Jump to content

Omiljeni heroj


Spellbound(BTD)

Recommended Posts

Combi, topic je OMILJENI heroj, ne NAJBOLJI>>>Znas li ti da citas ?

Ne mogu da verujem.... Ima 4 posta i vec se pravi pametan! :) Kontam da treba reci zasto ti je neki heroj dobar, a ne samo npr : riki, i gotovo...

Nisam rekao: "zasto je neki heroj dobar" nego "Zasto TI je neki heroj dobar". Ovo sadrzi izvesnu dozu subjektivnosti, ili se bar meni tako cini...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 243
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trenutno zeusa i snipera najvishe volim

kurvanjski heroji, za kradju killova i skill abuse

zeusu nije dobro koliko mozhe svega da kastuje a sa zlim snipom ni ne koristim prvu, samo drugu u trecu za stunovanje heroja i naravno ulti za dokrajchivanje kad se zaplachu pa bezhe

naravno sve zavisi od partije, nekada pushim kog god heroja da dobijem (uglavnom kad timmejtovi ne znaju engleski)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

l@ge kako izlazish na kraj sa zeusovom brzinom(tj. nedostatkom iste) i malim rangeom

@ KalElen :

Hehe , ja kada igram sa Gromovnikom , stojim lepo iza kripova ( normalno , jeli ) i nuke - u jem heroje koji su mi u lajni ... Sto se tice brzine , pa jebiga , stojish iza kripova ko neka piiiiii , i cekash da nekoga ownujesh ... [:D]

Electro , House Music , Models and Vodka to own u all . :)

userbarbennybenassi4dl.jpg

Self made userbar ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Sven - Power Threads, Hyperstone, Satanic, Buriza, Avatar, Mask of Madness ... prvo ULTI, zatim STUN, pa Avatar (u slucaju da neko zeli da te stanuje) palis Mask i KIDANJE, padaju 2-3 heroja zbog Svenovog abilitija da jednim udarcem "sece" vise creepova/heroja, Mask i Satanic ti daju vracaju energiju a Buriza kritikal oko 900 - 1000, znaci PREJAKO ....

Link to comment
Share on other sites

Sven - Power Threads, Hyperstone, Satanic, Buriza, Avatar, Mask of Madness ... prvo ULTI, zatim STUN, pa Avatar (u slucaju da neko zeli da te stanuje) palis Mask i KIDANJE, padaju 2-3 heroja zbog Svenovog abilitija da jednim udarcem "sece" vise creepova/heroja, Mask i Satanic ti daju vracaju energiju a Buriza kritikal oko 900 - 1000, znaci PREJAKO ....

Skill narocito dolazi do izrazaja kad Sven prvo baci ulti, pa avatara, a maska i satanic se stackuju nenormalno... Pro na delu

Edited by I7APTI/I3AH
images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Sven - Power Threads, Hyperstone, Satanic, Buriza, Avatar, Mask of Madness ... prvo ULTI, zatim STUN, pa Avatar (u slucaju da neko zeli da te stanuje) palis Mask i KIDANJE, padaju 2-3 heroja zbog Svenovog abilitija da jednim udarcem "sece" vise creepova/heroja, Mask i Satanic ti daju vracaju energiju a Buriza kritikal oko 900 - 1000, znaci PREJAKO ....

Ti si moj idol [:0]

Link to comment
Share on other sites

Moj omiljeni heroj u doti je DRVO !!!

Na prvom levelu mu kupis 5 rukavica (za strength) i uzmes krst (+2 stats skill) i treant protector postaje ZLI HRAST sa 1000 helta i 100 demidza

Picis krst i armor i bas te bole sto madjarska nema more, kupis ouch na 11 levelu i nedao bog da nadjes haste u vodi [:D]

Da ne pricamo o mass entanglu, svi znamo koji je najbolji timski heroj, sve akcije u doti pocinju sa "DRVO IH VEZE" [:D]

Link to comment
Share on other sites

Moj omiljeni heroj u doti je DRVO !!!

Na prvom levelu mu kupis 5 rukavica (za strength) i uzmes krst (+2 stats skill) i treant protector postaje ZLI HRAST sa 1000 helta i 100 demidza

Picis krst i armor i bas te bole sto madjarska nema more, kupis ouch na 11 levelu i nedao bog da nadjes haste u vodi  [:D]

Da ne pricamo o mass entanglu, svi znamo koji je najbolji timski heroj, sve akcije u doti pocinju sa "DRVO IH VEZE"  [:D]

TO MICKO !!!!!!

furion 3> all na 5v5 ...

bone isto

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...