Jump to content

SCG vs Hrvatska


OrthodoX

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapitajte se koliko su nas hrvati puta pobedili od kada se rapala SFRJ u bilo kom sportu.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gledao sam kombinovani prenos na pinku i hrt-u, shta tju... volem da chujem komshijske komentare :D

u svakom sluchaju rekli su na kraju komshije da smo mi zasluzheno proshli, ali.... celu tekmu su spominjali onaj nedosudjeni penal nad Da Silvom posle prvog gola njihovog (i jedinog :). I stiche se utisak da oni stvarno misle da nisu poshli zbog sudije... a niko da spomene da su ovde dugo imali 2 igracha vishka pa nisu nishta uradili.

I kolko god pokushavali da budu objektivni nisu smogli snage da priznaju da je linijski sudija pogreshio u prvom poluvremenu kad je svirao ofsajd Vuchinitju u jednoj nashoj kontri... a na usporenom snimku se videlo jasno ko dan da nema veze sa ofsajdom.

sve u svemu proshli smo u zavrshnicu zasluzheno... svaka chast i sretjno.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam, ono, ja gledam nase komentatore i njihove, i sad, iako cenim znanje hrvatskih komentatora i mislim da su bolje potkovani od nasih, stvarno imaju neki problem :) Ono, odredjeni broj njih ga uspesno prikriva/nema pa samo mozda ponekad izleti, ali neki od njih su uzasni.

Link to comment
Share on other sites

znaci u bilo kom sportu bilo sta da radimo samo hrvate kad dobijemo srecan sam :D

nasi komentatori su keva

Milojko PAntic:

Ide Mijatovic Mijatovic sut po zemlji iiiii ..............prechka

Zute se tribine holandskih navijaca

Evo crno-belih a i partizan ce uskoro

Evo plavih a evo i nasih....etc

Link to comment
Share on other sites

znaci u bilo kom sportu bilo sta da radimo samo hrvate kad dobijemo srecan sam :D

nasi komentatori su keva

Milojko PAntic:

Ide Mijatovic Mijatovic sut po zemlji iiiii ..............prechka

Zute se tribine holandskih navijaca

Evo crno-belih a i partizan ce uskoro

Evo plavih a evo i nasih....etc

Brate,da si barem znao koliko je to puta bilo na forumu,pa bi verovatno znao koje su prave izjave,ovako mi reakcija ista ko Luckyjeva ;)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hrvati nisu smeli da igraju na vecem stadionu zbog navijaca. ako bi napravili cak i mali incident ne bi imali sanse u organizovanju EP 2012 zajedno sa madjarima. sto manje navijaca manje su sanse za incidente.

a sto se tice utakmice, svaka cast, imali smo mnogo srece prilikom suta bisevca, imali smo stojkovica na golu i imali smo njihovog golmana koji je branio u rangu pionira, ne bas petlica ;)

e da, najjaca mi je izjava bilica (inace njihovog selektora) koji je izjavio da je sve bilo dobro dok sudija nije obukao dres srbije ispod sudijskog!!! ZNACI NE VERUJEM!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...