Jump to content

Harry Potter And Halfblood Prince


Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi, ja sam samo fan harija, a i ja sam naletela na ovo dok sam pregledala arhive, pa sam eto tako napisala... Iznervirala sam se kad sam se setila svega.

brate....9 meseci nakon prethodnog posta ovakav zao hejt...ono pomislio bih da je neko ostao ulogovan pa da je ovo zezanje =o)

Vi ste mene svi izhejtovali. To nije zlo?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

ljudi, ja sam samo fan harija, a i ja sam naletela na ovo dok sam pregledala arhive, pa sam eto tako napisala... Iznervirala sam se kad sam se setila svega.

Vi ste mene svi izhejtovali. To nije zlo?

nije da mi se nesto chita sta sam pre pisao u ovom topicu, ali sumnajm da sam tebe hejtovao, ja ako nesto hejtujem kod harija je kontinualno propadanje kvaliteta knjiga nakon trece...a filmovi se za divno chudo popravljaju...sve u svemu nisu te hejtovali svi, ali i dalje ne mozhesh da poreknesh da je hipersmeshno da neko odvali tako hejterski post na topiku koji je 9 meseci bio mrtav =o))

za kraj malo conana o'briena - "izdavachi su savetovali JKRowling da promeni naslov poslednje knjige u nesto sto manje odaje radnju od 'Hari poter i deo u kom hari poter umire'" ;o))

Link to comment
Share on other sites

uh... dobro, onda. Odgovoricu kad si sve tako lepo obrazlozio. Vecina me je hejtovala, sto je stvarno najruznija osobina ovog foruma. Neki ljudi ovde postuju samo takve postove, sto je bezveze. Nadam se da se vise necemo prepucavati preko Harija..

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

meni se 4ti deo knjige svideo :D

ajde hejtujte me :D

zapravo svidja mi se ceo ukradeni smisleni koncept hari poter harija...

ajde josh malo hejta :D

Chak bez stida i skrivanja chitam hari poter harija nasred terazija dok shetam.... ajde sada hejteri :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

ovo poslednje lazhesh zlajo masTni su ti zubi ;oP, a 4ta knjiga produbljuje probleme koji su nastali u trecoj, sa jedne strane hiperinteligentna deca-carobnjaci a sa druge strane totalni retardi koji ne znaju da komuniciraju medjusobno i zbog toga ljudi umiru...i tako od trece knjige na ovamo...smor brate...

Link to comment
Share on other sites

ja cu da gledam film.. iz jednog prostog razloga..

http://www.skins.be/wallpaper/emma-watson/23179/1024x768/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sad procitah i ostatak topica, exile i ti eme, vase ponasanje nije u redu. voli cura hari potera pa sta. i ima 15 godina, voleo bih da vidim vase postove i pravopis u to vreme, tako da ono...

sto se tice kvaliteta hari potera, svakako da postoji i poredjenje harija sa jlo i britni i ostalim popularnim likovima nikako nije logicno, iz prostog razloga sto hari jeste kvalitetan, sad to sto on nije zanimljiv vecini ljudi od 18+ je druga prica. znaci li to da treba hejtovati marka tvena, dzeka londona i ekipu zbog njihovih knjiga tom sojer beli ocnjak i slicno, kao i bajkopisce i slicne umetnike? hari poter pwnz i svi oni kojima se dopada taj svet uzivaju u svakoj novoj knjizi/filmu.

tako da svi vi koji hejtujete harija i trolujete ovu curicu, nadjite novu zanimaciju, eto npr ghost in the shell izasao, anime :)

a hari je daleko od globalne popularnosti, o tome svedoci lista najboljih filmova imdb-a

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...