Jump to content

Konkretna pomotj marku


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E vako...ortak ima stampariju(tj kewa i cale njegovi al to je to) pa je rekao da moze stampanje za dz...a ako bude bash,bash,bash mnogo flajera onda ce mozda biti nesto kesha cisto za papir ili boje koji cemo lako sqpiti narawno.a sto se tice samog flajera ima na forumu ljudi koji rade u pshpou mnogo bolje od mene(nisam ni ja za bacanje :))pa nek urade nekoliko,okace ovde,da se izabere najjakiji pa da nosim ortaku na stampanje

Javi mi na mail obavezno kakva je situacija, koliko flajera je njima podnosljivo a preko koje kolicine treba uletati sa keshom, kao i o kojem keshu prichamo, pa da to zavrsimo sto pre onda.

Link to comment
Share on other sites

e ja sam jako retko na netu ove nedelje i sledece tako da necu biti u toku, ako bude nesto od onog deljenja letaka u ns ili nesto drugo nek mi javi organizator na mob

064 232 69 79

ai

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...