Jump to content

nove tendencije


Guest

Recommended Posts

Dobro, rava jos i moze da ide offroad.. Ali nemoj joj kupiti, posebno ne sa ojacanim branicima - pravice haos po gradu! Pusti, i Smart danas ima vazdusne jastuke + ne moze da ide vise od trideset. :) A ako hocete da gledate sa visine - kupite Korolu Verso ili nesto slicno.

Inace, BMW X3 mi je bas onako pravi primer glupavog SUV vozila, pa sam cak poceo da "analiziram" vlasnike istih po bgdu. Za sada sam "snimio" jednog ispred Moskve sa crvenim X3 - 45ogodisnji mrshtavac sa totalno fensi stilom odevanja. Verovatno je samo gledao kako da skupi kintu za X5, pa na kraju nije uspeo...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

pri tom X5 koristi land rover tehnologiju, i uz odgovarajuće gume i ono podesivo ogibljenje može čak i da siđe s puta.

pada mi na pamet još jedna legitimna grupa korisnika suv-ova: vlasnici čamaca. da bi normalno vukao prikolicu od par tona, treba ti dizel sa kamionskim obrtnim momentom i pogon sa reduktorom, a takve uglavnom ugrađuju u bolje SUV-ove.

Link to comment
Share on other sites

kupite Korolu Verso ili nesto slicno.

Pa sta ti je, ne bi ona muchenica videla vrh versa tj. branik i sve, sve bi ga izlupala posle pet dana. A ako vec uletje u masu, isto je dal' ne cekog pokupiti smartom ili ravom, pa kao daj barem da zastiti zivot "svojoj dragoj".

Ja sam danas gledao ispred bondjorna tipa sa nekim nesto matorijim ali do jaja sirokim mercedesom (koji god da je) koji je isao napred nazad, stajao, nervirao se i sta ti ja znam samo zato sto nije mogao da stane nigde _ispred_ bondjorna, vec se parkirao jedno 5 parking mesta nizvodno od tog lokala.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ti je, ne bi ona muchenica videla vrh versa tj. branik i sve, sve bi ga izlupala posle pet dana. A ako vec uletje u masu, isto je dal' ne cekog pokupiti smartom ili ravom, pa kao daj barem da zastiti zivot "svojoj dragoj".

Ja sam danas gledao ispred bondjorna tipa sa nekim nesto matorijim ali do jaja sirokim mercedesom (koji god da je) koji je isao napred nazad, stajao, nervirao se i sta ti ja znam samo zato sto nije mogao da stane nigde _ispred_ bondjorna, vec se parkirao jedno 5 parking mesta nizvodno od tog lokala.

:(( smor, ladno mu niko nije video slonche kad se tako daleko parkirao...

To onaj buon kod kutje caja?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...