Jump to content

Novi SCG klan


Recommended Posts

Ako vam treba pomoc u vezi bilo cega samo javi.

Sretno!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ima josh talenata kod nas, do sada su mi najvishe zapali za oko imbaboy i panj, verovali ili ne, ta dva lika sabijaju mirka, bacio sam oko na imbaboya kad je bio u deusu a panj... 290 apm, not much to say [:D]

zeroxe, svaka cast za trud, ae pa da dizemo standard wc3-a u srbiji.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ima josh talenata kod nas, do sada su mi najvishe zapali za oko imbaboy i panj, verovali ili ne, ta dva lika sabijaju mirka, bacio sam oko na imbaboya kad je bio u deusu a panj... 290 apm, not much to say  [:D]

zeroxe, svaka cast za trud, ae pa da dizemo standard wc3-a u srbiji.

a ja ?? a jaaaa?? [:(]

hehehe salim se [:D]

nego, zaboravih da kazem..

neka ovo bude i primer ostalim igrachima/klanovima da se uvedu u red i prestenu da gubu vreme "blejuci" na b.netu. [;)]

pis!

Link to comment
Share on other sites

pa voodoo se podrazumeva, ima josh gomila ljudi koja super igra i koja bi realno mogla da igra josh bolje sa normalnim uslovima, mada volja se gubi sa dobijanjem kablovskog interneta...

nije tacno,ja od kad sam dobio cable igram kao lud,ali jedino sto sam jadnik i menjam rase stalno,inace bih imao vec 300 partija odigranih.zato i nisam puno napredovao,samo kad bih znao tajnu kako ostati na 1 rasi kada te zgazi druga sve bi bilo extra

Link to comment
Share on other sites

nije tacno,ja od kad sam dobio cable igram kao lud,ali jedino sto sam jadnik i menjam rase stalno,inace bih imao vec 300 partija odigranih.zato i nisam puno napredovao,samo kad bih znao tajnu kako ostati na 1 rasi kada te zgazi druga sve bi bilo extra

Zeroxe, problem je u tome sto te mrzi da razmishljash, verujem da si odgledao gomilu replayeva i tvoj mozak se ogranicio na nekoliko strategija (bez uvrede), jednostavno igraj nesto tvoje, isprobavaj, vidi sta ti najbolje ide i onda kada budesh dobijao poraze cesh opusteno razmisliti sta si uradio loshe i popraviti tvoj tip igranja u sledecih 2-3 ili 100 partija u zavisnosti od tvog razmishljanja. Vazno je biti uporan i verovati u sebe, boli te uvo sta drugi govore, furaj tvoj fazon do kraja.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

tnx Ghoste probacu.

Samo edit dodali smo jos 1 clana

SeT.Wolfy

Trebao nam je elf i eto dobili smo ga :D

malopre sam prichao sa Grinom, i mi cemo vam ga ustupiti na 6 meseci ako budete isplacivali njegov ugovor (jedan next od 0.25 mesechno)

moze?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...