Jump to content

Konkretna pomotj marku


Recommended Posts

pih ja sam bio za neke boje al ajde kad ste odluchili crno-belo i ja sam za, mada mislim da bih mozhda neshto u boji (nem ora drechao) privulko vishe pazhnje a da ne bude napadno i tako... ma svejedno, samo da se uradi. pravim ja spisak sutra-za dva dana, samo da zavrshim sa celim rodjendan shit-om pa rachunam da vetj u petak idemo u akciju ko mozhe a u subotu svi prijavjeni :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosledio sam Lakiju mejl (skoro ceo post koji sledi je copy/paste iz tog mejla :), on ce javiti Igzu.

Popricao sam i sa Ramirezom na ircu.

U planu je organizovanje humanitarnog koncerta.

Termin je 5. decembar - Sava centar ali nije 100% sigurno.

Radila bi se i neka kampanjica oko samog certa, izmedju ostalog i letci+posteri.

Posto je to dosta blizu vremenski, plasim se da se ljudi ne zasite cele price.

Pa sam mislio ako je to ok, da se RUR akcija deljenja letaka odlozi za posle koncerta.

Naravno, to ne utice na pripremu samih letaka.

Znaci dizajn i stampa mogu da se odrade sada, pa kad bude trenutak i sa moje i vase strane da se krene u distribuciju.

Jos cu vam javiti za cert, a sve vas molim da razumete situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Prosledio sam Lakiju mejl (skoro ceo post koji sledi je copy/paste iz tog mejla :), on ce javiti Igzu.

Popricao sam i sa Ramirezom na ircu.

U planu je organizovanje humanitarnog koncerta.

Termin je 5. decembar - Sava centar ali nije 100% sigurno.

Radila bi se i neka kampanjica oko samog certa, izmedju ostalog i letci+posteri.

Posto je to dosta blizu vremenski, plasim se da se ljudi ne zasite cele price.

Pa sam mislio ako je to ok, da se RUR akcija deljenja letaka odlozi za posle koncerta.

Naravno, to ne utice na pripremu samih letaka.

Znaci dizajn i stampa mogu da se odrade sada, pa kad bude trenutak i sa moje i vase strane da se krene u distribuciju.

Jos cu vam javiti za cert, a sve vas molim da razumete situaciju.

A kakav je to koncert? Pričali smo Modjo i ja da napravimo neki 'humanitarni rep' u SKCu za tebe, mislim da bismo mogli da dovedemo većinu domaćih repera (znam da ih i ti slu

Edited by nt.maharaja
Link to comment
Share on other sites

i ja sam za!!!! racunajte na mene, pa makar bilo i -10 :)

mogli bi da iskoristimo nadolazecu utakmicu zvezda-roma, ono, ispred zapada da se deli, mada ne znam koliko bi to bilo produktivno znajuci ko i u kakvom stanju dolazi na utakmicu.

ne, nikako pre tekme da im se dele flajeri... mozhda, ali samo mozhda bi bilo ok deliti posle tekme kad se izhive i spuste na zemlju pa mogu i da se zamisle nad nekim problemom... mada ja nisam ni za to... bolje da se nudl i ja izakcijamo da stupimo u kontakt sa samim navijachkim grupama pa tako neshto da probamo.

totalno kontra-produktivno, ciljna grupa nisu navijachi definitivno ;)

pa, kako ja gledam na stvar :), i od njih mozhe da bude neka vajda... samo kad bi imali pravi pristup i kontakte. ja mogu da dodjem do nekih ljudi na severu ali mi treba neka pricha, plus treba da se to koordinira sa drugima.

tifozi su, kako da kazhem, povodni t.j.... navikli su da su deo mase i da prate neke isplanirane akcije i vodje svoje, tako da se od njih mozhe neshto ochekivati jedino u dogovoru sa vodjama i eventualno sa upravama klubova koje bi stale iza akcije.

Link to comment
Share on other sites

Hmm nisam bio na 4umu nedelju dana..ja sam isto za letke naravno..mogu da delim po zvezdari..ma mogu bilo gde :))E da kaka je to cert...docicu sigurno naravno.I da svi daju kintu za stampanje ako treba + neku kintu za marka :)Moj dobar ortak drzi stampariju pitacu ga sutra u skoli za neki popust ako nista drugo(a riba mu se gotivi sa markom tako da ovo cak moze da ispadne dobro :))

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skapirao iz price sa noodleom, icice ono city records, jos tako neka grupa tipa van gogh i standardna ekipa sa "trga za novu godinu", ali mi je valjda spomenuo i neke hopere da ce isto doci.

E a ovo oko mahe, ako slucajno bude kakav hop u skcu ili bilo gde, racunajte da cemo to naravno propratiti tj. obavestiti narod ;) a i moram da prisustvujem takvom dogadjaju :)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, ne bas City records. :)

Sta vise, svi koji su se odazvali radice za dz samo pod uslovom da se Pink ne mesa u celu stvar. :)

Koncert zaista visi u vazduhu jer zavisi od mnogo stvari.

Sala->oprema(ozvucenje, instrumenti, itd.)->ljudstvo(menadzer, organizator, obezbedjenje itd.)->izvodjaci(idu praznici pa mnogi pale u inostranstvo)->marketing.

Na sve to dodajte gomilu drugih problema, od stampanja VIP propusnica, preko prenosa i montiranja opereme, do osmisljavanja samog programa.

Mi se svi trudimo, ali nemamo iskustva a vreme curi...

Hop cert ostavljamo za drugu priliku (Januar?), da ne istrosimo sve metke pre prave bitke. :)

Link to comment
Share on other sites

Sala->oprema(ozvucenje, instrumenti, itd.)->ljudstvo(menadzer, organizator, obezbedjenje itd.)->izvodjaci(idu praznici pa mnogi pale u inostranstvo)->marketing.

pih, kakav bi ja zemunac bio kad ne bih mogao da ti obezbedim obezbedjenje... bar se nadam da tju motji :D

Link to comment
Share on other sites

----- The following addresses had permanent fatal errors -----

<chodah@yahoo.com>

    (reason: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.com account (chodah@yahoo.com) [-5] - mta133.mail.mud.yahoo.com)

ali ocigledno taj mail nikada neces dobiti :)

Daj neki mail koji ti radi.

Link to comment
Share on other sites

Drugari iz skole su izgleda dobili direktivu da pocnu sa deljenjem letaka koje je skola pripremila.

Sada vas i definitivno molim da odlozite vasu akciju za, makar, sredinu decembra.

Sto blize Novoj godini, to bolje.

Koncert je sve izvesniji, pa ce ljudi imati i vise nego dosta potrebnih informacija.

A taman kad malo zaborave, na scenu stupate vi. :)

I obavezno cim odradite letke, uradite sken i kacite da vidim/o.

Link to comment
Share on other sites

E vako...ortak ima stampariju(tj kewa i cale njegovi al to je to) pa je rekao da moze stampanje za dz...a ako bude bash,bash,bash mnogo flajera onda ce mozda biti nesto kesha cisto za papir ili boje koji cemo lako sqpiti narawno.a sto se tice samog flajera ima na forumu ljudi koji rade u pshpou mnogo bolje od mene(nisam ni ja za bacanje :))pa nek urade nekoliko,okace ovde,da se izabere najjakiji pa da nosim ortaku na stampanje

Mrzi me...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...