Jump to content

Smrtna situacija 2


Recommended Posts

Opis:Prodje i ta smrtna situacija 1(24 h-a do kraja zivota),sta uradiste uradiste.

Sve u svemu,dodjoste u Raj (ZAMISLITE),ljudi koje ste poveli sa sobom (valjda jeste) napustise vas.Setate se malo,razgledate,i sretnete nekog baju,sta ga prvo pitate???

P.S. znam da su mnogi iritirani,kad na dnu posta ubacim moj mozak,sta da vam kazem ljudi? Ako ste i malo iritirani,ja sam zadovoljan

Moj mozak: Ja bih prvo pitao da li sam uradio u zivotu sve sto se od mene trazilo [angel3] , moj gazda bi verovatno pitao: jeli bajo,gde je ovde WC??? [klonjara]

Obito.jpg

What?! The land of the free? Who ever told u that is your enemy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

raj i pakao ne postoje.

iste sam tvrdnje kao ti ...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja bih pomislio "Oo ne, zar opet?"

Reinkarnacija ftw. :))))))

ja i dalje ne kapiram shta znachi ftw... ... mozhe neko da mi pojasni...

i neko koristi ffi ili tako neshto.. ???

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

ko je uopste i smislio raj.sta kao tamo je super, odes i smaras se, ne verujem da imaju net, ne verujem da mozes karati kad hoces i koga hoces, sta je tu uopste lepo.

i jel ti uopste zagarantovano da ako jednom odes u raj nema sanse da ikad odes u pakao. ti ima dve vrlo diskutabilne cinjenice:

1. ako ti je zagarantovano, znaci mozes da radis sta hoces , boli te, uzmes testeru svima jebes kevu i radis sta hoces. u tom slucaju to vise i nije raj. tako da mi se ova cini manje mogucom varijantom.

2. ako ti nije zagarantovano, sto bi ti bio nesto dobar na ovom svetu, ako ti je u krvi da moras da pravis sranja, nece ti pomoci sto si bio dobar 70ak 80ak godina ili i manje, hteces da pravis sranja i u raju. tako da....

Link to comment
Share on other sites

Prvog baju koga sretnem pitao bih: Jel mogu da vidim Boga?

Ako on kaze ne mozes, razocarao bih se sto sam cekao do tad da ga vidim i napravio bih neko golemo sranje. Onda bi me verovatno poslali u pakao da se uverim u postojanje Djavola [:D]

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

ko je uopste i smislio raj.sta kao tamo je super, odes i smaras se, ne verujem da imaju net, ne verujem da mozes karati kad hoces i koga hoces, sta je tu uopste lepo.

i jel ti uopste zagarantovano da ako jednom odes u raj nema sanse da ikad odes u pakao. ti ima dve vrlo diskutabilne cinjenice:

1. ako ti je zagarantovano, znaci mozes da radis sta hoces , boli te, uzmes testeru svima jebes kevu i radis sta hoces. u tom slucaju to vise i nije raj. tako da mi se ova cini manje mogucom varijantom.

2. ako ti nije zagarantovano, sto bi ti bio nesto dobar na ovom svetu, ako ti je u krvi da moras da pravis sranja, nece ti pomoci sto si bio dobar 70ak 80ak godina ili i manje, hteces da pravis sranja i u raju. tako da....

nas mozak ne moze da zamisli, ne, ne moze da pojmi sta je 'raj' uopste...

nije sigurno to sto ste gledali u crtacima

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

INFINITY, TO SVE U SLUCAJU DA MOZES IZ RAJA U PAKAO

pa naravno da mozes, samo obrnuto ne vazi. tako da nista ne gubis ako prvo odes tamo, uvek mozes da sidjes dole ako ti se ne svidi. [;)]

"kad si u Rimu, ponasaj se kao Rimljanin."

tako da bih u Raju verovatno uzivao u vecnom blazenstvu*.

________________

*blazenstvo bi trebalo da bude osecaj vrhunske srece, mnogo veci od jebanja i neta zajedno... [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...