evo pogledajte samo kod beeogradski arene 2 petlje ovo ono dza bu nove zgrade , shta bi ti da prolaze iz vlade i da bacaju pare narodu , pazi jeste da mi smeta shto se tolko prodaju ameirici itd al totalno su jaci od nas , ako nemozesh protiv njih pridruzi im se ....

Link to comment
Share on other sites

Ma daj Intru, pa ti mislis da sad neko ko ima 15 godina mozhe da ti kazhe sta je bilo za vreme Slobe? :) Ono, i mi matoriji malo pa se kao nesto jedva secamo 93e, osim ako ne pricamo o Igoru :) I onda sad takav neko napise "za vreme slobe je bilo bolje" ili "ovi nista ne valjaju" ... Inache se ne mesam puno u politiku, smara me, i nisam bas pogodan za ovaj topic ali volim da vidim bilo kakve pomake, koje ja svakako primecujem na ovaj ili onaj nacin. Ne govorim samo o "sminkerskim" detaljima tipa novih bandera u Kralja Milana (iako mi je i to gotivno) vec govorim i o tome sto sada prevoz ne cekam dva sata, sto u njemu nije guzva, sto sam izvod iz maticne knjige dobio za 3 minuta i slicnim stvarima. Mozhda je to bilo podrazumevajuce, al' sta mi znamo.

BTW, oni koji kazhu "ovako je samo kod nas" su oni koji (kao ni vecina drugih) nemaju uvid u vesti drugih zemalja niti ih sa svih strana bombarduju informacijama "ovaj je lopov", "ovaj diluje drogu". Da vam zamene RTS i sve novine sa HRTom i Jutranjim listom, mislili biste da je najgore u Hrvatskoj, i tako redom.

Link to comment
Share on other sites

inace, zahvalan MTV-u

Au,gotivis MTV,to nije dobro

neko napisa da Ameri lose zive,potpuno se slazem,zato i ne razumem zasto toliko hocemo da budemo ko oni (MTV,reality show itd.

ma treba ko Fidel (moj idol) da im pokazemo srednji prst,i zabole nas,imamo i hrane i sve sto nam treba,

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

Moja kandidatura za predsednika(kad bi ja bio na vlasti):

1.Naprevio bih koncetracioni logor za politicare ali SVE politicare i sve bi ih pobio.

2.Ubio bih svakoga ko se neslaze sa mojim misljenjem(Staljinov princip).

3.Manjine bih pustio da odu preko granice,ako nece sa politicarima bi ih stavio.

4.Nabavio bih nuklearno naoruzanje.

5.Napravio bih Veliku Srbiju.

LAZAR ZA PREDSEDNIKA ZIVEO LAZAR I SVETSKA REVOLUCIJA.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Moja kandidatura za predsednika(kad bi ja bio na vlasti):

1.Naprevio bih koncetracioni logor za politicare ali SVE politicare i sve bi ih pobio.

2.Ubio bih svakoga ko se neslaze sa mojim misljenjem(Staljinov princip).

3.Manjine bih pustio da odu preko granice,ako nece sa politicarima bi ih stavio.

4.Nabavio bih nuklearno naoruzanje.

5.Napravio bih Veliku Srbiju.

LAZAR ZA PREDSEDNIKA ZIVEO LAZAR I SVETSKA REVOLUCIJA.

Opasno,zaposlio bih se kod tebe u sluzbi,ali ne znam sta da odaberem,

s jedne strane ubica politicara,s druge pilot bombardera sa nuklearkom

AUUUU, tezak izbor

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

neko napisa da Ameri lose zive,potpuno se slazem,zato i ne razumem zasto toliko hocemo da budemo ko oni (MTV,reality show itd.

napisacu sutra kako ameri zive... :)

makar ono sho sam video

... i ko shto rekoh mali milion puta L.A, Chicago, New York, i ostali veci gradovi ... to nije amerika... to je svet...

a amerima je trebalo xxx godina da se amerikanizuju... tj. da ceo sistem krene da radi kako treba... ahh a shto bi se ja opterecivao shta se radi xxxx km od mene kad imam svoju kucu tu, decu porodicu... bah ne interesuje mene svet vec moj mali gradic i moj veliki tv. i moj poslic i moja kuca koju su ceo zivot da otplacujem... itd itd tako da drugim recima prosecnog amera boli uvo shta se deshava van njegovog dvorishta... kme

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moja kandidatura za predsednika(kad bi ja bio na vlasti):

1.Naprevio bih koncetracioni logor za politicare ali SVE politicare i sve bi ih pobio.

2.Ubio bih svakoga ko se neslaze sa mojim misljenjem(Staljinov princip).

3.Manjine bih pustio da odu preko granice,ako nece sa politicarima bi ih stavio.

4.Nabavio bih nuklearno naoruzanje.

5.Napravio bih Veliku Srbiju.

LAZAR ZA PREDSEDNIKA ZIVEO LAZAR I SVETSKA REVOLUCIJA.

Genijalno razmisljanje danasnje omladine. Vrlo perspektivno i konstruktivno. Divim se

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

P.S.Cim nevolis B92 i PINK (btw i ja nevolim pink) sigurno si RADIKAL a po meni radikali za jednu kolketivnu eskurziju kod drugova dragise misovica ili laze lazarevic.

fuckin' genious...

btw. ljudi, mozda je nekome uspeh shto smo dobili par autobusa pa linije nisu extremno opterecene ili shto je renoviran neki par, osvetljenje, ulica, svejedno...

to je sve i sebichno, zar ne? Npr: ja imam adsl, Srbiji je sada do yaya...

ali, sa druge strane, zashto ne reci da bash i nije sve tako lepo... likovi naprava skandal oko pronevere drzavnog novca, namestene prodaje gde lova ode politicharima u dzep, to sve izadje u javnost, ali niko ne ode u zatvor??

sada se shkolovanje extra placa, drzava prezaduzuje...

a poceloj se drzavi se ljudi svadjaju po pripadnosti...

mislim, JA sam ZA da se par politichara "spali na lomachi"...

ali, dzaba, sve se vrti u krug... narod nije dovoljno pametan, a politika nas dodatno zaglupljuje, i ovaj post je opet iskucan uzalud...

zeki lepo reche na pochetku...

ja samo da dodam: ljudi ne mrzite se... u istim smo govnima, samo neki se dave, a neki dobro plivaju...

Link to comment
Share on other sites

procitaj ceo post zajebavao

sam se ovo za slobu ...

znam, znam ... nisam mislio na tebe, vise sam te upotrebio kao pocetak posta, mozhda malo nespretno ;) ali sam hteo reci da ne treba ozbiljno uzimati one koji pishu to sto si ti napisao, dodushe, ti iz zezanja :)

Ko ti je prevoznik, Lale? :) Ja jo
Link to comment
Share on other sites

83 - kad ja idem njom, doduse krecem sa pocetne, uvek je ok, nikad nije puno da se ljudi guraju i slicno,

verovatno silazish pre zheleznichek stanice a da idesh stalno duzh celog puta (makar do pochetka zemuna) smuchila bi te kao najgora linija ubedljivo, izuzev mozhda 73-ojke i 88-ice

Link to comment
Share on other sites

i ja sam u balonu da je prevoz do jaja dok me neka nesreća ne natera put blokova.. gužva, smrdi, depresivne face.. definitivno najgori deo novog beograda, verujem da su samo autobusi koji idu u čačača gori..

Link to comment
Share on other sites

Au,gotivis MTV,to nije dobro

inace, zahvalan sam b92 i MTV-u i dnevnom listu Danas sto mi pomazu da ostanem na zemlji i ne uljuljkam se u saznajnom optimizmu, sto mi pomazu da ostanem naostren.

ljudi ne mrzite se... u istim smo govnima, samo neki se dave, a neki dobro plivaju...

[claps]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

verovatno silazish pre zheleznichek stanice a da idesh stalno duzh celog puta (makar do pochetka zemuna) smuchila bi te kao najgora linija ubedljivo, izuzev mozhda 73-ojke i 88-ice

Pa ne, idem bas do pocetka zemuna ... Mada pazi, ostavicu verovatnocu da je kao to zbog toga sto sedim pa ne provaljujem guzvu, ali bih pre rekao da je verovatnije da se ja vozim u neko vreme kada nije spic, ako tako nesto kod nas uopste postoji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...