Jump to content

Novi SCG klan


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja stvarno ne znam shto toliko frke oko Zeroxa?! On chak nije ni chief, niti je osnovao klan :) Ako imate neka pitanja hit me (but one at time) [:D]

Svima koji su me wisperovali sam prvo rekao: "Ok. Napravi neki dobar account sa nekim dobrim lvl-om ili sa nekim dobrim statsom i igracemo test game"

Ne zanimaju me one fore kao shto su mi neki prichali: "E brate dobio sam Yurija jednu partiju u Deusu ili dobio sam Gogu 2-1 ili tako neshto..." To jednostavno NE PIJE VODU kod mene.

Nisam primao u klan ni likove koje znam vec duzhe vreme. Znachi ok smo mi kao ortaci ali ako nemash pojma da igrash war ili nisi dovoljno dobar u waru, necesh biti u klanu.

Takodje ono: "E pitaj Ghosta kako igram" ; "E pitaj Peru, Miku, Zhiku..." Jednostavno to me NE ZANIMA...

Znachi bilo kod od vas mozhe da proba test-game (ali samo pod gore navedenim uslovima).

Noni je to uradio i ubacili smo ga u klan. Mada je on i dalje pod testom (dok se ne odluchi sa kojom nacijom ce da igra)...

Takodje nije bitno shto nas ima 4-5 UD-ova. Ako neko jednostavno sabija sa UD-om mozhe slobodno da nam se prikljuchi.

P.S. Stvarno u poslednje vreme nismo mogli da nadjemo vremena. Imamo bash puno posla oko klana itd. Ja cu sada da vidim ove nedelje da izdvojim neko vreme za vas koji bi zheleli da se oprovaju vs nekih nashih igracha. Videcu da budem opet tu sledece nedelje pa mozhemo da se sqpimo i da igramo neki LAN.

Cya...

zbilja dobro receno drzi se ove ideologije i doguracete dosta a ne ko spo klan sa najvise membera na b-netu

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Srecno..

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo....al mislim da mozda bolje umesto da se bavite organizacijom klana,primanjem igracha itd.....da lepo uzmete i oshurite se od soloa.....posle je sve lako. A ako kao igrate klan war ili shta vec lige neke a pikate war jednom nedeljno onda nishta od toga. GL u svakom sluchaju

ovo je receno iz mog i tvog iskustva posto ja i ti se oshuravamo od soloa :))

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

djuk oce da kaze da vezbate i da sabijate igricu a da ce sve ostalo doci samo na svoje mesto

i ti isto lakshe sa dugmetom fast reply..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...