Jump to content

Battlefield 2 world tournament


Atomic

Recommended Posts

Kao shto naslov kazhe, BF2WT je zvanichno pocheo jucher ...

Nasha ekipa SCG (Sise, Cave i Govnari) je upala u oscar grupu

SA-Int (FIN)

Kompaniet (SWE)

Multiplayer Gamers (UK)

Sise, Cave & Govnari (SCG)

All Round Killers (UK)

The Irish Guard (IRL) izgubljen mech 2:0 u rundama :(

Special Boat Service (UK)

Team LeGion (RUS)

The Force Retaliation Squad (HOL)

Prvi mech igramo sa The Irish Guard u chetvrtak u 21h

Mape koje ce se igrati na turniru:

Week 1: Kubra Dam

Week 2: Dragon Valley

Week 3: Gulf of Oman

Week 4: Mashtuur City

Week 5: Dalian Plant

Week 6: Strike at Karkand

Week 7: Daqing Oilfields

Week 8: FuShe Pass

Week 9: Sharqi Peninsula

Oficijelni sajt turnira je http://bf2.worldtournament.net/

Ekipa igra u sastavu

MILE_TENKISTA

AtomicPulse

MD_Kurjak

discomrav

Vlasterx

Goobler

tabasca_m

Psiho_Delija

nesa-ltd

Ji_4Tze

hwfanatic

RAMIREZ_CZ

face84

Aj pa nek nam je sa srecom :)

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meni josh uvek nije jasno, zasto toliko koristite AT klasu, video sam da su 2-3 lika nosila onaj Top na ledjima, dobra kombinacija spec-opsa i medika ce reshiti bilo koju kolicinu tenkova, znaci, samo se zalete 1-2 na tenak i dignu sebe i tenak, i dodje medik i prodrma te i ae jovo nanovo. Kapiram da AT ima pancir, ali ima pucu sa kojom nemozesh vola da pogodish, i raketni bacach koji mora da se ocisti, pa ubaci barut, pa stavi djule, pa utaba, i onda posle nekih 5 min, mozesh da ispalish josh jedno govance. Kapiram da ce te me sada isprozivati "Mene su u vojsci ucili , bla bla bla" sto nema veze sa mozgom, posto je bf2 jebena arkada, mene bf2 podseca na kvejk, posto ima gomilu fora i fazona, tipa, skakanje sa 2gog sprata od zgrade i otvaranje padobrana, ili prolazenje kroz kanalizacioni tub sa helikopterom (posto elise nisu uracunate u coalition size).

Ako zelite da se skupimo, barem rekreativno, u platou, ponekad i dolaze neki likovi sa etf-a, ali oni su "pro", mada vidim da im je frka da pogode coveka, voze helikopter, cak voze avion iz 3ceg lica (to mi nikada netje biti jasno).

Da resumiram, recite mi dan i vreme kad bi ste mogli da se skupite, a ja cu okupiti 8oro ljudi koji prvo pucaju pa onda pitaju. [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

dobrom tenkisti na klanskom mechu gde ima sve zajedno 16 ljudi - 8 na 8 ces se tesko privuci tenku. Uz to tenk je cesto pozicioniran na otvorenom mestu zatrpan suplayem tako da je cesto jedino resenje otvoriti ga drugim tenkom u sadejstvu sa AT-om

pa ako je na otvorenom i ima suplaj pored, najlogicnije je da mu grunesh artiljeriju.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ae u petak 23ceg ovog meseca da se nadjemo u platou, samo mi recite vreme, da rezervishem mashine i obavestim moju sektu  [:D]

21h u petak

imate dedicated server - pretpostavljam, ako ne osposobite da mozemo da ga dignemo na nekoj od mashina

ostaje jos mape da ugovorimo - normalno male - mape mashtur, golf of oman i sharqi peninsula su nash predlog - predlozite i vi pa da odaberemo stacemo

Link to comment
Share on other sites

21h u petak

imate dedicated server - pretpostavljam, ako ne osposobite da mozemo da ga dignemo na nekoj od mashina

ostaje jos mape da ugovorimo - normalno male - mape mashtur, golf of oman i sharqi peninsula su nash predlog - predlozite i vi pa da odaberemo stacemo

Ma opusteno, dolaze neki likovi sa ETF-a, stalno igraju 10v10, uvek imaju dedikejted server, malo mi je trulo sto igramo bajatu verziju, posto kapiram da ima dosta promena u changelog-u, ali sta je , tu je. Treba samo da rezervishemo, hocesh ti to da uradish ili ja?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ma opusteno, dolaze neki likovi sa ETF-a, stalno igraju 10v10, uvek imaju dedikejted  server, malo mi je trulo sto igramo bajatu verziju, posto kapiram da ima dosta promena u changelog-u, ali sta je , tu je. Treba samo da rezervishemo, hocesh ti to da uradish ili ja?

Ma vi to uchinite - na domacem ste terenu.

p.s. ako budemo igrali 10 na 10 - nek i dalje bude na mapama za 16 igracha ...

A sto se tiche izmena i nisu nesto kapitalne - bar koliko se secam, po koji bug i avijacija je nesto superiornija nego sad a bice jos manje ...

Link to comment
Share on other sites

Ma vi to uchinite - na domacem ste terenu.

p.s. ako budemo igrali 10 na 10 - nek i dalje bude na mapama za 16 igracha ...

A sto se tiche izmena i nisu nesto kapitalne - bar koliko se secam, po koji bug i avijacija je nesto superiornija nego sad a bice jos manje ...

Uff, ubilo se za avijaciju, na mapama od 16 igraca, koliko znam, samo na klin svipu imash avion na svakoj strani, dok na josh 2-3 mape imash 1-og heshu ili 2. Inace mi nismo plato ekipa, nego cisto je jedino mesto za koje znam da bi svi doshli, a i ja poznajem dosta ljudi odande. I ja se slazem da se igraju mape za 16 igraca, makar nas bilo 30, setjam se kad su na bihnetu stavili mape za 32 igraca a ukupno je igralo 64-oro ljudi, nekako ti toplo u dushi kada sa avionom preletish novozauzeti spawn protivnicke ekipe i pokupish 15 fragova [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Uff, ubilo se za avijaciju, na mapama od 16 igraca, koliko znam, samo na klin svipu imash avion na svakoj strani, dok na josh 2-3 mape imash 1-og heshu ili 2. Inace mi nismo plato ekipa, nego cisto je jedino mesto za koje znam da bi svi doshli, a i ja poznajem dosta ljudi odande. I ja se slazem da se igraju mape za 16 igraca, makar nas bilo 30, setjam se kad su na bihnetu stavili mape za 32 igraca a ukupno je igralo 64-oro ljudi, nekako ti toplo u dushi kada sa avionom preletish novozauzeti spawn protivnicke ekipe i pokupish 15 fragova  [:D]  [:D]

i helis leti [;)]

Link to comment
Share on other sites

e, kad smo vetj kod heshlisha ;), ae da igramo dragon umesto mashtur sitija, cisto da imamo jednu mapu gde mozemo da imamo okrshaj sa heshama  [:D]

Svakako cemo igrati dragon - predlozite jos koju !!

To sam i mislio kad sam rekao da predlozite pa da se dogovorimo i koliko cemo mapa igrati !

4 mape po 2 runde

ili 6 mapa po 2 runde

Link to comment
Share on other sites

Svakako cemo igrati dragon - predlozite jos koju !!

To sam i mislio kad sam rekao da predlozite pa da se dogovorimo i koliko cemo mapa igrati !

4 mape po 2 runde

ili 6 mapa po 2 runde

do jaja, mozemo i oilfields da opikamo, tu isto ima helisha, izgleda da ce biti mnogo ljudi, posto sam ja uspeo da skupim ekipu od 10 ljudi danas, a josh mi ljudi trazi da igraju, svi su upoznati sa igricom, timplej nije bash na nivou, ali to cemo srediti :)), si ja @ frajdej, rezervisacu 22 kompa za 9 sati, za svaki slucaj [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...